Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe Bozo Wersja niemiecka


Lauling

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Game się nie wyłącza ? ;)

A tak. wgl to jak prace nad spolszczaniem ? :P

na razie stoją bo oceny muszę wyciągnąć ;/ popytaj innych ,którzy też się za to wzieli :)

Opublikowano

Działa dodawanie potek do dodatkowego slotu w eq ?

 

chyba nie dziala . trzeba wgrac questy 

 

tak trzeba wgrac

Działa bez questa tylko trzeba miec zalozony Pas 

 

 

@Edit zalezy tez jaki pas bo jak te słabsze to mniej okienek odblokowanych :) Lniany ma 6 odblokowanych a krola wszystkie ;p

2hqtj10.png

Opublikowano

Dzieki Ale skanik nie potrzebny bo ja nawet antyvira nie mam

jak spakuje rooty to nie mogę odpalić clienta nwm czemu

banner.png

Opublikowano

Czemu nie działa link do maszyny wyskakuje mi

"Enter decryption key"

Moja Sygnatura

Opublikowano

A powiedzcie jakie porty trzeba odblokować aby inny mogli wbić ?  

Zobacz sobie bo configach 

Spolszczyć nie problem, wystarczy ruszyć głową ;)

Pod powiedź: Plik Translate.lua można odchudzić do 300 linijek.

Opublikowano

sprawdziłem i nic nie mozna sie zalogowac na kumpla kompie wywala po wybraniu postaci , POmoz mecze sie od wczoraj all porty sprawdzilem i nic sa tam logowanie 14004 ch 1   12345   tylko jaki port tu od powiada za m1 schisno ? pomoze ktos 

1jpg_eapqapp.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...