Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tymi Fenixami to bym uważał Finger.

82146693793376670716.png

Do tego ten bet na Publiclir to był very low, bo liczyłem, że VP zrobią throw'a.

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Z tymi Fenixami to bym uważał Finger.

 

Dodany obrazek

 

Do tego ten bet na Publiclir to był very low, bo liczyłem, że VP zrobią throw'a.

Pochwal się ile teraz wygraleś :D
sygnatura.png

Opublikowano

% to nie wszystko...

W takich meczach albo daje się low na niski % albo ryzykuje i daje fulla na wysoki % innej opcji nie ma. Za 100$ dostaniesz 7$ interes życia.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

W takich meczach albo daje się low na niski % albo ryzykuje i daje fulla na wysoki % innej opcji nie ma. Za 100$ dostaniesz 7$ interes życia.

 

a co bd stawial na fnatic ? wgl sie nie oplaca

 

 

120 euro na Fnatic

Opublikowano

TSM - NAVI 50;50 ale dam na tsm!

 

 

________________________________________________________________________________________________________________________________


Codzienne posty na fejsie, jeśli chcesz coś sprawdzić wpadaj! CSGO Bet Staff
 

Opublikowano

Czuję, że navi wygra po raz kolejny, ale nie obstawiam. 50/50 i żadna analiza nie pomoże.

 

Lepiej zastanowić się nad kolejnym meczem:

9 hours from now  a - loser of VP/eLevate, b - loser of TSM/NaVi
jak na VP będzie powyżej 30% to obstawiam na TBDb
Opublikowano

 

Czuję, że navi wygra po raz kolejny, ale nie obstawiam. 50/50 i żadna analiza nie pomoże.

 

Lepiej zastanowić się nad kolejnym meczem:

9 hours from now  a - loser of VP/eLevate, b - loser of TSM/NaVi
jak na VP będzie powyżej 30% to obstawiam na TBDb

 

Skąd wiesz, że Virtusi przegrają? :D

Opublikowano

Skąd wiesz, że Virtusi przegrają? :D

 

 

Virtusi są zdolni do takich rzeczy.

 

 

 

 

Co powiecie o EyeS vs LanD ? Chyba Full na EyeS

Opublikowano

Nie wiem czy 90% tego forum to fanboje TSM i mówią że wygra, po prostu nie wiem czym się kierują, tak samo było wcześniej, postawili na TSM i był płacz że navi wygrało. Po prostu navi aktualnie to drużyna która potrafi wygrać z TSM, jak guardian będzie miał formę to sam to wygra za team (tak jak było na mirage tsm navi).

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Opublikowano

No i super postawiłem 2 $ na Fnatic i nic nie wygrałem D:

 

hahaha za 2 euro to nie opłacało sie obstawiać ;d 

 

 

A co powiecie o EyeS vs LanD ? Na co postawić ? Myślę że EyeS wygra z LanD

Opublikowano

Fnatic vs. NiP

Imm vs. Liquid

 

Ten 1 mecz niczym finał ESL a drugi nwm co obstawic bo nie ogladalem NiP vs. Imm i nwm jak Imm gra

@louson

Nooo mialem tylko tyle na zbyciu po reszta skinow z blokadami na wymiane :/

Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Fnatic vs. NiP

Imm vs. Liquid

 

Ten 1 mecz niczym finał ESL a drugi nwm co obstawic bo nie ogladalem NiP vs. Imm i nwm jak Imm gra

@louson

Nooo mialem tylko tyle na zbyciu po reszta skinow z blokadami na wymiane :/

 

 

Fnatic- jakies 30 euro

Imm- Full lepiej grają od Liquid. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...