Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[= Konkurs =] Wygraj grę za najlepszy dowcip!


CoderX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

Mój dowcip:

 

Przychodzi zombie do ortopedy i mówi:

-Ugh guh hgh ghg

A na to ortopeda:

-Logopeda jest obok.

 

hshshshhs

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

UWAGA  Punkt 3 regulaminu konkursu uległ zmianie, proszę się z nim zapoznać oraz przepraszamy za problemy. Zostały także dodane nowe pod punkty 11 i 12.

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!
Mój dowcip:

 

Na wakacje z żonami jedzie dwójka bardzo dobrych przyjaciół.

W ostatni dzień pobytu wracają po południu z plaży, żony idą gotować obiad, Oni idą na browar.
Przy piwie jak zwykle rozmowa się klei i jeden mówi do drugiego :
- Znamy się już tyle lat, Nasze żony też, jutro wyjeżdżamy, zamieńmy się żonami na jedną noc.
Kolega odparł : Porozmawiam ze swoją, Ty ze swoją - jeśli się zgodzą, zrobimy to.
Żony się zgodziły więc panowie przyszykowali sypialnie, lecz przed samym wejściem do nich odbyli rozmowę :

- Nigdy więcej do tego nie wracamy, pamiętaj!
- Dobrze ale wolałbym wiedzieć ile razy puknąłeś moją żonę.

- Ustalmy zasadę, jutro przy śniadaniu, puknę w szklankę tyle razy ile puknąłem Twoją żonę, a Ty pukniesz tyle razy ile puknąłeś moją.

Kolega się zgodził, weszli z żonami na przemian do sypialni i zrobili swoje.

Następnego dnia przy śniadaniu, niezręczna cisza i nagle jeden z kolegów puka 2 razy w szklankę, odchodzi i otwiera lodówkę..
Drugi ucieszony bierze łyżkę i puka w szklankę 3 razy..
Mija chwila, jego poprzednik zamyka lodówkę, wraca do stołu z słoikiem nutelli, bierze do ręki łyżkę i puka w słoik następne dwa razy.

 

Mam nadzieję że nie trzeba nikomu interpretować xD

0VPaRnd.png

Gość Majoreq.
Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip! Mój dowcip:

Stoi pijany Polak na warcie, podchodzi do niego Niemiec i mówi:

-Guten morgen.

Polak odpowiada:

-Butem w mordę? I wali Niemca butem w mordę. Niemiec krzyczy:

-Wat is das?!

Na to Polak:

-Jeszcze raz

 

#suchar

 

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

Mój dowcip: W pewnej Amerykańskiej szkole zorganizowali wycieczkę. Do celu mieli się dostać samolotem. Razem z dziećmi leciał nauczyciel, ksiądz i jeden z rodziców jako opiekun. Niestety samolot miał awarię i miał się rozbić. Były tylko 3 spadochrony. Opiekun zaproponował: "Oddajmy je dzieciom!". Nauczyciel zaprzeczył: "Je**ać dzieci". Na odpowiedź nauczyciela ksiądz zdziwiony spytał: "A zdążymy?"

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

MpcForum.pl [/size]- Konkurs najlepszy dowcip!
Mój dowcip: Policjant zatrzymuje ciężarówkę:

- Po raz kolejny panu mówię, że gubi pan towar.
- A ja po raz kolejny panu odpowiadam, że jest gołoledź, a ja jeżdżę piaskarką.

amqou1.png


Azb3sT^

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

Mój dowcip:

Dobry wieczór, czy to telefon zaufania dla kobiet?

-tak.

-Sprzęgło po prawej czy po lewej jest?

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

Mój dowcip: Co mówi informatyk po ślubie? POBIERANIE ZAKOŃCZONE.

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!
Mój 2 dowcip:Czemu [nick] kupuje filtry do wody? bo chcę flirtować z wodą! :D



a 2 jak miałem wycieczkę i był sklep z filtrami do wody :D

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!
Mój dowcip: Siedzi żyd w komorze gazowej i nagle Hitler włącza gaz a żyd pokazuję palcem na niego, w dół, i na okno no to Hitler podkręca żeby było więcej a żyd nadal tak pokazuję znowu podkręca a on cały czas tak samo no to wychodzi i pyta "czemu nie umierasz?!" No chyba ci pokazjuję "Hitler, chuju zamknij okno" xD

7729614441163031041951.png

Opublikowano
MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

Mój dowcip: Jaką maskę założy informatyk na bal karnawałowy?...      ... 255.255.255.0 XDDDDD

1398347001-U399156.png

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

Mój dowcip:Jak nazwiemy naszego synka?Tomasz.Dlaczego Tomasz ?Nie chciałaś w dupę to masz :D

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

Mój dowcip : Idą sobie dzieci po polu minowym i tak machają rączkami, nóżkami na 5 km. ;)

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!
Mój dowcip:

 

Kto spadnie pierwszy, blondynka czy brunetka?

Brunetka, bo blondynka zapyta o drogę.

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

Mój dowcip :  Trzej kumple zastanawiają się przy piwku co zrobiliby, gdyby złowili złotą rybkę. Jeden mówi :

- Ja to hajsu bym se zażyczył. Drugi na to :

- Eeee lepiej chate zajebistą z basenem i BMW ! 

Zwraca się do trzeciego :

-A ty co byś zrobił ?

On mówi :

- Ja to bym te kurwe od dupy strony i za jaja wykastrował !!

Wymienili zdziwione spojrzenia. 

- Dlaczego ? - Pytają go.

- W zeszłym roku złowiłem taką i poprosiłem o dwie najpiękniejsze rzeczy w życiu - miłość i przyjaźń.

Od tego czasu latają za mną zakochane pedały a extra laski mówią "zostańmy dobrymi przyjaciółmi".

 

 

Jeśli powtórzyłem to sorry, nie czytałem wszystkich komentarzy.

3d10a40e96e20.png

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

Moj dowcip: 

Przejezdza Jas na rowerze kolo kosciola . Ksiadz wychodzi i mowi do Jasia : Wejdz do kosciola i sie pomodl.

Jas: A co bedzie z rowerem ? 

Ksiadz: Duch Swiety go popilnuje 

Jas wchodzi do kosciola: W imie Ojca i Syna Amen.

Ksiadz: A gdzie Duch Swiety ? 

Jas: A pilnuje roweru 

xDDDDDDD

1390144171-U592769.png


Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

Mój dowcip:

 

Tata z synem leci helikopterem... Dodatek (Ksiądz) :)

 

Syn:Tato chce mi się kupe

 

Tata:Ale nie mam jak wylądować. Musisz wytrzymać

 

Syn:Tato ale zaraz się posram

 

Tata:Dobra spuszczę cie na linie do połowy i sraj ;)

 

Syn:Okej (Tata spuszcza synka na linie)

 

A na dole modli się ksiądz i prosi Pana Boga o znak

 

I w tej samej minucie synek robi kupkę na księdza a ten się pyta jak się można odźwięczyć

 

A syn ryczy PAPIERU PAPIERU !

 

 

xD

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

 

Co mówi informatyk gdy dostanie na urodziny pendrive? Dzięki za pamięć !

 

 

<Taka beka>

Opublikowano

MPCForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!
Mój dowcip:
- Jasiu, Ty jesteś taki Typowy Wiracha.
- Wiracha ? Zastanawia się Jaś.
- Tak, Wiracha; pół chuja, pół łacha




Proszę nie warnować.
Ocenzurowany żart traci sens.

1377531174-U173186.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...