Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] ASine.pl - Powiew świeżości


Mastick

Ważne pytanie do was  

270 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie żeby dodać autopoty?

    • Tak
      252
    • Nie
      18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie zauważyłem błogosławieństw w sklepach(dłonie przebicia, obrona boga smoków itd.). Dropia gdzieś one czy nie są do zdobycia ;d ?

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale się zapowiada :) Mega, mega i jeszcze raz MEGA !!! serwer :) naprawdę admini pracują jak mogą wkładają chyba cały swój wolny czas i mówię wam nie zawiedziecie się na tym serwerze. 
 

Pozdrawiam: Xe0 

Opublikowano

 

Dziś będzie client na wielu hostingach, spokojnie :)

 

 

 

A co z forum serwerowym? Link na glownej nie dziala, jest ono zrobione a jak nie to kiedy bedzie?

Opublikowano

Po wybraniu drogi u instruktora, każda z klas otrzymuje umiejętność pasywną, która zwiększa jego jedną, dominującą statystykę pasywna.png:

Woj Body - Atak

Woj Mental - Obrona

Ninja Dagger - Szybkość Ataku

Ninja Archer - Szybkość Ruchu

Sura BM - Magiczny Atak

Sura WP - Magiczna Obrona

Szaman Smok - Regeneracja SP

Szaman Leczenie - Regeneracja HP

 

Umiejętności pasywne rozwijają się w trakcie gry i zwiększają wartość bonusu.

 

Spoko .. tylko dlaczego Body i bm dostają ataku ???

<> Mental więcej deffa = większe szycie

<> Archer szybkość ruchu i tak all będzie biegać z tą samą prędkością znając życie

<> Smok regeneracje SP HAHAH kto to wymyślił ?

<> Healer reg pz i tak ma lecznie to po co to mu ?

<> DAggerowi AS się przyda 

<> Wp'kowi zawsze większa obrona magiczna .. 

 

Czyli Body BM Dagger i Wp a reszta to nie wiem po co im te pasywki 0,0

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

 

Po wybraniu drogi u instruktora, każda z klas otrzymuje umiejętność pasywną, która zwiększa jego jedną, dominującą statystykę pasywna.png:

Woj Body - Atak

Woj Mental - Obrona

Ninja Dagger - Szybkość Ataku

Ninja Archer - Szybkość Ruchu

Sura BM - Magiczny Atak

Sura WP - Magiczna Obrona

Szaman Smok - Regeneracja SP

Szaman Leczenie - Regeneracja HP

 

Umiejętności pasywne rozwijają się w trakcie gry i zwiększają wartość bonusu.

 

Spoko .. tylko dlaczego Body i bm dostają ataku ???

<> Mental więcej deffa = większe szycie

<> Archer szybkość ruchu i tak all będzie biegać z tą samą prędkością znając życie

<> Smok regeneracje SP HAHAH kto to wymyślił ?

<> Healer reg pz i tak ma lecznie to po co to mu ?

<> DAggerowi AS się przyda 

<> Wp'kowi zawsze większa obrona magiczna .. 

 

Czyli Body BM Dagger i Wp a reszta to nie wiem po co im te pasywki 0,0

 

 

BM Dostaje magiczny atak naucz sie czytac, jedynie ze smokiem sie tu nie zgadzam.

Opublikowano

Chyba o to mi chodziło że dostają ataku 0,0 jakbyś myślał to byś zrozumiał -.- 

Chyba wiadome że bm ataki magiczne .. Chociaż ty bez wykorzystywania bugów lub dostawania navi items nic nie osiągniesz ^^

Więc nie będę wymagać od ciebie inteligencji .. 

 

AW : Ile jest % na drop truty ?

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Opublikowano

Juz zwróciliśmy uwagę na umiejętności pasywne i zostaną one na pewno bardziej wyrównane :)

 

Co ty na to aby bony wbijały max ?

 

Przecież i tak każdy będzie jechał na BS, więc tylko więcej botów w m1 będzie 

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Mastick można zmienić przedostatnią zbroje ? bo jest ochydna dla mnie i bronie dla niektórych klas lepsze są przedostatnie niż ostatnie

Opublikowano

Co ty na to aby bony wbijały max ?

 

Przecież i tak każdy będzie jechał na BS, więc tylko więcej botów w m1 będzie 

 

Ale i tak cięzko będzie wbić perfect np. zbroję, nie idziemy na taką łatwiznę :)

 

 

Mastick można zmienić przedostatnią zbroje ? bo jest ochydna dla mnie i bronie dla niektórych klas lepsze są przedostatnie niż ostatnie

 

Sety zostawiamy tak jak są :)

ex

Opublikowano

Client dziś w godzinach wieczornych, w okolicach 19-20 tak myślę :)

 

Dobra, ze względu na słabe internety naszego teamu - client będzie ok. 20-22, niezmiernie mi przykro

ex

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...