Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PowerGaming - Jedyny serwer z przyszłością!


hiowcaheh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

HWaeAKL.png

 

 

ZtwHdKA.png

 

IOJ0NE2.png

 

I8nHZKV.png

 

Adres strony: 

http://pg.private.ct8.pl

Serwer tymczasowo stoi na darmowym hostingu. Mój czas jest mega okrojony, jeśli chodzi o budżet jest podobnie, więc możecie mi pomóc w przenosinach serwer na płatny, profesjonalny hosting na którym lagi będą historią. W wolnym czasie mam zamiar ulepszać skrypt, eliminować wszelakie błędy oraz problemy zawarte w skrypcie. W planach mam dodanie lochów dla postaci poziomu 1000 w górę, więc jak widać - lvlcap zostanie zwiększony lecz pierw czekam na osoby które owy poziom osiągną. W budowie mam właśnie lochy gildyjne które może za jakiś czas wam przedstawie, lecz jak wspomniałem - mój wolny czas - na programowanie serwera jest strasznie okrojny bo aktualnie zajmuje się innymi projektami. Jeśli serwer zaiskrzy zainteresowaniem rzecz jasna - przyłożę się i wezmę go na mega poważnie. Aktualnie zrobiłem kilka bajerków które mogą wam przypasować, jak na razie. Serwer postoi tydzień, jeśli zainteresowanie wzrośnie opłacę hosting i polecimy na pełnej z nowymi skryptami oraz nową szatą graficzną - dodam, że szukam dobrego (dobrego - osoba, która sama tworzy grafikę a nie pobiera ją z internetu) grafika który przyłączył by się do mnie, rzecz jasna nie będzie robił grafiki za darmo. Nie oszukując, nie jestem osobą która tylko mówi a nic nie robi. :)

 

Serdecznie zapraszam i życzę miłej gry! Dodam, że osoba która zgłosi bugera bądź osobę który używa wszelakich botów zostanie odpowiednio nagrodzona! ;)

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@1 xD

 

GRAM I POLECAM SUPER ADMINISTRACJA

 

I ZROB LOCHY GILLDIJNE I BEDZIE OK :)

 

GILLDIA:

 

KrecimyPorno  REKRUTUJE KAZDEGO :) BEDZIEMY TOP1 :)

 

PISZ DO: Dudix3 CatchMe   o zapro do klanu :)

 

 

 

hahahha woja zjebali pozdro -.-

Opublikowano

Ehh chyba nie powstanie taki bez pomijania czasu misji..

 

Mógłbym to zrobić, ale przy expie x5? To jest prywatny serwer, więc nie przesadzajmy. :)

 

// Na dziś pisanie kodu skończyłem, jutro dodam rzeczy w sklepach z dobrymi statmi pod warunkiem, że gracz posiada wystarczającą ilość czci oraz odpowiedni lvl aby nie było, że gracze na 1 lvl biją honor i mają dobre przedmioty. ;)

 

@ Serwer dopiero wystartował a już wpływają pierwsze pieniążki == do lepszej maszyny na serwer coraz bliżej! :)

Opublikowano

Witam, mam pytanie więc.

 

1. Co z grzybkami?

2. Zrobiłem 2 konta, przez przypadek bo chciałem maga a zrobiłem woja. Będę grał tylko na magu. Dostane bana za 2 konta? bo chcem tu grać. a usunąć się nie da. 

 

Dzieki za odp. 

Opublikowano

Mógłbym to zrobić, ale przy expie x5? To jest prywatny serwer, więc nie przesadzajmy. :)

 

// Na dziś pisanie kodu skończyłem, jutro dodam rzeczy w sklepach z dobrymi statmi pod warunkiem, że gracz posiada wystarczającą ilość czci oraz odpowiedni lvl aby nie było, że gracze na 1 lvl biją honor i mają dobre przedmioty. ;)

 

@ Serwer dopiero wystartował a już wpływają pierwsze pieniążki == do lepszej maszyny na serwer coraz bliżej! :)

jak tu grzyby sie zdobywa ???

 

 

 

Witam, mam pytanie więc.

 

1. Co z grzybkami?

2. Zrobiłem 2 konta, przez przypadek bo chciałem maga a zrobiłem woja. Będę grał tylko na magu. Dostane bana za 2 konta? bo chcem tu grać. a usunąć się nie da. 

 

Dzieki za odp. 

nie dostaniesz bana co ty xD

 

 

GILLDIA:

 

KrecimyPorno  REKRUTUJE KAZDEGO :) BEDZIEMY TOP1 :)

 

PISZ DO: Dudix3 CatchMe   o zapro do klanu :)

 

 

 

hahahha woja zjebali pozdro -.-

Opublikowano

Witam, mam pytanie więc.

 

1. Co z grzybkami?

2. Zrobiłem 2 konta, przez przypadek bo chciałem maga a zrobiłem woja. Będę grał tylko na magu. Dostane bana za 2 konta? bo chcem tu grać. a usunąć się nie da. 

 

Dzieki za odp. 

 

 

Za misję dostajecie 10 grzybków - szansa na dostanie grzybka z misji to 20%, lecz teraz jest event i szansa na grzybka to 80%.

 

Za multikonto nie mam zamiaru banować, lecz osoby które będą tworzyć postacie i ulepszać dzięki temu gildię bądź nabijać honor zostaną zbanowani pernamentnie na IP, a jeśli to nie pomoże wykorzystamy ID procesora i już sobie taka osoba na swoim komputerze nie pogra ;)

 

jak tu grzyby sie zdobywa ???
 
 
 
nie dostaniesz bana co ty xD

 

Grzybki za misje, jutro bądź za kilka dni będziecie mogli zdobyć grzyby za sprzedawane epiki w sklepach lecz aktualnie brak mi czasu na to, wiec musicie poczekać. :(

Opublikowano

@1 xD

 

GRAM I POLECAM SUPER ADMINISTRACJA

 

I ZROB LOCHY GILLDIJNE I BEDZIE OK :)

 

GILLDIA:

 

KrecimyPorno  REKRUTUJE KAZDEGO :) BEDZIEMY TOP1 :)

 

PISZ DO: Dudix3 CatchMe   o zapro do klanu :)

 

 

 

hahahha woja zjebali pozdro -.-

Zapros TheCry

Opublikowano

 

Za misję dostajecie 10 grzybków - szansa na dostanie grzybka z misji to 20%, lecz teraz jest event i szansa na grzybka to 80%.

 

Za multikonto nie mam zamiaru banować, lecz osoby które będą tworzyć postacie i ulepszać dzięki temu gildię bądź nabijać honor zostaną zbanowani pernamentnie na IP, a jeśli to nie pomoże wykorzystamy ID procesora i już sobie taka osoba na swoim komputerze nie pogra ;)

 

 

Grzybki za misje, jutro bądź za kilka dni będziecie mogli zdobyć grzyby za sprzedawane epiki w sklepach lecz aktualnie brak mi czasu na to, wiec musicie poczekać. :(

 

to daj teraz dla kazdego 2/1k grzybkow bo grzyby szybko zlatuja ;/

pojebalo mi sie :D

 

mogles dac z 25 grzybkow :) bo 10 to strasznie malo i jeszcze ten koszt   w sklepie ;/

Opublikowano

Włascicielu servera uzywanie bota = ban ? (Auto clicker do misji)

 

Za używanie bota do exp = ban

Za używanie autoclickera do statów nie ma bana!

 

Jeśli chodzi o bota na exp to łatwo go wykryć, jak mówiłem - każda osoba która zgłosi oszusta zostanie oblana grzybami!

 

 

to daj teraz dla kazdego 2/1k grzybkow bo grzyby szybko zlatuja ;/

 

Daj mi trochę czasu, za kilka godzin gdy baza danych z użytkownikami osiągnie minimalnie 100 sypne grzybami, a co mi tam. :)

Opublikowano

Robię misje i ani 1 grzybka nie dostałem:(

 

Spokojnie. :)

 

 

co jest z kluczami do lochow  :D ?

 
Klucze do lochów dropią lecz ich drop został nieco zmniejszony a sam skrypt zmodyfikowałem aby klucze się nie powtarzały, lecz czasami może być tak, że zdobędziecie dwa klucze do jednych lochów. (Skrypt pisałem na szybkiego, potem do niego zerknę)
 
Nie wykluczam, że klucz może wam nie dropnąć do odpowiednich lochów - wtedy albo czekajcie aż wam odblokuje albo piszcie w grze wiadomość - teraz padam na twarz, jutro wszystko zrobię.
Opublikowano

Bede robil multikonta i zglaszal sam sieibe? btw. jak nie usuniesz pomijania expboty zniszcza server :) a jeszcze pytanie a jak ktos ustawi bota tak  ze np jak zwygly gracz ok 5-6 s na jedna misije to tez sie bany posypio?

Opublikowano

Za używanie bota do exp = ban

Za używanie autoclickera do statów nie ma bana!

 

Jeśli chodzi o bota na exp to łatwo go wykryć, jak mówiłem - każda osoba która zgłosi oszusta zostanie oblana grzybami!

 

 

 

Daj mi trochę czasu, za kilka godzin gdy baza danych z użytkownikami osiągnie minimalnie 100 sypne grzybami, a co mi tam. :)

 zglaszanie botow na priv czy tu mozna pisac ? jak tu to nick bota: CatchMe  ( odrazu na starcie mial 50 przygod ...)

 

 

 

 

Bede robil multikonta i zglaszal sam sieibe? btw. jak nie usuniesz pomijania expboty zniszcza server :)

 

 

pomysl troszke ...

Opublikowano

 

Daj mi trochę czasu, za kilka godzin gdy baza danych z użytkownikami osiągnie minimalnie 100 sypne grzybami, a co mi tam. :)

Według mnie, admin, który rozdaje grzyby za free jest nie fair. Mimo to, życzę powodzenia w realizacji projektu, popraw trochę prezentacje a będzie ok ;)

534721413388468938793.jpeg

Opublikowano

@2up

 

Grzyby dropia z misjii, szansa to 80% razem z eventem a bez wynosi 20% : -)

Opublikowano

Według mnie, admin, który rozdaje grzyby za free jest nie fair. Mimo to, życzę powodzenia w realizacji projektu, popraw trochę prezentacje a będzie ok ;)

 

Raz nic się nie stanie.

 

Co do grzybków, zwiększyłem szansę z 20% za misję do 80%, więc teraz grzyby w misji to pewność.

Co do kluczy, również zwiększyłem ich drop. Więc teraz mały apelik:

Każdy kto osiągnie 100 lvl a nie odblokuje wszystkich lochów sam mu odblokuję - problem jest w tym, jeśli gracz jest w gildi (istnieje już gildia która ma trener i skarbiec na 1000%) klucza raczej nie dropnie bo szybko dropi, więc muszę to zrobić manualnie. Dajcie czas i to zrobimy, na prawdę mam mało czasu a nie przewidziałem, że na sam start poleci ktoś z taką gildią ;_;

 

 

 

Skąd VIP? Kolega wbił 1 na serv odrazu ramka i juz 129 level:D

To właśnie ten pan wspomógł serwer i z bardzo szybko prowadzi do tego aby przejść na serwer dedykowany. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...