Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stawiamy serwer na plikach Balanti/Reveri!


harnaś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodać skany, czas do jutra do 15.

Po co dajesz czas, skoro i tak usunąłeś DL ? Weź chłopie, pomyśl.

Nie muszą dawać skanu, bo plik już usunąłeś.

Teraz tak jakby wydałeś im rozkaz, że jutro do tej 15:00 ma być DL i Skan.

 

@Poradnik dla początkujących, którzy nie wiedzą co to pliczki.

Potem dam lajka, bo komuś się przyda.

Opublikowano

Po co dajesz czas, skoro i tak usunąłeś DL ? Weź chłopie, pomyśl.

Nie muszą dawać skanu, bo plik już usunąłeś.

Teraz tak jakby wydałeś im rozkaz, że jutro do tej 15:00 ma być DL i Skan.

 

@Poradnik dla początkujących, którzy nie wiedzą co to pliczki.

Potem dam lajka, bo komuś się przyda.

Proszę nie dyskutować.

Ty umieszczając plik powinieneś odruchowo wrzucić go tutaj razem ze skanem.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Nie wiem czemu nie startują mi pod żadnym względem Chanelle :/

Opublikowano

Nie wiem czemu nie startują mi pod żadnym względem Chanelle :/

Musisz zrobić Logowanie pod Game, zobacz PS czy masz odpalone Channele czyli Game jeżeli nie, to zobacz czy masz w serverinfo.py channel 1 port: 13001. Pozdrawiam :)

Opublikowano

Mam odpaloną bazę i game, raczej wszystko dobrze zrobiłem, Nie wiem po co mam edytować serverinfo jak mi chanelle nie ruszają ^^

 

a które to game ? to 60mb ? czy to mniejsze ?

Opublikowano

no patrz, a jednak ludzie mają problemy i potrzebują pomocy, dziwne c'nie? :v

Ponieważ co raz bardziej głupi ludzie biorą się za modowanie metina.

"Inni modują to i ja mogę" - tak to nie działa.

 

Robić poradnik o tym jak rozpakować pliki, kurwa serio? xD

Dzisiejsi technicy pozdrawiają.

Właśnie dlatego rzadko się udzielam na forum bo straciłem wiarę w użytkowników z tego działu.

 

Fajnie Harnaś, że próbujesz pomóc komuś za darmową walutę lajkową chociaż bardzo miernie Ci to wychodzi ale doceniam to.

 

Pozdrawiam.

0LsM05U.png

Opublikowano

Witam mam małą prośbę zrobił by ktoś Gotowca na tych Plikach bym był uradowany chce se na Hamka dac tylko tak potrafię ;)

 

Gotowca z gotowca? o.O LuL?

 

cd /usr/balantia/gra/locale/germany/quest/

To jeszcze istnieją pliki na niemieckich ścieżkach? Może tuta zrób jak to zmienić?

 

Wgrywamy pliki(najlepiej wypakowane, albo wypakowywujemy komendą z poziomu putty) do ścieżki:

/usr/
(tutaj maja znajdować się pliki, NIE w /usr/home)

 

Eeee... ponieważ...? A jak bardzo chcę mieć pliki na oddzielnej partycji /home to nie mogę? Przy okazji masz zagadkę czemu /home a nie /usr.

I od kiedy się poleca wrzucać na dedyk pliki rozpakowane? Chyba jeśli ktoś nie ma szacunku do swojego czasu by czekać, aż łaskawie wyślą się pliki z data oraz quest...

Opublikowano

Dobra wszystko działa ale osobiście jednak zostanę przy 2089.

Może jedynie z questów sobie coś połatam :D


 
Gotowca z gotowca? o.O LuL?
 

To jeszcze istnieją pliki na niemieckich ścieżkach? Może tuta zrób jak to zmienić?
 

Eeee... ponieważ...? A jak bardzo chcę mieć pliki na oddzielnej partycji /home to nie mogę? Przy okazji masz zagadkę czemu /home a nie /usr.

I od kiedy się poleca wrzucać na dedyk pliki rozpakowane? Chyba jeśli ktoś nie ma szacunku do swojego czasu by czekać, aż łaskawie wyślą się pliki z data oraz quest...

Dla mnie wrzucanie czegoś rozpakowanego na ftp to jest jedynie żenada ... po co wrzucać coś rozpakwoanego ponad pare godziń jak spakowany pliczek taki sam wrzuci się około 5 min. Logika nie z tej ziemi ^^

Opublikowano

 

Gotowca z gotowca? o.O LuL?

 

To jeszcze istnieją pliki na niemieckich ścieżkach? Może tuta zrób jak to zmienić?

 

Eeee... ponieważ...? A jak bardzo chcę mieć pliki na oddzielnej partycji /home to nie mogę? Przy okazji masz zagadkę czemu /home a nie /usr.

I od kiedy się poleca wrzucać na dedyk pliki rozpakowane? Chyba jeśli ktoś nie ma szacunku do swojego czasu by czekać, aż łaskawie wyślą się pliki z data oraz quest...

... Gotową maszyne pod FreeBsd żeby odpalic np:w VMware;>

Opublikowano

Ale czy tak ciężko wrzucić pliczki rozpakować je i odpalić ? ....

Opublikowano

Up:

A co ty myślisz ze ja Umiem ;) ja sie dopiero ucze ;d dlatego wole narazie tylko Gotowce na FreeBsd ;/

No to zacznij się uczyć i postaw od zera.

Gotowce są dla leni i lamusów a nie dla ludzi którzy chcą się uczyć.

0LsM05U.png

Opublikowano

Proszę nie dyskutować.

Ty umieszczając plik powinieneś odruchowo wrzucić go tutaj razem ze skanem.

Haha, najwidoczniej Cię osmieszam, dlatego mam nie pisać.

Jak ktoś nie dał skanu, to piszesz, żeby dodał a nie usuwasz. Bo jak usuniesz, to on może mieć w dupie i nie musi wstawiac.

 

Trochę logicznego myślenia nie boli.

Wejdź na naszego FanPage'a i daj lajka, śledź nas na bieżąco!


Nowy serwer metin2, już wkrótce !


 


Link w profilu :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...