Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] s1 Laveria od Metin2-Poland


Spaxor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

732251403547535309333.png

Metin2-Poland to jedyna serwerownia, na którą możesz liczyć. Przede wszystkim stawiamy na dobro graczy. Pełne zaangażowanie oraz doskonały kontakt całego zespołu jaki możemy Wam zagwarantować jest podstawą sukcesu. Stabilność oraz brak błędów w grze to efekt Naszych wielomiesięcznych wypocin, a wszystko po to, abyście mogli bez zbędnych nerwów cieszyć się grą na starannie przygotowanych przez nas serwerach.

346701403547535309333.png

394781403547535309333.png

www.Metin2-Poland.pl

700971403547535309333.png

www.board.nazwadomeny.pl

967741403547535309333.png

support.metin2-poland.pl

567461403547535309333.png

nazwadomeny.pl >> taki sam adres jak strona główna.

281171403547535309333.jpeg

Procek: Intel Xeon E5-1620v2

Ram: 64 GB

Net: 1Gbps

648441403547535309333.png

Pierwszym serwerem, który mamy zamiar otworzyć jest serwer Laveria. Jego premiera odbędzie się dnia 27.06.2014. Serwer ten jest typem serwera Medium/Hard. Ciężko nam jest określić dokładne raty serwera, ponieważ większość rzeczy ustawiana jest osobno, tak aby grało się przyjemnie. Na serwerze niektóre rzeczy zdobywa się dość łatwo, ale bywa tez nieco ciężej.

176071403547535309333.png

Exp na serwerze Laveria jest ustawiony tak, aby expiło się przyjemnie a nie tak, aby wbić maksymalny poziom w dzień i nudzić się w mieście. Szacowane raty wynoszą 400-600%, licząc ze raty globalne to 100%, u nas są powiększone o 4-6 razy.

852161403547535309333.png

Drop na serwerze Laveria jest ustawiony tak, aby dropiła nam wystarczająca ilość ulepszaczy oraz innych przedmiotów.Szacowane raty wynoszą 500%, licząc ze raty globalne to 100%, u nas są powiększone o 5 razy.

893851403547535309333.png

Drop Yang na serwerze Laveria jest ustawiony tak, aby dropiła nam wystarczająca ilość yang, aby nie brakowało nam nigdy na poty, czy tez ulepszanie. Szacowane raty wynoszą 300%, licząc ze raty globalne to 100%, u nas są powiększone o 3 razy.

914171403547535309333.png

Na start otrzymujemy niezbędne przedmioty, które przedstawione są na poniższym zdjęciu.

125121403547535309333.jpg

Ekwipunek jest+7

Po za ekwipunkiem otrzymujecie również Powiększony Magazyn oraz Trzecią Rękę.

369451403547535309333.png

Przedmioty u Handlarki, Handlarza Zbroją oraz Handlarza Bronią są na poziomie 5.

613891403547535309333.png

System ulepszeń na naszym serwerze jest dość ubogi. Nie chcemy przesadzać z masa kolorowych broni, zbroi czy też innych rzeczy. Co do reszty przedmiotów nie musicie się martwić, będą wprowadzane nowe przedmioty do misji, ulepszania i nie tylko.

608071403547535309333.png620271403547535309333.png144631403547535309333.png

566961403547536309333.png617391403547536309333.png739181403547536309333.png617391403547536309333.png629111403547536309333.png

547231403547536309333.png277801403547536309333.png413151403547536309333.png

538581403547536309333.png617391403547536309333.png749831403547536309333.png617391403547536309333.png303301403547536309333.png

482091403547536309333.png946341403547536309333.png598091403547536309333.png

183071403547537309333.png617391403547536309333.png165551403547537309333.png617391403547536309333.png562531403547537309333.png

241621403547537309333.png216411403547537309333.png456381403547537309333.png

155791403547537309333.png617391403547536309333.png725831403547537309333.png617391403547536309333.png749611403547537309333.png

346111403547537309333.png714321403547537309333.png316581403547537309333.png

863501403547538309333.png617391403547536309333.png169691403547538309333.png617391403547536309333.png900741403547538309333.png

347491403547538309333.png805781403547538309333.png439331403547538309333.png

961381403547538309333.png617391403547536309333.png138971403547539309333.png617391403547536309333.png937711403547539309333.png

319151403549093309333.png593951403549093309333.png983401403549093309333.png

899401403547539309333.png617391403547536309333.png385031403547539309333.png617391403547536309333.png969971403547539309333.png

324101403602109309333.png517091403602109309333.png528461403602109309333.png

129921403602110309333.png517091403602109309333.png758051403602110309333.png

484671403602110309333.png517091403602109309333.png810021403602110309333.png

338661403602110309333.png517091403602109309333.png299081403602111309333.png

501451403547539309333.png

818321403547539309333.png617391403547536309333.png642991403547540309333.png

544151403547540309333.png617391403547536309333.png392601403547540309333.png

790271403547540309333.png617391403547536309333.png609191403547541309333.png

653781403547541309333.png617391403547536309333.png678891403547541309333.png

146401403547541309333.png617391403547536309333.png926381403547542309333.png

852191403547542309333.png617391403547536309333.png887761403547542309333.png

407811403547542309333.png617391403547536309333.png152461403547543309333.png

345531403547543309333.png617391403547536309333.png815241403547543309333.png

366321403547543309333.png

Postanowiliśmy dać wam możliwość ulepszania kamieni dusz z poziomu 3 na poziom 4. Aby podnieść jego poziom będziemy potrzebowali 'Czereśnie'.

927071403547543309333.png

Czereśnie możemy zdobyć zabijając drzewa w Lesie oraz w Czerwonym Lesie. Kamienie ulepszamy u 'Seon-Pyeong'.

643581403547543309333.png

Szansa na pomyślne ulepszenie kamienia wynosi 65%.

651351403547544309333.png

Każdego dnia, od godziny 18:00 do godziny 22:00 dajemy wam możliwość zdobycia wierzchowca. O godzinie 18:00 pojawia się informacja o tym, że drop jest włączony, zaś o godzinie 22:00 system informuje was, ze drop został wyłączony. Wierzchowce można zdobyć z metinów od 5 poziomu wzwyż. Są one na 7 dni a czas spada nawet gdy jesteśmy wylogowani. Kolejną szansą na zdobycie wierzchowca jest wykonanie misji u Stajennego na poziom 5. Otrzymacie wtedy wierzchowca na 5 godzin. Istnieją również inne wierzchowce, które można wygrać w eventach, kole losu i nie tylko!

389011403547544309333.png

613561403547544309333.png

152801403547544309333.png

207331403547544309333.png

Aby wyszkolić naszego rumaka należy posiadać medal konny.

639331403547544309333.png

Na serwerze występują jego dwa rodzaje:

- Zwykły Medal Konny (szkolenie konia co 3h gdy wejdzie 1,5h gdy spali)

- Uniwersalny Medal Konny (szkolenie konia co sekundę)

 

Po wbiciu 10 oraz 20 poziomu konia należy wykonać misje. Spokojnie, te przedmioty nie będą dostępne w is, również nie znajdziecie tam konia bojowego czy wojskowego.

695791403547544309333.png

651491403547544309333.png

334791403547544309333.png

Bonusy:

Max pż 1500

Średnie obrażenia 15%

988401403547544309333.png

441761403547544309333.png

Bonusy:

Max pż 1500

Średnie obrażenia 15%

644591403547544309333.png

597601403547544309333.png

Bonusy:

Max pż 1000

Silny przeciwko ludziom 10%

995551403547544309333.png

Szkolenie umiejętności zostało przez nas nieco zmodyfikowane. Aby wbić dana umiejętność na poziom Master (g1) musimy przeczytać pomyślnie 35 książek umiejętności.

407891403547545309333.png

Wygląda to mniej więcej tak:

m1-m2 [1ku]

m2-m3[1ku]

m3-m4[1ku]

m4-m5[3ku]

m5-m6[4ku]

m6-m7[4ku]

m7-m8[5ku]

m8-m9[5ku]

m9-m10[5ku]

m10-g1[6ku]

Księgi czytamy w ten sposób:

Gdy wejdzie pomyślnie 6h / niepomyślnie 3h

Na ku działają Zwoje Egzorcyzmu, natomiast Rad Pustelnika nie ma na serwerze!

276491403547545309333.png

Zwoje dropią z bossów typu 9 Ogonów, Ognisty Król czy tez Zjawa Żółt. Tygrysa.

141951403547545309333.png

Aby wyszkolić umiejętność na poziom Perfekt Master [P] potrzebujemy 10 pomyślnie przeczytanych kamieni duchowych. Kamienie czytamy w ten sposób:

Gdy wejdzie pomyślnie 5h / niepomyślnie 2.5h

Kamienie możemy nabyć z metinów na poziom 35+ oraz z w.w. bossów.

971951403547545309333.png

Nie opisujemy każdego dungeona z osobna, ponieważ stwierdzamy, że jest to bez sensu. Dungeony to wyzwanie dla graczy, którzy potrafią współpracować z grupą. Należy wykonać zadanie na odpowiedniej mapie oraz w wyznaczonym czasie.

202871403547545309333.png

894151403547545309333.png

975331403547545309333.png

990641403547545309333.png

301961403547545309333.png

117691403547545309333.jpeg

Lazarski Rejon to nowa przygotowana przez nas mapa. Głównie będzie wam służyć jako mapa do nabywania doświadczenia, ale nie tylko. Mapa ta jest dostępna od 92 poziomu.

143101403547545309333.png

547501403547546309333.png

Co miesiąc na naszym serwerze odbywa się wybór Króla/ową. Król/owa to osoba, która może pomagać swojemu królestwu, czyt. teleportować gracza i nie tylko. Oczywiście za wszystko są pobierane opłaty, każdy teleport kosztuje 200k. Opłaty są pobierane z Podatku, który odprowadzamy sprzedając przedmioty u handlarzy (3% od przedmiotu).

Król/owa na czas swojej kandydatury, czyli 1 miesiąc otrzymuje:

 

Przedrostek [Król] bądź [Królowa],

Zbroje Hwang [550 obrony 15 szybkość poruszania się],

Odpowiednie uprawnienia.

 

Wybory na Króla/owa trwają tydzień, aby wziąć w nich udział musimy posiadać 45 lv postaci oraz udać się do Egzekutora Bitewnego i zaakceptować misje. Po akceptacji misji z wszystkich potworów mamy szanse na zdobycie Papirusa.

145361403547546309333.png

Papirus - przedmiot, dzięki któremu możesz wziąć udział w wyborach Króla/owej. Po zdobyciu Papirusa musimy wrócić do Egzekutora Bitewnego oraz na liście wybrać osobę, na która chcemy oddać głos.Na jedno królestwo przypada jeden król bądź królowa.

255451403602111309333.png

Misje u biologa na naszym serwerze zostały nieco zmodyfikowane.

Prezentują się one następująco:

 

358401403602111309333.png

Badany przedmiot:667071403602111309333.png

Czas: Brak

Nagroda: Stożkowy Miecz+7, 40k yang

 

160691403602111309333.png

Badany przedmiot: 423441403602111309333.png

Czas: Brak

Nagroda: Żelazna Zbr.Płyt.+7, 75k yang

 

808671403602111309333.png

Badany przedmiot:433071403602111309333.png

Czas: Brak

Nagroda: Lwia Zbroja Płytowa+6, 90k yang oraz

 

701211403602111309333.png

Badany przedmiot: 495561403602111309333.png

Czas: 30 minut

Nagroda: 15% szybkości poruszania się,140k yang oraz ebonitowe kolczyki+6

 

868341403602111309333.png

Badany przedmiot: 450291403602111309333.png

Czas: 60 minut

Nagroda: 7% szybkości ataku, 3% szansa na blok ciosu oraz 200k yang

 

849001403602111309333.png

Badany przedmiot: 885481403602111309333.png

Czas: 90 minut

Nagroda: Okrągła Tarcza+6, 10% regeneracji hp oraz 350k yang

 

874971403602111309333.png

Badany przedmiot: 832871403602111309333.png

Czas: 120 minut

Nagroda: Złota Zbroja Płytowa+5, Rękawica Złodzieja[3h] oraz 600k yang

 

767151403603433309333.png

Badany przedmiot: 223781403602111309333.png

Czas: 150 minut

Nagroda: Tarcza 61lv+6, Pierścień Doświadczenia[1h] oraz 1kk yang

 

Po misjach biologa są nowe misje, które już sami ujrzycie.

Dodać możemy tyle, że nagrody będą warte zachodu :)

858351403547546309333.png

Postanowiliśmy zrobić dla was mały FAQ, czyli krótki zbiór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie.

 

1. Kiedy przewidywany start? 27.06.2014
2. Jaki max lvl? 99

3. Czy na serwerze znajdują się zwoje na sm? Tak

4. Ilość CH? 4 z możliwością zwiększenia/zmniejszenia

5. Ile ku do G? 35

6. Ile kamyków do P? 10

7. Szansa na ulepszenie u kowala? Zwiększona o 15%

8. Max statystyki? 90

9. Czy na serwerze będzie 6 umiejętność? Nie

10. Czy na serwerze będą dostępne 6-7 bonusy? Nie

11. Czy na serwerze będzie dozwolony Bonus Switcher i inne tego typu oprogramowanie (cheaty)? Nie

12. Czy na serwerze jest dużo misji? Tak

13. Czy będzie dostępny support? Tak

14. Czy posiadamy ts3? Tak

15. Czy są kd+5? Nie

16. Skąd zdobyć bronie na 30lv? Z Bestialskich potworów

17. Skąd bronie na 75lv? Drop w Grocie Wygnańców oraz Umarły Rozpruwacz

18. Czy serwer ma dobra reklamę? Wystarczająca

19. Ilość królestw? 3

20. Skąd pelerynki? Z metinów, misji

813821403547546309333.png

Wprowadziliśmy szereg zmian i poprawek na serwerze. Oto one:

 

- Pierścień Doświadczenia daje 100% expa zamiast 75,

- Księga Lidera daje 50% expa zamiast 30,

- Bonus 'Odporność na omdlenia' działa zawsze,

- Bonus 'Szansa na bonus DOS' działa poprawnie,

- Dodane łączenie Ksiąg Umiejętności,

- Usunięto bug z Polimorfia [większy dmg],

- Zablokowano tworzenie gildii na kamer modzie,

- Usunięto bug z niewidzialnością.

972441403547546309333.jpeg

Przede wszystkim stawiamy na stabilność, brak błędów gry oraz dobry kontakt ze społecznością.

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje. Jeżeli lubisz serwery takiego typu i masz ciekawy pomysł, przedstaw go na forum.Serwer jest robiony dla graczy i to wy decydujecie jaka propozycja zostanie wdrążona w życie a jaka nie.

501941403547546309333.jpeg

W skład Administracji wchodzą:

[Admin]Michał - @Metin2-Poland

[Admin]Viperoo

[Admin]Spaxor - @Spaxor

[Community Manager] Fallgord

[Team Manager]MrKarpiuk - @LukandeR

[Game Master]Joseito - @Joseito

[Game Master]Jefrey

465181403547546309333.jpeg

1:

361451403547546309333.jpg


2:

115501403547547309333.jpg


 

Sygnatura:

517981403547547309333.jpeg

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Witam,

 

Zapraszam was na serwer Laveria, wiele osób poświęcało się przy tworzeniu tego projektu, który w zniewalającej większości jest projektem autorskim, wszystko było robione od początku przez bardzo dobrych i obeznanych techników. Serwer ten to wielka pompa i na pewno długo będzie towarzyszył nam, graczom. Serwer był tworzony wiele miesięcy dniami i nocami, tak aby was nie zawieść, jeden z administratorów zrezygnował nawet z wyjazdu na wakacje, aby być tu z nami na wielkim otwarciu. Na pewno nie będziecie zawiedzeni  na tym projekcie, serdecznie zapraszamy was na wielki start który odbędzie się 27 czerwca, jak na razie zachęcam was do odwiedzania naszego forum jak i TeamSpeak'a3. To wszystko było robione i nadal jest dla was graczy. Jeśli chcesz wiedzieć więcej możesz napisać także do mnie w prywatnej wiadomości. Zapraszam do wspólnej rozgrywki - [GM]Joseito

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Powątpiewam w liczne grono graczy, widząc inne hardy-giganty. Nie widzę niczego nowego. + nie lubię hardów. Mimo wszystko życzę powodzenia.  xD

 

EDIT: Podobają mi się best update broni  <3

Jeśli będzie to oldschool na którym liczą się gildie/dt etc, zawitam - chyba że wyjdzie coś ciekawszego. ;)

Tak, lubię kolory.


​hajs, hajs ​hajs, hajs ​hajs, hajs ​hajs, hajs :ninja:


~ Cirkays


Opublikowano

Najlepszy serwer tego roku moge Wam to obiecać. Takie podejścia nie ma chyba nikt, oraz nie wyróżnia się takim profesonalizmem.  Znam dobrze admnistracje, wiem jak sie spisuje i ile serca w projekt wkładają, polecam gorąco i zapraszam na TS3 oraz Forum bo mówie, warto czekać! Jest to chyba jeden z nielicznych serwerów który nawet JA, polecam :) Bedzie dobra reklama, administracja jest otwarta na Wasze propozycje wystarczy, ze odwiedzicie forum.

Opublikowano

Raczej powinno być:

Wachlarz Zbawienia -> Wachlarz Demona -> Boski wachlarz :P

 

System ulepszeń - zbroje - wstawicie? Czy to jest tajemnicą?

Prezentacja przejrzysta, ładna.

Opublikowano

Serdecznie nie polecam. Członkowie tej administracjii pod innymi nickami robią ciągle antyreklamy innym serwerom wyzywając wszystkich w innych zpaowiedziach na tym forum od czego to nie popadnie. Oczywiście wszyscy należą do JP armii, więc spodziewajcie się serwera robionego tylko i wyłącznie pod kase. Wystarczy zerknąć inne zapowiedzi, zeby zobaczyc ja kzachowuje się administracja. Np wypowiedzi takiego pana ShowMustGoOn, zapewne jednego z nich, ale pod innym nickiem, prawda Harnaś?

 

 

@topic

 

Prezentacja niczym się nie wyróżnia, nie zachęciła mnie do gry. Kolejny hard, których jest mnóstwo, z tym że ten jest robiony przez niepweną administracje. Nie polecam.

Opublikowano

Dodam, iż do środy dojdzie jeszcze trochę ciekawostek do zapowiedzi. Dojdzie więcej screenów z map, oraz ogólnie zostanie ona trochę poprawiona.

Reklamę na YouTube zaczną się od środy u osób nagrywających z metina, czyt. Sh4ke, Legal, diabloxmovies, rykox, adaMPCforumambi i kilka innych osób.

 

 

Serdecznie nie polecam. Członkowie tej administracjii pod innymi nickami robią ciągle antyreklamy innym serwerom wyzywając wszystkich w innych zpaowiedziach na tym forum od czego to nie popadnie. Oczywiście wszyscy należą do JP armii, więc spodziewajcie się serwera robionego tylko i wyłącznie pod kase. Wystarczy zerknąć inne zapowiedzi, zeby zobaczyc ja kzachowuje się administracja. Np wypowiedzi takiego pana ShowMustGoOn, zapewne jednego z nich, ale pod innym nickiem, prawda Harnaś?

 

 

@topic

 

Prezentacja niczym się nie wyróżnia, nie zachęciła mnie do gry. Kolejny hard, których jest mnóstwo, z tym że ten jest robiony przez niepweną administracje. Nie polecam.

Harnaś nie jest w zespole Metin2-Poland. Nie pochodzimy z tej jak że śmiesznej bandy.
Wyłącznie pod kase? Zdziwisz się bo u nas nie będzie w is rzeczy typu konie bojowe, military i inne duperele, które dają ogromną przewagę w grze.
 
 

Raczej powinno być:

Wachlarz Zbawienia -> Wachlarz Demona -> Boski wachlarz  :P

 

System ulepszeń - zbroje - wstawicie? Czy to jest tajemnicą?

Prezentacja przejrzysta, ładna.

 
Tak dodamy, dziękujemy za poprawkę ;)
 
 
~ Zmieniono ss handlarza bronią, na taki jaki powinien być.

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Serdecznie nie polecam. Członkowie tej administracjii pod innymi nickami robią ciągle antyreklamy innym serwerom wyzywając wszystkich w innych zpaowiedziach na tym forum od czego to nie popadnie. Oczywiście wszyscy należą do JP armii, więc spodziewajcie się serwera robionego tylko i wyłącznie pod kase. Wystarczy zerknąć inne zapowiedzi, zeby zobaczyc ja kzachowuje się administracja. Np wypowiedzi takiego pana ShowMustGoOn, zapewne jednego z nich, ale pod innym nickiem, prawda Harnaś?

 

 

@topic

 

Prezentacja niczym się nie wyróżnia, nie zachęciła mnie do gry. Kolejny hard, których jest mnóstwo, z tym że ten jest robiony przez niepweną administracje. Nie polecam.

 

 

Dla ścisłości - ja nie jestem w administracji. Nie należe do żadnej JP ARMII, ba... gardze nimi, więc nie wiem skąd te twoje wnioski. Pomagam jedynie chłopakom rozreklamować serwer w różny sposób i tyle, nie jestem w administracji gry ani innych rzeczy związanych  z m2p. Polecam serwer bo wiem, że warto, jednakże wspólnego z nim za dużo nie mam.

Pozdrawiam i następnym razem przeczytaj chociaż prezentacje i później pisz, kto jest w teamie - kto nie, lub po prostu napisz do mnie na pw.

;)

Polecam udzielać się na forum oraz korzystać z niego, dużo informacji bedzie można się dowiedzieć oraz bedziecie mogli wpłynąć w pewien sposób na losy serwera :P

Opublikowano

Raczej powinno być:

Wachlarz Zbawienia -> Wachlarz Demona -> Boski wachlarz :P

 

System ulepszeń - zbroje - wstawicie? Czy to jest tajemnicą?

Prezentacja przejrzysta, ładna.

 

Poprawione, dzięki ;)

 

 

Serdecznie nie polecam. Członkowie tej administracjii pod innymi nickami robią ciągle antyreklamy innym serwerom wyzywając wszystkich w innych zpaowiedziach na tym forum od czego to nie popadnie. Oczywiście wszyscy należą do JP armii, więc spodziewajcie się serwera robionego tylko i wyłącznie pod kase. Wystarczy zerknąć inne zapowiedzi, zeby zobaczyc ja kzachowuje się administracja. Np wypowiedzi takiego pana ShowMustGoOn, zapewne jednego z nich, ale pod innym nickiem, prawda Harnaś?

 

 

@topic

 

Prezentacja niczym się nie wyróżnia, nie zachęciła mnie do gry. Kolejny hard, których jest mnóstwo, z tym że ten jest robiony przez niepweną administracje. Nie polecam.

Musisz nas z kimś mylić, nikt z nas nie należy do "JP Armii" 

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Dla ścisłości - ja nie jestem w administracji. Nie należe do żadnej JP ARMII, ba... gardze nimi, więc nie wiem skąd te twoje wnioski. Pomagam jedynie chłopakom rozreklamować serwer w różny sposób i tyle, nie jestem w administracji gry ani innych rzeczy związanych  z m2p. Polecam serwer bo wiem, że warto, jednakże wspólnego z nim za dużo nie mam.

Pozdrawiam i następnym razem przeczytaj chociaż prezentacje i później pisz, kto jest w teamie - kto nie, lub po prostu napisz do mnie na pw.

;)

Polecam udzielać się na forum oraz korzystać z niego, dużo informacji bedzie można się dowiedzieć oraz bedziecie mogli wpłynąć w pewien sposób na losy serwera :P

 

 

Twój profil mówi co innego.

 

A te twoje szczeniackie zachowanie wcale nie rozreklamowuje serwera, a raczej uświadamia nas jakimi ludzmi jest administracja, jak to mówią z kim przystajesz takim się stajesz, a skoro oni przystają z kimś takim jak ty, to pewnie też są tacy sami. 

 

 

Apropo prezentacjii, można tamwpisać cokolwiek, i zapewne jesteś tam pod innym nickiem, bo nie wierze, że chciałoby ci się tak cisnąć innych właścicieli serwerów, lub przyszłych serwerów, gdybyś czegoś z tego nie miał. Mi szkodabyłoby nawet czasu czy własnej godności osobistej, żeby zachowywać się tak jak ty.

 

@topic

 

Systemy są śmieszne. Nie zostało dodane NIC nowego do oryginalnych plików metina, no może poza tymi wisienkami do ulepszania kd. Zwierzaki są nudne i jest ich mało, do tego standardowe, nic własnego. Założe się, że gdzieś pewnie też dałoby się znależć te modele broni, choć nie powalają one wyglądem. Napewno tu nie zawitam.

 

 

 

 

Pogódzcie się z tym że to najgorszy możliwy moment na harda. Nie macie szans przebić Thorii, gdzie chłopaki poprostu świetnie zedytowali clijenta i gre, ani Ravii s2, gdzie administracja jest pewna, a serwer napewno będzie stabilny o czym przekonała stojąca już 2 lata Ravia s1. Darujcie sobie.

Opublikowano

 

 

Pogódzcie się z tym że to najgorszy możliwy moment na harda. Nie macie szans przebić Thorii, gdzie chłopaki poprostu świetnie zedytowali clijenta i gre, ani Ravii s2, gdzie administracja jest pewna, a serwer napewno będzie stabilny o czym przekonała stojąca już 2 lata Ravia s1. Darujcie sobie.

Przed chwilą nas wręcz wyzywałeś od jp armii, a teraz wychwalasz ich serwery. Dooobrze :D

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Twój profil mówi co innego.

 

A te twoje szczeniackie zachowanie wcale nie rozreklamowuje serwera, a raczej uświadamia nas jakimi ludzmi jest administracja, jak to mówią z kim przystajesz takim się stajesz, a skoro oni przystają z kimś takim jak ty, to pewnie też są tacy sami. 

 

 

Apropo prezentacjii, można tamwpisać cokolwiek, i zapewne jesteś tam pod innym nickiem, bo nie wierze, że chciałoby ci się tak cisnąć innych właścicieli serwerów, lub przyszłych serwerów, gdybyś czegoś z tego nie miał. Mi szkodabyłoby nawet czasu czy własnej godności osobistej, żeby zachowywać się tak jak ty.

 

@topic

 

Systemy są śmieszne. Nie zostało dodane NIC nowego do oryginalnych plików metina, no może poza tymi wisienkami do ulepszania kd. Zwierzaki są nudne i jest ich mało, do tego standardowe, nic własnego. Założe się, że gdzieś pewnie też dałoby się znależć te modele broni, choć nie powalają one wyglądem. Napewno tu nie zawitam.

 

 

 

 

Pogódzcie się z tym że to najgorszy możliwy moment na harda. Nie macie szans przebić Thorii, gdzie chłopaki poprostu świetnie zedytowali clijenta i gre, ani Ravii s2, gdzie administracja jest pewna, a serwer napewno będzie stabilny o czym przekonała stojąca już 2 lata Ravia s1. Darujcie sobie.

Broni raczej nie znajdziesz, bo zostały zakupione od BombWork`a.

Co do Ravi, Ravia mnie nie interesuje, Thoria tak samo. Ja start planowałem już dawno i nie mam zamiaru rezygnować tylko dalej robić swoje.

Thoria to chociaż dość ciekawy serwer, a nie serwer, na którym administracja ma wyjebke i jest nastawiony tylko pod zarobki.

No i co do reszty, nie chce robić przesytu, ma być to dobry serwer medium/hard a nie zaśmiecony 21352512 itemami gdzie nawet nie wiadomo co gdzie i jak.

Nie zapominajmy również, że aktualizacje wnoszą dużo do serwera, gdzie u nas będzie ich dość sporo.

Co do Twojego twierdzenia że harnaś jest w zespole pod innym nickiem, to patrzę na to i się po prostu śmieję.

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Polecam serwer bez zbędnych dupereli w całej okazałości hard :)

 

 

Ignorować proszę wypowiedzi Typu "JP armia" gdzie administracja jest w dojrzałym wieku i do dzieci nie należy większość jest szanowana nie Tylko na forum ale życiu prywatny również. Wypowiadasz się na temat ludzi których osobiście nie znasz.

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Opublikowano

Przed chwilą nas wręcz wyzywałeś od jp armii, a teraz wychwalasz ich serwery. Dooobrze :D

Nie nie nie, czegoś tutaj nie rozumiesz. JP armia to banda gimbusów, którzy nic nie trafią tylko wyzywać i hejtować innych nie mając własnego zdania, tak jak to bardzo skutecznie pokazuje kolega ShowMustGoOn, jednocześnie szczycąc się na profilu spotkaniem swojej ulubionej JP armii, dlatego sądze, że do nich przynależy, a skoro wy z nim przystajecie, także tacy jesteście.

 

A apropo ravii.

 

Nie wychwalam żadnych serwerów, w ravie włożono kupe kasy, i jest dokonałym dzieckiem Isamu, niestety okupowanym przez boty, ale sam w sobie serwer jest świetny. Admini go nie olewali nawet rok po starcie (nie wiem jak jest teraz, sprzedałem wszystko rok temu). Poza tym grało mi się tam poprostu przyjemnie, tak najzwyczjniej w świecie. Miło było mi czuć się bezpiecznie, bo po hacku ktoś z adminów (bodajrze Nymfa) siedziała ze mną do 4 nad ranem, i znależliśmy gościa który mnie okradł, a poświęcać tyle serca serwerowy i graczom to nie lada wyczyn.

 

Więc niema co zaprzeczać, że jest to poprostu dobry serwer, zresztą liczba graczy na nim sama na to wskazuje.

 

 

 

@LukandeR

 

Nie obchodzi mnie jacy są osobiście lub na forum i czy są szanowani, totalnie lata mi to koło chuja. Skoro robią serwer, mają być w tym dobrzy i tyle, mogą sobie być królewną śnieżką. Tak działa właśnie życie. A oceniam ich po zachowaniu jednego z ich... kumpli? a może poprostu jednego z nich? Nie wiem tego, i szczerze mówiąc w dupie to mam. Więc skończ pieprzć głupoty.

 

 

 

@topic.

 

Będą na serwerze dostępne szkaty serwerowe? Jeśli nie to skąd zmianki dodania egzo ady etc.

Opublikowano

@Incore^^

Skąd wiesz, że u nas nie będzie podobnie? Tak naprawdę nikogo z nas nie znasz i kierujesz się tylko poszlakami, które prowadzą do niczego. Nie skreślaj ludzi nie znając ich ;) Wystartujemy i zobaczymy jak dalej losy się potoczą. Wrzuć na luz bro  B)

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Znowu hard na wakacje, znowu (zapewne) bez reklamy, to już trochę nudne.

 

Trochę szkoda, bo tłumów zapewne nie będzie, chyba że weźmiecie tyłek w troki i w cztery dni rozreklamujecie na szeroką skalę serwer, o którym mało kto słyszał :(

 

Szkoda, że zaczynając z tą 'serwerownią', nie poszliście za głosem tłumu, który w każdej zapowiedzi z hardem chórem drze się - dajcie nowego easy. Osobiście może i zawitam, pod warunkiem że umieścicie sobie na stronce wiarygodny licznik, który - mam nadzieję - obali moje obawy :(

who cares?

Opublikowano

Znowu hard na wakacje, znowu (zapewne) bez reklamy, to już trochę nudne.

 

Trochę szkoda, bo tłumów zapewne nie będzie, chyba że weźmiecie tyłek w troki i w cztery dni rozreklamujecie na szeroką skalę serwer, o którym mało kto słyszał :(

 

Szkoda, że zaczynając z tą 'serwerownią', nie poszliście za głosem tłumu, który w każdej zapowiedzi z hardem chórem drze się - dajcie nowego easy. Osobiście może i zawitam, pod warunkiem że umieścicie sobie na stronce wiarygodny licznik, który - mam nadzieję - obali moje obawy :(

Przyjdzie kolej i na nieco inny serwer. Póki co skupiamy się na jednym, chcemy aby dobrze działał i nie było z nim żadnych problemów.

Reklamę załatwiam dzień w dzień. Na YouTube pojawi się od środy, ale nie tylko tam będzie.

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Znowu hard na wakacje, znowu (zapewne) bez reklamy, to już trochę nudne.

 

Trochę szkoda, bo tłumów zapewne nie będzie, chyba że weźmiecie tyłek w troki i w cztery dni rozreklamujecie na szeroką skalę serwer, o którym mało kto słyszał :(

 

Szkoda, że zaczynając z tą 'serwerownią', nie poszliście za głosem tłumu, który w każdej zapowiedzi z hardem chórem drze się - dajcie nowego easy. Osobiście może i zawitam, pod warunkiem że umieścicie sobie na stronce wiarygodny licznik, który - mam nadzieję - obali moje obawy :(

O reklamę proszę się nie martwić :) Michaś i Spax wszystko załatwią :)

 

Co do @Incore^^

Sam " hejtujesz " nas serwer i wyzywasz ShowMustGoOn a gadasz ,że to potrafi tylko i wyłącznie jp armia.

u6pv.jpg


 

Opublikowano

Spaxor w teamie, na pewno będzie dobry kontakt z administracja. Jeśli chodzi o prezentacje to trochę słaba, ale liczy się serwer, czyż nie? :) Polecam

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Spaxor w teamie, na pewno będzie dobry kontakt z administracja. Jeśli chodzi o prezentacje to trochę słaba, ale liczy się serwer, czyż nie? :) Polecam

Prezentacja będzie jeszcze rozbudowana jutro i w środę, pojawią się filmiki, dowiecie co znajduje się w IS itd. 

Póki co zapraszam na forum i ts3.

u6pv.jpg


 

Opublikowano

 

 

Metin2-Poland to jedyna serwerownia

 

 

Pierwsze przeczytane wyrazy i z tego względu nie zamierzam was odwiedzać. Jesteście profesjonalistami, nie odróżniacie pojęć?

Opublikowano

Pierwsze przeczytane wyrazy i z tego względu nie zamierzam was odwiedzać. Jesteście profesjonalistami, nie odróżniacie pojęć?

To może przeczytaj jeszcze to, co jest po przecinku :)

Stay Trippin.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...