Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[= Konkurs =] Wygraj grę za najlepszy dowcip!


CoderX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

Mój dowcip:

- Gdzie blondynka wyrzuca dowody zbrodni?

- Do wody.

 

@Edit

Mała poprawka.

---

 

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

Mój dowcip: wchodzi Stephen Hawking do baru...

 

Wybaczcie bledy, pisze z tableta.

img.jpg

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!
Mój dowcip:

 

Obóz koncentracyjny, Auschwitz. Dwóch żydów próbuje uciec podczas buntu. Biegną, nagle zauważyli SS'manów, i mówi Jeden:

-O kurwa, kryjemy się

Zauważyli beczkę z jedzeniem oraz napojami

-Do której wskakujesz? Mówi jeden.

-Ja do jedzenia

-Okej, to ja do napojów.

SS'mani odeszli. Biegną sobie dalej, i nagle widzą kolejne dwie beczki, z kałem oraz moczem pozostałych ludzi obozu, SS'mani znów ich prawie przyuważyli.

-Do której wskakujesz? Mówi jeden.

-Do tego z kałem. Jak powiedział tak zrobił, na to ten drugi:

-Pierdole, ja biegnę dalej.

 

 

 

xdd, kawał jest mój!

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!
Mój dowcip: Dziewczyna i chłopak siedzą w domu .

Chłopak gra na Xbox 360.
-czemu jesteś smutna?-spytał dziewczynę
[ona nie odpowiada]
chłopak wyłącza konsole
-Czemu przestałeś grać ?
-ponieważ jest tu ważniejsza rzecz od Xbox'a 360.
[dziewczyna zarumieniła się ]
Chłopak wstał i wyjął PlayStation3

43976131910427822020.png

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!


Mój dowcip:Akcja dzieje się w obozie Auschwitz. Do Fuhrera podbiega mała żydowska dziewczynka

- Panie generale, jutro skończę 3 latka!

Na co Fuhrer: 

 

nie sądzę

 

I tyle.

Powiedzmy, że kiedyś już tu byłem <3/ Ryuozaki pozdrawia  :3

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!
Mój dowcip: Przychodzi kogut do lazienki a tam wszystkie kurki pozamykane. 

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

Mój dowcip:

- Żona pyta męża:

- Kochanie, co byś zrobił, gdybym wygrał w totolotka?

- Wziąłbym połowę i się wyprowadził.

Na to żona:

- Trafiłam trójkę. Bierz 10 zł i żegnaj!

9bylOWE.png

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

Mój dowcip:

Przychodzi blondynka do salonu samochodowego zauważając elegancki samochód.

Stwierdziła, że warto go obejrzeć. Otwiera drzwi, dotyka skórzanego fotela po czym puszcza bąka...
Wszystko to zaobserwował sprzedawca,
Blondynka woła sprzedawcę i pyta:
- czy może pan powiedzieć ile kosztuje te auto?
sprzedawca na to:
- nie, bo skoro pani po dotknięciu skóry puściła bąka, to jak powiem pani cenę to się pani zesra.

50  -  100   200  -  300  -  400  -  500  -  600  -  700  -  800  -   900  -   1000

 

 

 

 

Opublikowano

[b][color=#ff8c00]Mpc[/color][color=#40e0d0]Forum.pl[/color][/b] [b][color=#fff0f5]- Konkurs najlepszy dowcip![/color][/b]
[b][color=#fff0f5]Mój dowcip:[/color][/b] Na gondoli Arfred z Beatą sie pierdol* , wiatr gondolą lekko buja ona trzyma go za chuj* :D

Opublikowano

Ja zarzucę sucharko - dowcipem chłopak , i madam :D

 

Idzie dwóch kumpli przez miasto , spotykają rudego i jeden mówi ej rudy jak Ci pierdykne górnego podkręconego lliścia w czoło to Ci te twoje miedziaki spadną .

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!
Mój dowcip: Jedzie blondynka czerwonym ferrari i nagle uderza w nadjeżdżające Porsche. Wysiada zdenerwowany facet, spogląda na swój zniszczony samochód i wkurwiony wyrzuca blodynkę z samochodu na asfalt. W pewnym momencie rysuje na asfalcie kółko i karze jej stać w tym kole bo jeśli nie to ją pobije. Mężczyzna zaczyna przebijać opony w jej samochodzie, lecz blodynka się uśmiecha. Podenerwowany mężczyzna wyciąga łom i wybija szyby w aucie i wygina blachę, lecz blondynka śmieje się coraz bardziej. Nagle mężczyzna wyciąga karnister ze swojego auta i podpala Ferrari, lecz blondynka płacze już ze śmiechu i leży na asfalcie. Mężczyzna pyta:

-Co cię kur** tak śmieszy?

-Hahaha, Bo jak pan nie patrzył to wyszłam z koła.

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

Mój dowcip:

Leci sobie pasażerski samolot. Spokojnie, bez jakich kolwiek problemów technicznych. Nagle podlatuje do niego wojskowy F35, którego pilotowi straszliwie się nudzi i zaczyna wkurwiać pilota dużej maszyny. Po chwili denerwowania pilota samolotu pasażerskiego zapytał go się:

 

- Czym ty latasz? Patrz na to. Zrobisz tak ? nie nie dasz rady a tak ? oj też ci się nie uda ;)

 

Pilot pasażerskiego samolotu coraz bardziej poirytowany i po którejś tam propozycji by się pilot F35 ogarnął, w końcu proponuje:

 

- OK, słuchaj. Teraz wykonam jeden myk, ale jak nie uda ci się go powtórzyć - na dole stawiasz mi kolację i panienki, a na kadłubie swojej "pro elo maszyny" piszesz: JESTEM CHUJEM. Umowa?

 

- Okey Nie ma takiej opcji, żebyś wygrał, więc przygotuj się bo to ty napiszesz ten tekst na swoim kadłubie, a kolacja, panienki itp. na Twój koszt!

 

- Uwaga, zaczynam, patrz uważnie i odsuń się co nieco.

 

Pilot F35 czeka. Mija pół minuty, samolot pasażerski ani drgnął wysokość ta sama prędkość również. Mija minuta, dalej nic. Po chwili ciszy pilot pasażerskiego odzywa się w słuchawce:

 

- Dobra, skończyłem.

 

- A co to, kurwa, miało niby być?!

 

- Byłem się odlać.

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

Mój dowcip::Idzie Wycieczka turystów w górach I są strasznie zmęczeni.Idą i Idą myślą ,że znajdą coś do picia.Idą kolejne 10 minut i spotykają bace na ławce:

 

-Witaj baco nie masz niczego do picia?

-A no ni mam

(turysta rozmawiający z bacą zauważył skrzypce na ścianie u jego w domku)

-Baco a tu umiesz na tych skrzypcach grać?

-nieeee panie ja to ni gram

-to może ktoś z rodziny? żona,dzieci?

-ni nikt ni gra

-Dobra baco my idziemy dalej

(turyści udali się w stronę schroniska na zboczu góry)

Idą szlakiem przeszli 1/3 drogi gdy nagle baca z dołu woła do nich

-chodzcie! chodzcie!

(wszyscy myślą że baca znalazł coś do picia i zbiegają na dół)

A baca mówi:

-ziencia mam i tyż ni gro

874831456689708709857.jpeg

Tyle Wygrać.

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!
 

Mój dowcip:

 

Podjeżdża królik do misia na motorze i pyta:

- Chcesz się przejechać ?

Na to miś:

- No jasne !

Jadą , jadą , jadą... Nagle miś mówi:

- Królik

- Co?

- Zeszczałem się...

- To wysiadaj !

Następnego dnia przyjeżdża miś na lepszym motorze i pyta się królika:

- Chcesz się przejechać ?

- Tak

Jadą , jadą , jadą... Nagle królik mówi:

- Kurde teraz ja się zeszczałem

- No to wysiadaj !

Trzeciego dnia królik przyjeżdża na najlepszym i najszybszym motorze na który ledwo było go stać i pyta misia:

- Patrz jaki mam zaje***ty motor , chcesz się przejechać ?

- No pewnie !

Jadą , jadą , jadą... i królik mówi do misia:

- Zeszczałeś się ?

- Tak

- To teraz się zesrasz bo nie mam hamulców !

Nope

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

 

Ktoś- Jak leci?

Makin- Super, tylko palce mnie strasznie bolą.

Ktoś- A, co się stało?

Makin- Wczoraj na forum mieliśmy imprezę i całą noc banowałem (//Makin)

Ktoś2- Co to jest, że się tak błyska na dworze?

Ktoś- Nie widzisz ? Makin wszedł na forum....:

 

 

bonus nie do konkursu ale dla humoru

 

Siedzi trzech gości w łódce na środku jeziora. Połowy nocne, wędki w wodzie, spokój, sielanka, powoli zaczyna się rozwidniać. Jeden z wędkarzy zagaja:

- Słońce wschodzi.

Drugi mówi:

- Faktycznie, dawno nie widziałem takiego wschodu.

Nagle trzeci wędkarz szybkimi ruchami ramion wypycha dwóch pozostałych z łódki. Ci, przerażeni, machając gorączkowo rękoma wołają do pozostałego w łódce:

- Odbiło ci!? Za co?

Ten mówi:

- Pierwszego za offtopic, a drugiego za flooda.

Na to wściekli wędkarze w wodzie:

- A ty to co, cwaniaczku jeden

Ten w odpowiedzi chwyta za wiosło i wpychając końcem dwóch pozostałych pod wodę mówi:

- A za niepotrzebne dyskusje BAN!

xmMfHrm.png
Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!
Mój dowcip:

Ja:Znasz mojego kolegę Nikiego?

Kolega: Nie...

Ja: A z kim się wczoraj całowałeś ?

Kolega: Ja? Z Nikim .. ?

 

xD

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

Mój dowcip: Murzyn zadaje pytanie drugiemu murzynowi. Tamten niestety nie zna odpowiedzi i mówi mu, że nie wie. Po czym pytający odpowiada mu, ale ty ciemny jesteś xD

 

PS: Nie ma bata nikt tego nie znajdzie bo to jest efekt mojej nudy na polskim. Suchar ma swoje prawa autorskie ;)

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

Mój dowcip: Czym się różni mały żyd od dużego ?

-

-

-

-Małemu nie wystają nogi z pieca :D Badum tssss

 

+ drugi dowcip

 

Rok 1944, Rosyjskie centrum atomowe

Wchodzi sprzątaczka i zaczyna wykonywać pracę. Sprząta, sprząta i zauważa na suficie pajęczyne

postanowiła wejść na panel dowodzący bombami i sprzątnąć ją gdy nagle wszedł dowódca:

-[Dowódca] Poszła jebana !!!

-[sprzątaczka]- Co ja ??

-[Dowódca]- Nieee, Germania

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

Mój dowcip:

Kilkuletni chłopczyk i dziewczynka w tym samym wieku kąpią się razem w wannie. Dziewczynka dostrzega siusiaka i pyta chłopczyka:

- Mogę dotknąć?

Chłopczyk oburzony:

- Nie ma mowy! Swojego już urwałaś!

30331_29_08_10_12_41_58.png

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

 

Cz - Człowiek

R - Reporter

 

R - Co zrobicie, gdy zobaczycie człowieka za burtą? - pyta oficer majtka podczas inspekcji.

Cz - Rzucę mu koło ratunkowe i ogłoszę alarm że człowiek za burtą!

R - Dobrze! A jeśli rozpoznacie w tym tonącym waszego oficera

Cz - Którego?

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!
Mój dowcip; Pan w parku pyta się dziewczyny:

On - Cześć, mogę Cię zgwałcić?

Ona - Hej, nie

On - I o to chodzi !

 

 

#Taki suchar <3

 

@PS; taki na szybko z głowy :)

Opublikowano

MpcForum.pl - Konkurs najlepszy dowcip!

Ulubiony owoc Makina?

BANAN
 

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...