Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LDLC na 98,9456% pewne, liczyłem, spokojnie. Inny poziom prezentują oba teamy, do tego BO3.

To Dignitas i ESC (puta) nie jest pewne, dig nie gra jak kiedyś. 

­

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

no dokładnie, co do Titan vs Piter..  na początku było chyba 1:9 czy jakoś tak 

nn4e86.gif


The future starts today, not tomorrow.


The rest is silence. High by the beach.


Will you go crazy? What do you mean?

Opublikowano

LDLC na 98,9456% pewne, liczyłem, spokojnie. Inny poziom prezentują oba teamy, do tego BO3.

To Dignitas i ESC (puta) nie jest pewne, dig nie gra jak kiedyś. 

 

"dig nie gra jak kiedyś" wut, trudno żeby grali "jak kiedyś" skoro to zupełnie inny skład :O

Opublikowano

co myslicie o meczu KABUM vs MOUZ ?

Jak dla mnie skip.. tam może się wszystko wydarzyć, drużyny na tym samym poziomie.

 

Postawiłem low bet na VOX, bo są najlepszym teamem w Australii, mają mało % i myśle, że mogą to ugrać :p

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

LDLC na 98,9456% pewne, liczyłem, spokojnie. Inny poziom prezentują oba teamy, do tego BO3.

To Dignitas i ESC (puta) nie jest pewne, dig nie gra jak kiedyś. 

Nie gra jak kiedyś, bo może to nie ci sami zawodnicy co kiedyś?!

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Mouz czy kabum proszę o szybką odpowiedź.

Co Ci z szybkiej odpowiedzi jak ten mecz jest 50/50, tak naprawdę od mapy wszystko zależy(na lanie onlinesports zawsze słabo grali).

Opublikowano

Dignitas czy ESC?

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

Low na InShock i Kabum. 

Inshock pewnie nie da rady... jak widze ich historie to aż płakać się chce.

Nie wierze by Kabum dało rade....

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Nie ma sensu stawiać na inshock w kolejnym meczu. Mouz i Kabum grają dobrze, mecz ogląda się przyjemnie.

@1373230489-U611928.pngGamus c9 czy mouz? 

50-50, ale dałbym na Mouz bo zazwyczaj mniejsze % tutaj wygrywają.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...