Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Autorski] Premium Auto-In - automatyczne logowanie graczy z premium [AuthMe, xAuth] + API + Skript API.


Karolina_666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapomniałem o usunieciu go spróboje teraz...

@EDIT 

Teraz moge wejsc na serwer ale musze się logowac.

włączyłeś AuthMe/xAuth w configu pluginu?

No i czy masz premke! xD

 

KONIECZNIE włącz to podczas WYŁĄCZONEGO servera, bo reload znowu zresetuje ustawienia :P

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Tak właczyłem authme na true i tak mam premke robie restarty serwa nie /reload

No to jeszcze raz wklej logi? xD

Cos musisz mieć nie tak, bo wszedzie działa jak czeba :<

 

odpal na jakimś czystym serverze:

- Ten plugin

- CraftBukkit 1.7.2 R4 lub spigot na 1.7.2

- AuthMe

- ProtocolLib 3.3.1

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Czy plugin obsługuję silnik Spigot ?

tak, zdecydowanie tak :P

 

 

Zrobiłem tak jak mówiłas i gówno

Możesz wrzucić paczke z tymi plikami (czystymi na których ci nie działa)

Wyslij mi na PW, a ja zobacze :P

(ale jutro, ide spać)

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Na najnowszych buildach spigota już pod UUID (1.7.8/1.7.9) nie działa, tak? ;)

8098_com.tmobile.theme.Ubuntu_ubuntu-cm1


 


Risen. :# - wierny użytkownik Linux'a (Ubuntu). :D

Opublikowano

dodaj kompatybilność z innymi silnikami takimi jak mcpc+ oraz może spigot

Na serwerach znajdziesz mnie pod nickiem: Ogrodnik


 

Opublikowano

Na najnowszych buildach spigota już pod UUID (1.7.8/1.7.9) nie działa, tak? ;)

 

dodaj kompatybilność z innymi silnikami takimi jak mcpc+ oraz może spigot

Na spigocie śmiga aż miło, tylko musi być wersja silnika MC 1.7.R1 (wersja silnika zmienia się nie z wersją MC a tylko jak zmienia sie coś co uniemozliwia wejść z 1 wersji na 2)

Co do UUID... ten plugin nie musi być aktualizowany pod UUID albo nawet lepiej - nie może bo przestanie działać.

 

pod 1.7.8/9 nie działa bo to już 1.7.R3 a nie R1 :P albo nawet 4

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

@Karolina, robisz furorę z tym pluginem! :) 

Nie znam się, leczy czy to działa na zasadzie xAuthMePremiumNoLogaut?

Jak się nie myle plg wyżej edytuje silnik, sam!

Opublikowano

@Karolina, robisz furorę z tym pluginem! :)

Nie znam się, leczy czy to działa na zasadzie xAuthMePremiumNoLogaut?

Jak się nie myle plg wyżej edytuje silnik, sam!

nie znam takiego pluginu :P

Ja nic nie edytuje, taka tylko mała sztuczka :> o ile mi się uda to ją poprawię i będzie dokładniejsza, i więcej opcji! :P

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Tak, już nie ma. Bukkit go usunął, nie był zgodny z zasadami bukkita :x

Nie masz nic przeciwko, bym przeczytał sobie kod? :)

Nie chcę wyjść na plagiacistę  :x

 

@Ps, nie umiem pisać plg, chcę tylko zobaczyć te rozwiązanie :)

Opublikowano

Na spigocie śmiga aż miło, tylko musi być wersja silnika MC 1.7.R1 (wersja silnika zmienia się nie z wersją MC a tylko jak zmienia sie coś co uniemozliwia wejść z 1 wersji na 2)

Co do UUID... ten plugin nie musi być aktualizowany pod UUID albo nawet lepiej - nie może bo przestanie działać.

 

pod 1.7.8/9 nie działa bo to już 1.7.R3 a nie R1 :P albo nawet 4

 

 

to przetestuje na MCPC+ to może i tam będzie to działać 

Na serwerach znajdziesz mnie pod nickiem: Ogrodnik


 

Opublikowano

Jezeli MCPC+ posiada to samo API co Bukkit, to bedzie dzialac.

No... to nie jest dobre podejście, bo mam w tym pluginie bardzo mało kodu z API, większość to NMS i ProtocolLib.

API jest tylko do pliku configuracyjnego i eventu od logowania xD

 

Ale powinno działać, bo mało jako mod  czy forge czy cokolwiek modyfikuje pliki odpowiedzialne za autoryzacje :P

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Dzięki Karolina za pliki już wszystko działa! Plugin ZAJEBISTY

Yhym, tylko spr podmienić plugin na ten z tematu... bo dostałeś chyba jedną z testowych wersji i moze ci spamić w konosli jakimś szitem :P

Np danymi wysyłanymi do Metrics

 

Droby edit, w nowej wersji postaram się dodac troche więcej opcji i dodac dokładniejsze sprawdzanie :> czyli będę logować i graczy premium, i no-premium o ile się uda :P

Tyle refleksji to ja dawno nie pisałam... + pewnie dodam też wsparcie R1.7.R2/3/4 (bez opcji w configu, samo wykryje)

 

Zastanawiam sie tez nad wsparciem do 1.6 ale nie wiem czy moge użyc tego samego kodu, czy bym musiała robić inny :P (a to odpada z powodu lenistwa)

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Dodaj koniecznie wsparcie pod 1.8/UUID, bo za 2-3 miesiace plugin bedzie bezuzyteczny. ;)

8098_com.tmobile.theme.Ubuntu_ubuntu-cm1


 


Risen. :# - wierny użytkownik Linux'a (Ubuntu). :D

Opublikowano

Dodaj koniecznie wsparcie pod 1.8/UUID, bo za 2-3 miesiace plugin bedzie bezuzyteczny. ;)

.... Co ty gadasz?

bo gadasz kompletnie bez sensu.... UUID jest pobieranie podczas/po autoryzacji... więc ja nie musze nawet go tykać, wszystko musi tam działać na nicki.... bo niby gdzie bym miała te UUID pobrać i wpierdzielić?

 

PS: bawie sie autoryzacja premium... może uda się dodac lepsze wykrywanie oraz zmiane wiadomości jak kogos kicknie za wchodzenie na nick premium :P ale to tylko może.... bo niezły pierdolnik tam jest :D 

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Plugin fajny, ale ma ograniczone zastosowanie. Przyda się dla serwerów premium z administracją nonpremium.

Osobiście uważam, że został opublikowany bezpłatnie dlatego, bo kolejne wersje Minecraft (1.7.7+) bazują na UUID, więc plugin niedługo stanie się mało użyteczny dla serwerów premium. Chodź oczywiście serwery nonpremium dalej mogą bazować na nickach.

 

P.S. Pamiętajcie, że nie zrobicie na tym serwera premium i nonpremium na raz, bo plugin nie tworzy osobnych plików dla gracza premium i nonpremium, więc zrobi się bajzel.

Opublikowano

Karolino spokojnie, chodzi mi o to, aby plugin dzialal bez problemu na spigocie/crbukkicie 1.7.8/1.7.9. ;)

8098_com.tmobile.theme.Ubuntu_ubuntu-cm1


 


Risen. :# - wierny użytkownik Linux'a (Ubuntu). :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...