Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PowerGaming - Jedyny serwer z przyszłością!


hiowcaheh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A Vip daje jakis przywilej np mozliwosc uzywania bota?

@Edit wgl na bociku juz 2k grzybkow i 20mln :D 

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@2up

Za bota jest ban pernamentny więc radzilbym juz podać nazwe uzytkownika bo i tak później wyjdzie to na jaw. Wobec innych graczy to nie fair : -)

 

@stusto: juz znam twój nick : - )

Opublikowano

A Vip daje jakis przywilej np mozliwosc uzywania bota?

@Edit wgl na bociku juz 2k grzybkow i 20mln :D

 

Zaraz ogarnę bazę i zobaczymy jak faktycznie jest.

Opublikowano

Nawet jak znasz? Dostane bana to zamiast 1 bota odpale 5 naraz

i na servie (na free hoscie) nie bedzie sie dalo grac.. ew. jeszcze odpale na innym kompie

Opublikowano

Nawet jak znasz? Dostane bana to zamiast 1 bota odpale 5 naraz

i na servie (na free hoscie) nie bedzie sie dalo grac.. ew. jeszcze odpale na innym kompie

idz sie utop  na ip takiego zbanowac !!

 

 

 

Bug na lochy co zrobić??

 

 

czekaj  admin zrobi to co mu napisalem i nie bedzie problemu z lochami :)

nie wiem co zrobiles ale  cos dobrego bo juz nie laguje tak servera :)

Opublikowano

ale kto co zrobil?? ziutek ja nic nie zrobilem

 

czemu mi serv laguje?

 

juz jest git, ale czasami mi przylagowuje cos pewnie wina neta :D 

 

Wbijac super serwer:)

Opublikowano

ja mam tylko 1 odpalonego :D Juz sie gromadka zebrala ;D Juz pewnie 20% na bocie tera lupie

Opublikowano

Lochy już mają wszyscy odblokowane, co do bugerów właśnie zaczynam ich sprzątać.

 

Dziś będą wam przeszkadzać lecz już jutro ich nie zobaczycie, zaraz pobiore ich ID procka. :)

Opublikowano

Trzy boty skasowane, zaraz w prezencie za problemy otrzymacie mały podarunek. :)

Opublikowano

dobry fejk z tymi 1000% w gildi ze mozna ;] jak ktos chce do gildi to zapraszam pw - Bambus.

 

Można nawet i 20000% :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...