Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

I c**j znów Kfish perfidnie sprzedało mecz...

 

FSID3 vs Mouz, myślę że tutaj FSID rozniesie mouz, to jest BO2 czy BO1?

Będą dwa mecze BO1 obydwa możliwe do obstawienia

Opublikowano

Czyli to nie BO2 tylko po prostu 2x BO 1?

 

I jeszcze raz, FSID czy mouz ? Pierwszy mecz - tam mapę pierw wybiera FSID co nie ?

Dokładnie

Opublikowano

Dokładnie TSM czy NaVi.

Ostatnie spotkanie NaVi wygrało i gra dość dobrze jednak TSM wbiło się na szczyt i jest TOP1 a NaVi TOP4. Jest to BO3 więc może być ryzykownie, plus taki, że wcześniej było 57-43 na TSM teraz jest 55-45 na TSM a na reddic'cie dyskusja wrze i jest coraz więcej zwolenników NaVi. Jak myślicie, no risk, no pussy i betować same high itemki na NaVi? :D­

Opublikowano

tsm jest zmeczone chyba jest wczoraj prawie przegrali z diginitas 2x 16-14

Zmęczone? lol

 

Jak Barkelona ma trening o 18, a następnego dnia gra mecz, to też są zmęczeni? 

Dignitas zrobiło postępy, ale TSM mogło zagrać lepiej. 

­

Opublikowano

tsm jest zmeczone chyba jest wczoraj prawie przegrali z diginitas 2x 16-14

Zmęczone? xD Wczoraj grali o pietruszkę bodajże, a tak praktycznie wszystkie mecze win, są na fali, a potknięcie każdemu może się zdarzyć.

Co prawda wolę grę NAVI, lecz z kumplem polecieliśmy na TSM. ;]

graphic.png

Opublikowano

A nadal nikt się nie wypowiedział o FSID3 vs mouz :(.

Zobaczę jak zagrają z CW i dam znać, tylko szkoda, że BO1. Staram się unikać takich meczy. 

graphic.png

Opublikowano

opłaca się stawiać na

F3 vs cw 1 mecz - f3 wybiera mape

Penta vs Gamers2 -  zakładając że gamers2 wygra z kick

 

bo nie jestem pewny a nie chce stracić hajsu

Opublikowano

30 euro na dignitas nie mogą tego przegrać, grają bez nexa

 

btw. polecam wam moje sugestie dotyczące meczów, w meczach T1 ok. 90 % skuteczności 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...