Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możecie mi powiedzieć która drużyna waszym zdaniem jest lepsza i wygra ?

 

EyeS vs LanD

 

Lajki polecą :)

 

 

EyeS

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

TSM vs Na'Vi mecz czysto 50/50 można by pisać analizy i tak dalej ale nie ma to sensu jeśli ktoś zastanawia się dalej na kogo obstawić dam poprostu jeden link:

http://justflipacoin.com/

 

Ja rzucam na Na'Vi, 5 razy pod rząd wyszło mi Orzeł(po angielsku Heads).

 

Ile dajesz na navi ?

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Opublikowano

A fnatic z Nipami? W swoich poprzednich meczach fnatic zdeklasował rywali, a NiP ledwo co mapy nie przegrali. Co sądzicie?

Opublikowano

Liquid vs Imm - co o tym meczu sądzicie? Na kogo stawiać? ;)

 

 

Lmm

 

 

A fnatic z Nipami? W swoich poprzednich meczach fnatic zdeklasował rywali, a NiP ledwo co mapy nie przegrali. Co sądzicie?

 

 

Ja stawiam na Fnatic

Opublikowano

Liquid vs. Imm - Bet na Imm, ponieważ całkiem nieźle grali z NiP, czego nie można powiedzieć o Liquid z Fnaticami.
NiP vs Fnatic - Bet na Fnatic, NiP męczyli się z Imm.

Opublikowano

@louson ale eyes maja 4 mecze z rzedu przegrane, dalej tak sadzisz ?

 

 

4 z rzędu czyli w tym będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Po drugie ryzyko :P albo grasz albo nie ;d

Opublikowano

Ile dajesz na navi ?

$40 powinni ugrać.

@louson ale eyes maja 4 mecze z rzedu przegrane, dalej tak sadzisz ?

LanD ma 2 standiny, EyeS 1 standin(lepszy od gracza którego nie będzie).

 

Zresztą wystarczy popatrzeć na umiejętności/staty graczy i odrazu widać przewagę EyeS.

 

 

 

@Edit Over, Cache, Mirage mapy idealne pod Na'Vi.

Opublikowano

$40 powinni ugrać.

LanD ma 2 standiny, EyeS 1 standin(lepszy od gracza którego nie będzie).

 

Zresztą wystarczy popatrzeć na umiejętności/staty graczy i odrazu widać przewagę EyeS.

 

 

 

@Edit Over, Cache, Mirage mapy idealne pod Na'Vi.

 

 

Myślę ile postawić na EyeS polecasz zagrać full ?

Opublikowano

Dziękuje TSM za skiny. Jeszcze mnie nie zawiedli nigdy :D

 

Jest 12:6 więc sie nie ciesz za wcześnie ;p ale TSM to musi ugrać i chyba będzie 12:7

 

 

 

 

 

 

Mówiłem Stawiajcie na TSM :D

Opublikowano

Imm, ponieważ ładnie grali z NiPem, prawie mapę ugrali. I Fnatic ponieważ rozniósł Liquid a NiP się męczyło z Imm właśnie.

Opublikowano

Imm, ponieważ ładnie grali z NiPem, prawie mapę ugrali. I Fnatic ponieważ rozniósł Liquid a NiP się męczyło z Imm właśnie.

Myslisz, że full wejdzie? czy bardziej mid?

sygnatura.png

Opublikowano

Myslisz, że full wejdzie? czy bardziej mid?

Nie mam pojęcia. Dzisiaj się przejechałem na ruskich teamach, już nigdy na nich nie obstawię. Ode mnie polecą raczej 2 midy na Fnatic i Imm.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...