Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stawiamy serwer na plikach Balanti/Reveri!


harnaś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu Zostaniesz poloszenie serverem nie moge wbij dlaczego nie ma autch, ch1 ch2 ch3 ch4 ;x 

 

igme5k.jpg

 

 

pjj5p3.jpg

 

 

 

Czemu uruchamiasz serwa sh start.sh jezeli uruchamia sie sh on.sh ??

 

Zmieniasz tylko w serverinfo ip na swoje i logowanie bo jest zle i nic wiecej sie nie robi ;) z plikami nic nie robisz tylko je instalujesz w /usr i to wszystko 

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@eragon

Link został zastąpiony xxx do czasu dodania skanu aby ludzie nie pobierali gdyż może znajdować się tam wirus i o to troszczy się moderator

Co do plików dziś postawię serwer i zobaczę co się znajduje jak będę w domu dostaniesz +

                                                                 thevis_5381c71cdd6a3.png

Opublikowano

Czemu uruchamiasz serwa sh start.sh jezeli uruchamia sie sh on.sh ??

 

Zmieniasz tylko w serverinfo ip na swoje i logowanie bo jest zle i nic wiecej sie nie robi ;) z plikami nic nie robisz tylko je instalujesz w /usr i to wszystko 

 

o co ja wpisalem dobrze 

 

cd /usr/balania & sh on.sh

Opublikowano

Witam mam problem wrzuciłem pliki na maszynę od terenzo wszystko wgrałem jak w poradniku nadałem prawa 777 uruchamiam serwer przez komendę podaną w 1 poście a gdzy chcę wejść na konto mam błąd z serwerem ip w root zmieniłem czekam na pomoc 

 

 

Ss'y po wpisaniu komendy ps w maszynie

http://scr.hu/137d/qmgwr

                                                                 thevis_5381c71cdd6a3.png

Opublikowano

przy włączaniu serwera po chwili wyświetla mi się

on.sh: ./game: Permission denied.

 

Chmody nadane,symlinki game zrobione.

Co zrobić ?
 

Opublikowano

Up

 

Skoro masz taki komunikat to nic innego jak chmody nie nadane, wejdz do ftp, kliknij na game ppm i wlasciwosci i zobacz jakie te game ma.chmody.

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

przy włączaniu serwera po chwili wyświetla mi się

on.sh: ./game: Permission denied.

 

Chmody nadane,symlinki game zrobione.

Co zrobić ?

 

Wpisz w konsoli:

chmod -R 777 /usr/balantia

Albo zobacz w FTP - Jakie prawa ma dany pliczek.

Opublikowano

Siema mam problem gdy wpisują komendę cd /usr/balantia & sh on.sh w maszynie wywala mi błąd  ./game : not found. Oco może chodzić? Z góry dzięki za pomoc :)

Opublikowano

Siema mam problem gdy wpisują komendę cd /usr/balantia & sh on.sh w maszynie wywala mi błąd  ./game : not found. Oco może chodzić? Z góry dzięki za pomoc :)

 

1. Sprawdz czy w folderze "gra" masz game

2. Wpisz pierw cd/usr/balantia a potem cd/usr/balantia & sh on.sh

Opublikowano

1. Sprawdz czy w folderze "gra" masz game

2. Wpisz pierw cd/usr/balantia a potem cd/usr/balantia & sh on.sh

Wpisuje pierw cd /usr/balantia. A mam jeszcze jedno pytanie game mam wrzucić do folderu balantia? Sory że się tak pytam ale jestem w takich sprawach zielony :).

Opublikowano

Wpisuje pierw cd /usr/balantia. A mam jeszcze jedno pytanie game mam wrzucić do folderu balantia? Sory że się tak pytam ale jestem w takich sprawach zielony :).

 

do folderu "gra"

Opublikowano

Mam game i cały czas ten błąd :/

 

Pokaz mi zawartosc twojego pliku on.sh i nadaj chmody, mimo ze widze ze sa nadane to nadaj je jeszcze raz.

I powiedz mi czy aby na pewno dobry folder masz jako pliki (usr/balantia)

Opublikowano

Pokaz mi zawartosc twojego pliku on.sh i nadaj chmody, mimo ze widze ze sa nadane to nadaj je jeszcze raz.

I powiedz mi czy aby na pewno dobry folder masz jako pliki (usr/balantia)

Zawartość on.sh :
 
 
#!/bin/sh
 
cd /usr/balantia/baza
./baza &
sleep 2 
cd /usr/balantia/channel1/miasta/
./game &
sleep 2 
cd /usr/balantia/channel1/dungeon/
./game &
sleep 2 
cd /usr/balantia/event
./game &
sleep 2 
cd /usr/balantia/logowanie
./game &
sleep 2 
clear
 
 
 
Na 100% dobry :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...