Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] ASine.pl - Powiew świeżości


Mastick

Ważne pytanie do was  

270 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie żeby dodać autopoty?

    • Tak
      252
    • Nie
      18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwsze pytanko:kiedy i o ktorej start dokladnie? Drugie pytanie czy przewidujecie jakies konkursy na fanpage?

 

Wstępnie: 18, na fanpage będzie wiele konkursów tak samo jak i na naszym teamspeaku :)

 

 

@Mastick

Trwa jakaś beta ?

 

Już zamknięta :)

ex

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Mastick dzięki że o mnie pamiętałeś...

 

Co do serwera proponuje zrobić tak:

 

 

Sura WP - Kradzież HP
Szaman Smok - Większy % na kryta

Woj mental - większy % na szycie

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Skąd bronie 75, stalki oraz bronie 65? Dodatkowo czy planujecie event na dzien dziecka? :D

 

Atlantyda oraz metiny, pewnie, że będzie event :)

ex

Opublikowano

coś tego nie widzę, klienta nie ma dzień przed startem, tak samo forum. 

Spokojnie. Do powrotu z pracy/szkół pewnie będzie. Koło 16-17 będzie można zapewne już pobierać i szykować się na jutro ;)

Opublikowano

Co ze skillami? Trzeba czytac? Czy sa na p od razu?

masz u NPC księgi dzięki którym zrobisz skile do poziomu " G " następnie musisz dropić kamienie duchowe z Metinów aby wbić sklie na poziom " P ".

Opublikowano

Sprawa wygląda tak, że jeden z członków teamu musi mi podesłać link do hostingu, Client pojawi się do godziny, coś ok. 13.


 


Forum, póki co w bardzo surowej formie, ponieważ nasz Administrator Forum dopiero dziś razem ze mną przysiedzi nad jego ostateczną formą :):


 


FORUM:


 


Na stronie głównej: asine.pl


 


I zapraszam was na TEAMSPEAK serwera, gdzie przebywam prawie CAŁY czas, wystarczy do mnie napisać to pogadamy, odpowiem na każde pytania :):


 


Teamspeak na stronie asine.pl w prawym górnym rogu ;)


ex

Opublikowano

START JUTRO(31.05) - GODZ 18:30

 

 

Podalibyście mi tsa Waszego? ; p Dodatkowo jeszcze jedno pytanko, co palnujecie dokładnie na dzień dziecka?

 

TeamSpeak jest dostępny na naszej stronie głównej w prawym dolnym rogu :)

 

Dzień dziecka wiąże się z naszym startem, więc na pewno przygód nie zabraknie :P!

 

Zapraszam do pobierania clienta:

 

 

 

CLIENT! :)

https://mega.co.nz/#!zYgW1LQA!7JrH5DWFcBtozdkKhix6WFz45eXL6K0AoRmk-GNKWBk

Wciąż zapraszam na nasz fanpage, teamspeak oraz forum - wszystkie linki na stronie ASINE.PL :)!

 

Skan:
UtkTEFX.png

 

 

 

 

START JUTRO(31.05) - GODZ 18:30

ex

Opublikowano

Będzie coś na starcie serwera? Np. OX czy coś w tym stylu.

I czy Is będzie potrzebny do gry?

 

Będzie, będzie wiele zabawy równiez związanej z dniem dziecka

IS w żadnym wypadku nie przeszkodzi Ci w byciu najlepszym na serwerze :)

ex

Opublikowano

 

Będzie coś na starcie serwera? Np. OX czy coś w tym stylu.

I czy Is będzie potrzebny do gry?

 

IS jest zazwyczaj jako dodatek. Tutaj będzie podobnie IS nie jest potrzebny do gry, lecz też jeżeli zakupisz to Ci ją ułatwi. Co do eventów na starcie serwa, to nie jest good pomysł. Lecz jak już wcześniej pisali, będzie event na dzień dziecka :) Czyli w niedziele.

Opublikowano

Przy serwerze pracuje grupa osób, która zna się na rzeczy. Mogę polecić wszystkim ten serwer, na pewno nie pożałujecie gry na nim. :)

Opublikowano

Fajny serwer, sam mam przyjemność testowania.

Admini usunęli najmniejsze bugi dotyczące np. wojen / questów

Chyba wszystko jest odbugowane, więc powinniście sprawdzić ich prace.

Da się z chłopami normalnie pogadać na Tsie, dzieci tu nie znajdziecie ;)

Zapraszam.

50ccab5d1d8b0.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...