Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stawiamy serwer na plikach Balanti/Reveri!


harnaś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Od niedawna pojawiły się w internecie pliki balanti/Reveri(mojego zaczetego projektu)

Otrzymuje sporo wiadomości z powodu problemu z instalacją ich, dlatego wyjasnie Wam krok po kroku jak zainstalować te pliki na dedyku/vps lub gotowej maszynie pod hamaka.

 

Jedziemy!!

 

Zawartość plików (tutaj troche podrasowane)

http://www.mpcforum.pl/topic/1187970-alios2-dedykalios2-magiczny-swiat-czeka-na-ciebie/

Tak ogólnie:

  • System pasów
  • System Run
  • Nowe kostiumy
  • Nowe fryzury/Maski
  • Kilka fajnych questów
  • game 40k
  • Pliki MEDIUM/HARD!!
  • Wierzchowce oraz Pety
  • 10 ku do g
  • Komnata baronównej
  • Komnata smoka (oba z questami)

I jeszcze tam jakieś bajery są, za dużo tego by opisywać wiecej macie w prezce wyzej.

 

 

 

Pierwsze co robimy to pobieramy pliki:

http://www.speedyshare.com/YUHSb/Balantia-game40k.rar
https://www.virustotal.com/pl/file/30e4db3584be3bbe1c1af1cc3d8b9b06a55c713f75d68d509b17a8c15c7f0871/analysis/1398627004/

Klient pod te pliki:

http://www.multiupload.nl/VPUSIBI6AM

oraz plik do odpalenia:

 

http://speedy.sh/Ze8tc/harnas.bat

 

 

https://www.virustotal.com/pl/file/7182096b553b3ab33f9b2b86373fc96b202a60333e7af401a8fdffdfd3b1f134/analysis/1398630574/

 

GAME JEST 40K, DLATEGO KLIENT TEŻ MUSI BYĆ Z ODPOWIEDNIĄ BINKĄ, NIE DZIWIĆ SIĘ JEŻELI NIE ZADZIAŁA NA WASZYM KLIENCIE!!

 

Wystarczy edytować serverinfo.

 

 

 

Teraz robimy kolejno.

 

Wgrywamy pliki(najlepiej wypakowane, albo wypakowywujemy komendą z poziomu putty) do ścieżki:

/usr/

(tutaj maja znajdować się pliki, NIE  w /usr/home)

 

Komenda na wypakowanie (jezeli ktoś wgra paczke)

tar -zxvf /usr/balantia.tar.gz

MySQL musicie sobie dograć z terenzo, nie dam Wam na razie, chyba, ze bedzie wystarczajaca liczba like w tym temacie xD

 

 

Odpalanie serwera:

 

Wpisujemy:

cd /usr/balantia

nastepnie

cd /usr/balantia & sh on.sh

a wyłączamy serwer:

cd /usr/balantia & sh off.sh

Scieżka do wgrywania questów

cd /usr/balantia/gra/locale/germany/quest/

Dobra to tyle w sumie, nic trudnego wiem, ale jednak pisało mi pare osób z problemami.

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A masz lajka Harnas moze komus sie przyda ;)

 

@ Widze fajnego kumpla miales ze udostepnil twoje pliki ;d (Czy jak wyciekly ?)

 

 

@ Harnas ja wiem ze to pliki balanti ( Ale po edycji to dlatego tak napisalem)

                                                                             40117680099074104760.gif                                                 

Opublikowano

A masz lajka Harnas moze komus sie przyda ;)

 

@ Widze fajnego kumpla miales ze udostepnil twoje pliki ;d (Czy jak wyciekly ?)

 

To nie moje pliki, pliki balanti troche edytowane przeze mnie. Zgrał pewien pajac je na kompa od nas (juz go nie ma) i sprzedał, dlatego trafiły na forum.

 

@up

 

 

Bardziej na pw, bo nie pomagam na gg.

Opublikowano

Dzięki :)

Komuś się przyda , zobaczę sobie co w nich jest :D

Może poczekam na SQL.

Specjalista
Opublikowano

W cliencie exaliona jest pacher,a nie zwykła binka,więc jak włączyć skoro patcher będzie pobierał cały czas aktualne rooty exaliona ?

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

W cliencie exaliona jest pacher,a nie zwykła binka,więc jak włączyć skoro patcher będzie pobierał cały czas aktualne rooty exaliona ?

Ehh to zrób obejście? Metin2.bin zmień metin2.exe <3

Opublikowano

Wie ktoś dlaczego mam błąd podczas łączenia się ??

Pliki wgrałem tak jak w temacie.

serverinfo.py edytowałem pod moje ip z vps-a.

 

wpisałem ps w putty i mam :

 PID TT  STAT    TIME COMMAND
1186 v0  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv0
1187 v1  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv1
1188 v2  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv2
1189 v3  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv3
1190 v4  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv4
1191 v5  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv5
1192 v6  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv6
1193 v7  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv7
1224  0  Rs   0:00.02 -csh (csh)
1228  0  I    0:01.67 ./baza
1236  0  I    0:01.53 ./game
1252  0  R+   0:00.00 ps
 

Opublikowano

Wie ktoś dlaczego mam błąd podczas łączenia się ??

Pliki wgrałem tak jak w temacie.

serverinfo.py edytowałem pod moje ip z vps-a.

 

wpisałem ps w putty i mam :

 PID TT  STAT    TIME COMMAND

1186 v0  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv0

1187 v1  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv1

1188 v2  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv2

1189 v3  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv3

1190 v4  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv4

1191 v5  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv5

1192 v6  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv6

1193 v7  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv7

1224  0  Rs   0:00.02 -csh (csh)

1228  0  I    0:01.67 ./baza

1236  0  I    0:01.53 ./game

1252  0  R+   0:00.00 ps

 

 

 

A masz na pewno dobrego klienta? :-)

Opublikowano

Wie ktoś dlaczego mam błąd podczas łączenia się ??

Pliki wgrałem tak jak w temacie.

serverinfo.py edytowałem pod moje ip z vps-a.

 

wpisałem ps w putty i mam :

 PID TT  STAT    TIME COMMAND

1186 v0  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv0

1187 v1  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv1

1188 v2  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv2

1189 v3  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv3

1190 v4  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv4

1191 v5  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv5

1192 v6  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv6

1193 v7  Is+  0:00.00 /usr/libexec/getty Pc ttyv7

1224  0  Rs   0:00.02 -csh (csh)

1228  0  I    0:01.67 ./baza

1236  0  I    0:01.53 ./game

1252  0  R+   0:00.00 ps

 

Nie odpala Ci się każde game wiem w czym jest problem lecz jak to się mowi.. Za darmo to można na miescie po ryju dostać.  Harnaś Ci tego nie ogarnie bo jest zbyt

przyjebany
.

10601459886231627707_thumb.jpg

Opublikowano

A masz na pewno dobrego klienta? :-)

Mam clienta Exlaiona,serverinfo zmienione i jest błąd ;/

 

 

Nie odpala Ci się każde game wiem w czym jest problem lecz jak to się mowi.. Za darmo to można na miescie po ryju dostać.  Harnaś Ci tego nie ogarnie bo jest zbyt

przyjebany
.

 

Znajdzie się ktoś tak że pomożesz.

Więc swoje oferty nie kieruj tutaj :)

Pozdrawiam.

Opublikowano

Fajne pliki szkoda ,że klient i nie orginal i bez Item_proto mob_proto itp like leci zobaczmy co jest w środku ; )

 

Oryginalne czy nie, ale pasuja bo exalion bazuje na balanti. ID ani nic sie nie koliduje, wszystko śmiga sam testowałem

Opublikowano

nie funkcjonuje mi to ;/

xx

z tego tematu mam launchera przy ktorym sie uruchamia ale po zmianie ip i tak blad polaczenia jest ;/

 

To usun te pliki z klienta co ci blad wywalaja, spaczuj klienta od nowa następnie edytuj rooty i odpal przez obejscie.

Opublikowano

nie funkcjonuje mi to ;/

 

xx

 

 

z tego tematu mam launchera przy ktorym sie uruchamia ale po zmianie ip i tak blad polaczenia jest ;/

@up

 

Po co bawic sie w obejscie? To wyglada tak nie profesionalnie jak odpala sie przez bat xD

 

Spatchuj calego clienta, zmien nazwe z metin2client.bin na metin2client.exe, wypakuj root, zmien ip w serverinfo.py, spakuj root, wrzuc do packa i odpal przez metin2client.exe, ktore zrobiles. Jezeli masz blad laczenia sie to sprawdz czy porty auth i channeli Ci sie zgadzają.

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

@up

 

Po co bawic sie w obejscie? To wyglada tak nie profesionalnie jak odpala sie przez bat xD

 

Spatchuj calego clienta, zmien nazwe z metin2client.bin na metin2client.exe, wypakuj root, zmien ip w serverinfo.py, spakuj root, wrzuc do packa i odpal przez metin2client.exe, ktore zrobiles. Jezeli masz blad laczenia sie to sprawdz czy porty auth i channeli Ci sie zgadzają.

 

Może i mało profesjonalnie, ale ważne by wejść na serwer. Wiadomo, że jak się chce wydawać później serwer to się nie użyje obejścia a binke :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...