Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

15-7 na cobble, G2 po stronie CT.

Jeśli chodzi o Cache powinni dopracować to TT bo naprawde nie potrafią nic ugrać.

Ostatnio forma g2 jest dziwna :( raz dobra raz zła nie wiadomo jak stawiać

Dobra jak oceniacie ten mecz?

hHDVehG.png

sygnatura.png

Opublikowano

No i mecz dla penty. 84-16, wow. Między meczami g2-penta najlepiej stawiać na drużynę która ma mniej % :P Wszystko może się stać.

Opublikowano

Oukej zaczynam staeiac bo sa fajne druzyny xP

NiP vs Imm

Cloud9 vs LG

Dignitas vs G2

Fnatic vs Liquid

VP vs eLevate

TSM vs Navi

Ogolnie maja duze procenty ale kto ma pewna wygrana?? WG mnie NiP Fnatic Dignitas i VP rozniesie przeciwnika xD Doradzcie mi gdzie dac fulla ;)

Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Oukej zaczynam staeiac bo sa fajne druzyny xP

NiP vs Imm

Cloud9 vs LG

Dignitas vs G2

Fnatic vs Liquid

VP vs eLevate

TSM vs Navi

Ogolnie maja duze procenty ale kto ma pewna wygrana?? WG mnie NiP Fnatic Dignitas i VP rozniesie przeciwnika xD Doradzcie mi gdzie dac fulla ;)

NIP - po prostu są lepsi

LG - ponieważ CL9 mają nowych dwóch i mogą się nie dogadać

Dignitas - chciałbym, żeby G2 wygrało ;c

Fnatic - easy skins

VP - easy skins

Navi - i tak wygrają xD

 

­

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Ja kilka razy przejechałem się na TSM, nie raz przegrywali "wygrany" mecz, dlatego radzę uważać obstawiając na nich.

 

powiedz mi proszę, w którym momencie ten mecz był "już wygrany"?

 

dzięki za skiny

post-306038-0-66412100-1430391503.png

Opublikowano

powiedz mi proszę, w którym momencie ten mecz był "już wygrany"?

 

dzięki za skiny

Szczerze mówiąc nie oglądałem, sugerowałem się wcześniejszymi wypowiedziami.

dzięki za skiny? ktoś tu ździebko pyszałkowaty jest, czy po prostu chcesz wkurzyć ludzi którzy obstawili na TSM?

 

Dziś jakiś mecz godny obstawienia?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

NIP - po prostu są lepsi

LG - ponieważ CL9 mają nowych dwóch i mogą się nie dogadać

Dignitas - chciałbym, żeby G2 wygrało ;c

Fnatic - easy skins

VP - easy skins

Navi - i tak wygrają xD

 

­

Jak takie ezzz skins to chyba doladuje steama zeby kupic wiecej xD

//Edit

O kurde nie pomyslalem ze jak kupie to ich nie obstawie Facepalm xD

//Edit2

Ej tak wgl na kogo obstawic najwiecej?? Mam do obstawienia skiny : 0.50 0.13 0.11 0.09 0.11

Pomogłem? Daj +

Opublikowano

powiedz mi proszę, w którym momencie ten mecz był "już wygrany"?

 

dzięki za skiny

 

co to ty postawiles ja postawilem odwrotnie oba mecze :(

sygnatura.png

Opublikowano

Dignitas czy G2 ? Co myślicie o tym meczyku ?

Szanse są chore. 88-12, a to mecz pomiędzy 2 teamami t2. G2 ostatnio coś tam gra i mimo przewagi bo3 po stronie dig mogą ugrać. Ode mnie 10 euro na g2. Raczej przegrają, aczkolwiek z takim kursem aż żal czegoś nie postawić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...