Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] s1 Laveria od Metin2-Poland


Spaxor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer tworzony przez znane nicki na tym forum, także myślę, że o stabilność i dopracowanie każdego szczegółu nie ma się co martwić. Jedyną kwestią pozostaje reklama. Nie napisaliście jeszcze skąd zmianki i dodania (przynajmniej ja nie zauważyłem :P)

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam nadzieje ze IS nie bedzie osobnego peta pvp/exp tak samo z kostiumami i fryzurami...

Jak w is będą pety, to chyba będzie jakieś konkretne święto albo wola graczy.

Dodam misje na pety, od 40 poziomu postaci, aczkolwiek pety z misji będą na 7dni i będzie można je ożywiać.

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Za łazarsji rejon +,ale mało nowości na harda.

Dodatkowo Metin2-Poland nie polecam :)

Zauważ ,że jest coś takiego jak aktualizacja a na naszym serwerze będzie ona dosyć często, tak więc o nowości nie ma się co martwić.

Jeśli nie polecasz to czemu ? Podaj jakiś powód.

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Polecam jak najbardziej ;) znam niektóre osoby z teamu dość długi czas i wiem, że można im zaufać i nie pożałujecie jeśli zagracie na ich serwerze.

Opublikowano

Wypuszczanie serwera z 3 krolestwami nie ma najmniejszego sensu.Niezaleznie od ilosci osob 90% spolecznosci i tak idzie do jinno a shinsoo i chunjo beda swiecily pustkami.O wojnach krolestw nie ma co mowic :)

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Wypuszczanie serwera z 3 krolestwami nie ma najmniejszego sensu.Niezaleznie od ilosci osob 90% spolecznosci i tak idzie do jinno a shinsoo i chunjo beda swiecily pustkami.O wojnach krolestw nie ma co mowic :)

Czemu o wojnach królestw nie ma co mówić? Zauważ że jest często tak, że osoby po jakimś czasie przenoszą się do chunjo.

Często jest tak, że ludzie później proszą o przywrócenie Chunjo.

Chcieliśmy zostawić Chunjo aby było oryginalnie, są też takie osoby, które akurat tam rozpoczynają swoją przygodę.

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Serwer tworzony przez znane nicki na tym forum, także myślę, że o stabilność i dopracowanie każdego szczegółu nie ma się co martwić. Jedyną kwestią pozostaje reklama. Nie napisaliście jeszcze skąd zmianki i dodania (przynajmniej ja nie zauważyłem :P)

Prezka nie jest jeszcze kompletna ;)

Jeszcze sporo muszą dopisać, np. biolog ;)

Stay Trippin.

Opublikowano

Serwer tworzony przez znane nicki na tym forum, także myślę, że o stabilność i dopracowanie każdego szczegółu nie ma się co martwić. Jedyną kwestią pozostaje reklama. Nie napisaliście jeszcze skąd zmianki i dodania (przynajmniej ja nie zauważyłem :P)

Dodania bonusu oraz zaczarowania będą do zdobycia z:

- misje

- z metinów zwykłych

- z dropu od 65lv+ [nie lecą jakoś pro elo, lecą tak aby komuś starczyły na wybonowanie a nie wynosił ich do m1 po 200]

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Serwer miazga, czekam na start z niecierpliwością. Jednego nie doczytałem :

-Co z bonusami ? jakie są wartości ? Skąd będą dropic zmianki i dodania ?

Co do zmianek i dodań napisałem u góry, a co do wartości to gdy tylko dostanę belkę, zrobię rozpiske. Dojdzie biolog i inne rzeczy ;)

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Bronie od bomworka o ile się nie mylę. Ładnie wyglądają. Może zawitam.

Tak, właśnie tak :)

Przy okazji zapraszam wszystkich na forum oraz ts3, stwórzmy razem świetną społeczność M2P.

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Kolejny hardzik z liczba 150 osob na serwerze sorry ale widać po oku ,ze wasz serwer nie przyjmie się i padnie po miesiącu nic nie przykuło mojego oka . 

Opublikowano

No nic kolejny hard :/ i kolejna chęć rozkręcenia serwera typu hard. Z mojej strony życzę powodzenia, jednakże ja nie zawitam pewnie jak i większa liczba osób czekających na dobry medium lub dobry easy server :).

 

Pozdrawiam KaC ;P.

Opublikowano

Wreszcie jakiś serwer, na którym można się zatrzymać na dłużej ;)

Co do tematu to kiedy będzie można pobrać klienta do serwera?


Do KaC

Po co piszesz takie głupoty, są ludzie co grają na hardach i są Ci co grają na medium/easy, wiec po co mówisz o oczywistych oczywistościach? Twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu, dla Ciebie team nie zmieni serwera z hard na easy...

Opublikowano

Ciekawy system ulepszeń, profesionalna administracja, serwer przypomina old school, nie ma nawrzucane masy nowości zmieniającej pojęcie metin2 hmm... 

Zapraszam i polecam

Opublikowano

Serdecznie polecam i zapraszam.

Profesjonalna i miła administracja, super kontakt.

Profesjonalne i przyszłościowe podejście do serwera.

Jeszcze raz serdecznie polecam i wszystkich zapraszam na forum (board.)metin2-poland.pl

 

Pozdrawiam `Kirito :)

Opublikowano

Wreszcie jakiś serwer, na którym można się zatrzymać na dłużej ;)

 

Co do tematu to kiedy będzie można pobrać klienta do serwera?

 

 

Do KaC

 

Po co piszesz takie głupoty, są ludzie co grają na hardach i są Ci co grają na medium/easy, wiec po co mówisz o oczywistych oczywistościach? Twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu, dla Ciebie team nie zmieni serwera z hard na easy...

Chodzi mi o to, że w zapowiedziach 3/4 to Hardy i sam nie wiem po co ich tyle.Tak wiem, że są ludzie z gustami, którzy lubią hardy/mediumy czy easy, ale podziel ograniczoną ilość graczy na te 3/4 serwery hard - tylko o to mi chodziło.

 

@topic

 

Skąd zdobędę trute :? (Standardowo RIP) czy coś jeszcze  :?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...