Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] s1 Laveria od Metin2-Poland


Spaxor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oficjalny start bety odbędzie się dnia jutrzejszego czyt. 26.06.2014 o godzinie 12:00-13:00 i potrwa ona do 27.06.2014 do godziny 12:00.

Również o godzinie 12:00 pojawi się strona www.

Client:

 

https://mega.co.nz/#!FBkCiBaT!Kj4Wh4FohIism0JBnmn7BqcBMjJPTbVQN2_IfEtDuVg

Skan:

 

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/n3/ag/3p/kr1yft.jpg

 

Pozdrawiamy M2P Team

517981403547547309333.jpeg

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

zapodałby ktoś tego clienta na speed.sh ? lub jakis inny hosting ;)

 

dobra już jest okey :) pobrałem 2 raz i działa aby czekać na start :D

 

Polecam serwer :]

Opublikowano

Czy na becie będzie sklep z jakimś lepszym eq, czy będzie to to co na normalnym serverze?

Będzie normalnie, dostaniecie Skile na P i kilka ciekawych rzeczy na starcie.

Moi drodzy wrzucam łatke

3696914037809351050784.jpg

Tylko z tą moją radiówką to.. ^^

 

 

Link do łatki:

 

https://mega.co.nz/#!wUcUGCpJ!v9529lKnXF96Cc0qGVkAij0Ooy4jvslfytkzWkeWc4I

Skan:5xb1l9.jpg

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Pomylilem serwery. Oups, wybaczcie. Post niewazny.

 

Przejrzalem prezke, serwer wyglada przyjemnie ale  po ostatnim boom na asca balbym sie na waszym miejscu  o ilosc graczy nawet przy dobrej reklamie. 

Opublikowano

Nie polecam, w administracji jest Flourine, ktory swoje serwery gdy jest malo graczy zamyka gdy mu sie zwroci, prawie nic nie daje w reklame i płacze jak ktos mu maszyne zabierze.

Pogieło Cie? Zmień dilera.

Ja jestem Michał, nie żaden Flourine

 

ODPALONE SKILE NA P U KOWALA JA IDE OBIAD ZJESC, 2CH DZIALAJA

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Będzie jakaś reklama na yt ? 

                                                                 thevis_5381c71cdd6a3.png

Opublikowano

dzisiaj start o której godzinie?

sorry jeśli nie doczytałem :P

 

start dziś o godzine 18;00 z tego co wiem

 

Na serwer zapraszam opłaca sie wbić napewno nie padnie tak jak połowa po tygodniu ;]

Opublikowano

start dziś o godzine 17;30 z tego co wiem

 

Na serwer zapraszam opłaca sie wbić napewno nie padnie tak jak połowa po tygodniu ;]

Źle wiesz.

 

Oficjalny start serwera godzina 18:00

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Mam  kilka pytan.

 

1. Wbic 30lv to ile mniej wiecej potrwa?

2.Jak z broniami 30?

3.Bedzie jakas reklama?

 

Polecam , bedzie stabilnie i na pewno zagram. 

Opublikowano

Mam  kilka pytan.

 

1. Wbic 30lv to ile mniej wiecej potrwa?

2.Jak z broniami 30?

3.Bedzie jakas reklama?

 

Polecam , bedzie stabilnie i na pewno zagram. 

Reklama już jest, nagrało kilka osób na yt, zabq adaMPCforumambi,bino i kilka osób ma nagrać. Poleci też pewnie kilka postów na fp 15k+ [tp]

1. 30lv jest to kwestia 

2. Z best specjalisty, łucznika, maniaka, żołnierza oraz z best kapitana

3. u góry

517981403547547309333.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...