Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki serwerowe Bozo Wersja niemiecka


Lauling

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam 
Dziś wam udostępniam pliki serwerowe z game 40250 Db: 40146

 

Pliki Czyste co się w nich znajduje wszystko co na globalu do 12.01.2014r. 

 

 

Małe SS:

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/827/o0hn.jpg
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/546/jwg2.jpg
http://i.hizliresim.com/xYDQ46.jpg
http://i.hizliresim.com/xR0rPR.jpg
http://i.hizliresim.com/e5gaGz.jpg
http://i.hizliresim.com/xBr77p.jpg

Polskiej Wersji nie podam jak na razie.

 

Do ściągnięcia linki oraz skany

 

Klient 

Na dole w edycji 

Bez skanu za duży plik

 

Pliki 

https://mega.co.nz/#!ZQ90nbAC!N1UUHu_dhQb2Jnxbe3oLIIf9CyExLkMdn4BIQsyAkuo

Skan 

https://www.virustotal.com/tr/file/5039a4d0e1136134dcd1b8bea34736918b70a905eb76010749f8053f6d864294/analysis/1399384616/

Mysql 

https://mega.co.nz/#!8csUHbpD!8cbZls3-3qURMfBNWfN9mC-D5C_ocmtBLpCVx7qxY-8

Skan 

https://www.virustotal.com/tr/file/bbeec30ec9b3efe110ec81e88b714d44c61c978bc7d5b5c7cad8a43f554d47c0/analysis/1399388194/

Mysql wymaga zmiany hasła w maszynie.

 

Jakieś problemy przy uruchomieniu lub pomoc w spolszczaniu pisać na GG 47788929

 

 

 

                                  EDYCJA 07.05.2014r

 

              Opis  

Paczka zwiera klienta, który wymaga tylko zmiany ip w rootach na swoje.

Nowe game 51204  i Db 51204

A także polskie item_names  oraz mob_names

 

Link 

https://mega.co.nz/#!ERtlnRCY!GM0GOMzfPiKowYvD42ayz4iPQog5j5NeOx3BfgKHEFI

Skan 

http://www.iv.pl/images/85643434839806918240.jpg

                                                                                              Test plików 

 

            Zostanie on uruchomiony do 08.05.2014r do godziny 17-18

Pliki zostały uruchomione w tej samej wersji...

 

Konta :

 

Od test do test5

 

Hasło: zaq123

 

 

 

Pozdrawiam Bozo

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jakbyś miał translate.lua po polsku to po stopach całuje i flachę stawiam

p.s jak ktoś chce spolszczać translate.lua to chętnie pomogę

Opublikowano

Daje like , ale moim zdaniem powinien tutaj pasowac client metin2 PL  i dzieki temu mamy calego clienta po polsku :)

1402682353-PolonezCaroPlus.jpg


 


 

Opublikowano

Daje like , ale moim zdaniem powinien tutaj pasowac client metin2 PL  i dzieki temu mamy calego clienta po polsku :)

Jak bym nie wiedział to bym napisał że klient z pl wystarczy :)

Ale wiem że do końca nie pasuje ;)

Za działa ale .... ;)

Opublikowano

Jak bym nie wiedział to bym napisał że klient z pl wystarczy :)

Ale wiem że do końca nie pasuje ;)

Za działa ale .... ;)

Dlaczego PL nie pasuje ?

1402682353-PolonezCaroPlus.jpg


 


 

Opublikowano

Możemy jak chcecie zrobić jakiś fajny teamik i spolszczyć całe pliczki :)

Fajny serverek by był z tego.

 

Ja się z chęcią mogę zapisać.

Opublikowano

Możemy jak chcecie zrobić jakiś fajny teamik i spolszczyć całe pliczki :)

Fajny serverek by był z tego.

 

Ja się z chęcią mogę zapisać.

to zapraszam na GG ;)

 

 

 

o 22 dam paczkę do klienta pl aby ładnie wszystko śmigało 

 

Pozdrawiam Bozo

Opublikowano

to zapraszam na GG ;)

 

 

 

o 22 dam paczkę do klienta pl aby ładnie wszystko śmigało 

 

Pozdrawiam Bozo

Zajebiście . Czekam .

1402682353-PolonezCaroPlus.jpg


 


 

Opublikowano

Stare ja kisze od stycznia to ;)

 

Nie wiem czy wiesz ale styczeń jest starszym miesiącem od lutego, każdy to ma skoro było udostępnione dla wszystkich, po za tym source lepsze. Gdyż w tym 'czystym' 40250 jest jeden malutki backdoor użytkownicy tego game wkrótce się o tym przekonają ;*

Opublikowano

Nie wiem czy wiesz ale styczeń jest starszym miesiącem od lutego, każdy to ma skoro było udostępnione dla wszystkich, po za tym source lepsze. Gdyż w tym 'czystym' 40250 jest jeden malutki backdoor użytkownicy tego game wkrótce się o tym przekonają ;*

40k może i jest ale są także inne wersje game i db ;)

 

 

Ps: Klient będzie rano czasu brakuje ;)

Opublikowano

Czytając temat myślałem, że to pliki Bonzo xD

 

Topic

 

Nie macie swoich plików, że sprowadzacie zza granicy? Czy widzieliście kiedyś na zagranicznych forach aby ludzie dawali tam polskie pliki serwerowe?

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

za parę mln lat świetlnych ktoś może spolszczy te pliki ;)

nieregulaminowa sygnatura - zawarty odnośnik do fanpage'a


Opublikowano

Czytając temat myślałem, że to pliki Bonzo xD

 

Topic

 

Nie macie swoich plików, że sprowadzacie zza granicy? Czy widzieliście kiedyś na zagranicznych forach aby ludzie dawali tam polskie pliki serwerowe?

Polskie.. nie. Nie będę mówił czemu ;) 

Podaj mi raczej które fora nie korzystają zza granicy plików??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...