Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bany za bola? (TheNitroZyniak zbanowany)


TrocheSmutne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wypowiedz Disa z Fb

 

 

Hej ludzie

Zanim zaczniecie hejtować i podpisywać się jako "jp armia" zapoznajcie się z faktami:
-Gardzę nitro nie dla tego że moja była nie wygrała słuchawek za 100zł, bo takie same leżą u mnie w pokoju od 3 miesięcy w pudełku (współpracuje z Tesoro i mam zestaw sprzętu za free). Gardzę nim bo jest niewychowanym gnojkiem który obraża kobietę, powiedział wiele słów w jej kierunku poniżej jakiegokolwiek poziomu krytyki przy okazji tego konkursu.
-Postarałem się o bana dla nitro, nie dlatego że nim gardzę osobiście a dlatego że gardzę cheaterami i wypowiedziałem im otwartą wojnę.
-nitro dostał bana za granie na bot of legends co doskonale widać na filmiku na jego kanale


>nie da się rzucać spelli z pleców
>nie da się trafić skillshowa bezpośrednio po flashu chyba że jest się koreańskim challengerem
>każdy kto zna się na LoLu zauważy grę na BoLu na tym filmiku

Niestety walka na argumenty z podludźmi jego pokroju, jest zupełnei bezsensowna. Porównałbym to do sytuacji w której jesteś w zoo i tłumaczysz małpie że rzucanie gównem to nie najfajniejsze zajęcie, po czym dostajesz brązową bryłką prosto w twarz... co z tego że ja przytoczę konkretne argumenty i screeny, jak on i tak powie "jp armia jebać disa" i znajdą się idioci którzy pójdą w to w ciemno

Pozdrawiam osoby posiadające rozum i wolną wolę, które potrafią czytać i interpretować fakty.

­

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie ogarniam dlaczego ludzie płaczą że ktoś używa cheatów na forum o cheatach do gier (jak coś MPC - MultiPlayer Cheats)

To nie płacz, lecz dyskusja.

 

 

Kto to kurwa jest ten Nitro i Dis?

Serio? Nitro taki internetowy spinacz który nagrywa na YT - TheNitroZyniak (sprawdź se).

Dis - Polski Streamer LoLa, także komentuje ESL'a i jest jakoś powiązany z elohell.

Opublikowano

Nitro założył konto "TheNitroCheater"  i dał link na fanpage, może się przyznał xD

Szczerze? W Lolu dostał pewnie za BOL`a, a w metinie za moberhacka tyle w temacie.

Opublikowano

Po zapoznaniu się ze sprawą, przeczytaniu ów tematu. I jakże długim przemyśleniu całej sytuacji postanowiłem się wypowiedzieć.

 

( Z góry jeśli ktoś czyta to będąc wku.... Radzę odpuścić to sobie wyjść na dwór czy coś. A nie spinać się w internecie, pozdrawiam :) )

 

Otóż.

Z mojego punktu widzenia tak samo Riot jak i Nitro postąpili nie uczciwie.

Riot zamiast potraktować kilku graczy banem. Powinien olać sprawę, z powodu iż jeśli nie banuje nikogo. To znaczy że nie  banuje nikogo. A nie 'robi wyjątek"

Nitro wydał na ów grę 7 tysięcy, co nie oszukujmy się, jest szokującą ceną.

Jak na jednego gracza.

Jednak Riot wątpię że go zbanował tylko za Bol'a

Jakby tak było to 99% osób grających w tą grę na Bolu już dawno miałoby bana.

Nie oszukując się Nitro jest naprawdę Toxsycznym graczem.

Swoim Zachowaniem skłonił Riot do ów Bana.

Jednak czytając jego Fanpage'a

Nitro dostał bana w każdej grze, w którą on gra.

 

 

Jak dla mnie sprawa jest śmieszna.

Riot zbanował jego główne konto, pewnie specjalnie nie na adres Ip, myśląc że Nitro i tak wróci do gry.

Dzięki czemu znów Zarobią i powtórzy się sytuacja :)

Nitro Natomiast powinien się uspokoić.

By Riot nie miał podstaw do next bana.

1326728565-U383707.png

Opublikowano

Wos serio ? TheNitroZyniak dostał bana o jeju jeju ?

Bo sławny , bo ytuber i już dyskusja ...

Jakby inna osoba , nie popularna napisała taki temat to nie byłoby takiego szumu.

Dostał bana słusznie a może i nie słusznie .

Kogo to tak naprawdę obchodzi? On wcale zapewnie nie ubolewa , stworzy sobie 2 konto wyda hajs i możliwe , że będzie to samo.

Według mnie zbędna dyskusja , zbędny temat.

A propos nie każdy zna tego Nitrusia i może nie każdemu podobają  sie jego filmiki :)

L7VaIos.jpg

Opublikowano

Po zapoznaniu się ze sprawą, przeczytaniu ów tematu. I jakże długim przemyśleniu całej sytuacji postanowiłem się wypowiedzieć.

 

( Z góry jeśli ktoś czyta to będąc wku.... Radzę odpuścić to sobie wyjść na dwór czy coś. A nie spinać się w internecie, pozdrawiam :) )

 

Otóż.

Z mojego punktu widzenia tak samo Riot jak i Nitro postąpili nie uczciwie.

Riot zamiast potraktować kilku graczy banem. Powinien olać sprawę, z powodu iż jeśli nie banuje nikogo. To znaczy że nie  banuje nikogo. A nie 'robi wyjątek"

Nitro wydał na ów grę 7 tysięcy, co nie oszukujmy się, jest szokującą ceną.

Jak na jednego gracza.

Jednak Riot wątpię że go zbanował tylko za Bol'a

Jakby tak było to 99% osób grających w tą grę na Bolu już dawno miałoby bana.

Nie oszukując się Nitro jest naprawdę Toxsycznym graczem.

Swoim Zachowaniem skłonił Riot do ów Bana.

Jednak czytając jego Fanpage'a

Nitro dostał bana w każdej grze, w którą on gra.

 

 

Jak dla mnie sprawa jest śmieszna.

Riot zbanował jego główne konto, pewnie specjalnie nie na adres Ip, myśląc że Nitro i tak wróci do gry.

Dzięki czemu znów Zarobią i powtórzy się sytuacja :)

Nitro Natomiast powinien się uspokoić.

By Riot nie miał podstaw do next bana.

Dobrze. Napisał. Ale. Trochę. Dużo. Tych. Kropek. :).

 

Nitro to spierdolina, nie mam nic do bola, ale nie lubię jak takie gówna go używają. Dobrze, że dostał bola, bo jest typowym napinaczem. Nie wiem czy robi to dla widzów na yt, czy po prostu aż tak lubi flamować ludzi xD

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Nitro założył konto "TheNitroCheater"  i dał link na fanpage, może się przyznał xD

Szczerze? W Lolu dostał pewnie za BOL`a, a w metinie za moberhacka tyle w temacie.

Wydaje mi się że stać go było na pele :)

 

Kto to kurwa jest ten Nitro i Dis?

Takim trollom sie nie odpowiada

 

Sytuacja jest trochę dziwna, Dis będzie miał teraz problem, bo jak wiadomo JP armia nie jest taka mała i już kilka osób przez nich na yt mają przegrane(FuBu, BunnyKou) jednak Dis to nie youtuber lecz caster esl'a, niewiadomo jak to się potoczy teraz.

sstwc.jpg

Opublikowano

Wydaje mi się że stać go było na pele :)

 

Takim trollom sie nie odpowiada

 

Sytuacja jest trochę dziwna, Dis będzie miał teraz problem, bo jak wiadomo JP armia nie jest taka mała i już kilka osób przez nich na yt mają przegrane(FuBu, BunnyKou) jednak Dis to nie youtuber lecz caster esl'a, niewiadomo jak to się potoczy teraz.

Sam jesteś troll nie każdy zna te gwiazdki youtube i streamerów...

Opublikowano

Wydaje mi się że stać go było na pele :)

 

Takim trollom sie nie odpowiada

 

Sytuacja jest trochę dziwna, Dis będzie miał teraz problem, bo jak wiadomo JP armia nie jest taka mała i już kilka osób przez nich na yt mają przegrane(FuBu, BunnyKou) jednak Dis to nie youtuber lecz caster esl'a, niewiadomo jak to się potoczy teraz.

tak, ze powinien rozpeirdolic ta jp armie! ma znajomosci i powinien załatic mu bana na IP, a jak by było legalne to na ip płyty głównej ...

jdr1.png

Opublikowano

Nitro był jest i bedzie gównem ze wzgledu na poziom kultury nie tyle co w grze ale w życiu realnym co widać na jego filmach, ponieważ ta zjebana społeczność lola jest napędzana własnie przez takich zjebów - jedyny plus wynika z tego że zostal ukarany w należyty sposób bo hajs w to jakiś włozył, ale i tak pewnie nie przestanie grać i dalej bedzie toksycznym gównem, takim jak wszystkie inne gówna z bronzu które flame'ują i tak naprawde grają w ta gre bo nie maja innego celu w życiu. To czy banują za bola to nie wiem, nie używam tego.

Opublikowano

tak, ze powinien rozpeirdolic ta jp armie! ma znajomosci i powinien załatic mu bana na IP, a jak by było legalne to na ip płyty głównej ...

Ma znajomości haha 

Dis może gówno jest zwykłym pionkiem który ma za zadanie tylko komentować rozgrywki a jego znajomości są tak mierne że może je sobie wsadzić w d*** za przeproszeniem.

Dis święty nie jest i już tylko cudem nie wyleciał ze ESL mało wiecie dużo gadacie :)

 

 

Dla wszystkich znawców na EUNE za bola nie banują :) 

Opublikowano

Ma znajomości haha 

Dis może gówno jest zwykłym pionkiem który ma za zadanie tylko komentować rozgrywki a jego znajomości są tak mierne że może je sobie wsadzić w d*** za przeproszeniem.

Dis święty nie jest i już tylko cudem nie wyleciał ze ESL mało wiecie dużo gadacie :)

 

 

Dla wszystkich znawców na EUNE za bola nie banują :)

a myslisz ze przez kogo miał bana :O?

jdr1.png

Opublikowano

Ma znajomości haha 

Dis może gówno jest zwykłym pionkiem który ma za zadanie tylko komentować rozgrywki a jego znajomości są tak mierne że może je sobie wsadzić w d*** za przeproszeniem.

Dis święty nie jest i już tylko cudem nie wyleciał ze ESL mało wiecie dużo gadacie :)

 

 

Dla wszystkich znawców na EUNE za bola nie banują :)

 

Banują. Dis ma duże znajomości, a na pewno większe niż ta "jp armia". :) 

PMK3yt4.png

Opublikowano

Banują a to ciekawe :) Od 4 miesięcy mnie nie zbanowali.

Ma znajomości ale nie aż takie duże żeby załatwiać ludziom bany :) 

Opublikowano

Ma znajomości haha 

Dis może gówno jest zwykłym pionkiem który ma za zadanie tylko komentować rozgrywki a jego znajomości są tak mierne że może je sobie wsadzić w d*** za przeproszeniem.

Dis święty nie jest i już tylko cudem nie wyleciał ze ESL mało wiecie dużo gadacie :)

 

 

Dla wszystkich znawców na EUNE za bola nie banują :)

Nie no kurwa nie mogę, skąd takie coś się bierze? Wymyślaj dalej plotki, może zaraz powiesz, że dis na streamach gra na bolu. Gówno wiesz na temat tego, jakie Dis ma znajomości. .. Post wczesniej wkleiłem ci kurwa odpowiedź z supportu na temat BoLa i tego, że gracze używający tych wspomagaczy są banowani. Dodatkowo kłapiąc głupim ryjem uważasz się za jakiegokolwiek znawcę lola, który gra na bolu i nigdy nie dostał bana. No i spróboj z takim czymś konstruktywnie rozmawiać to potem napisze ci jeszcze za co go hejtujesz? Przecież to forum o cheatach ... Pozdrów ziomeczków ze swojej JP armi... NITRO KRUL.

TurtleTheCat_na_44_2_logo.png


Opublikowano

Post wczesniej wkleiłem ci kurwa odpowiedź z supportu na temat BoLa i tego, że gracze używający tych wspomagaczy są banowani.

A teraz pomyśl, co mają napisać? BoL jest niewykrywalny, ale masz chyba brain overload.

Opublikowano

A teraz pomyśl, co mają napisać? BoL jest niewykrywalny, ale masz chyba brain overload.

 

Wcale, wcale niewykrywalny 


Wystarczy, że na takiego gracza, pare osób wyśle reporty o tym, że używa skryptów. Riot rozpatrując tą sprawę sprawdzi profil tego gracza etc. i dostanie bana. Syndra z tego filmu bana dostała - jak to? Przecież jest niewykrywalny. Wygrywając sobie dalej na tym bolu w serduszku wiedząc o tym, że jesteście gównem być może już niedługo niespodziewanie przyjdzie do was wiadomość na skrzynke odbiorczą, że wasze konto z powodu naruszenia regulaminu zostało permamentnie zbanowane. Sczególnie biorąc pod uwagę to, że Riot coraz bardziej interesuje się tego typu wspomagaczami. GL HF

TurtleTheCat_na_44_2_logo.png


Opublikowano

A teraz pomyśl, co mają napisać? BoL jest niewykrywalny, ale masz chyba brain overload.

Niewykrywalny, ale skoro mogą analizować gre ludzi, dojść do  boostowanych i innych pierdół (fakt że może efekt jest średni) to muszą przemyśleć jak ugryźć ten problem i też w jakiś sposób zaczną go niwelować i banować takich kretynów.

Opublikowano

Wystarczy, że na takiego gracza, pare osób wyśle reporty o tym, że używa skryptów. Riot rozpatrując tą sprawę sprawdzi profil tego gracza etc. i dostanie bana. Syndra z tego filmu bana dostała - jak to? Przecież jest niewykrywalny. Wygrywając sobie dalej na tym bolu w serduszku wiedząc o tym, że jesteście gównem być może już niedługo niespodziewanie przyjdzie do was wiadomość na skrzynke odbiorczą, że wasze konto z powodu naruszenia regulaminu zostało permamentnie zbanowane. Sczególnie biorąc pod uwagę to, że Riot coraz bardziej interesuje się tego typu wspomagaczami. GL HF

Widzę, że jesteś bardziej odporny na wiedzę niż myślałem. Już tłumaczę.

Bot of Legends - NIEWYKRYWALNY wspomagacz SAM W SOBIE, tylko skrypty o NADLUDZKICH możliwościach mogą zostać ZAUWAŻONE, nie WYKRYTE.

Opublikowano

Widzę, że jesteś bardziej odporny na wiedzę niż myślałem. Już tłumaczę.

Bot of Legends - NIEWYKRYWALNY wspomagacz SAM W SOBIE, tylko skrypty o NADLUDZKICH możliwościach mogą zostać ZAUWAŻONE, nie WYKRYTE.

LOL. Widzę, że nie jestem w stanie dorównać ci inteligencją.. MASZ RACJĘ - PRZECIEŻ ZA BOLA NIE MA BANÓW.. ZAINSTALOWAŁEM GO SOBIE NA KOMPIE I NIE UŻYWAM, DLATEGO NIE MA BANÓW ZA BOLA xD. Co to jest za mózg. Naprawdę, uznałem za największą oczywistość, że za używanie bola tylko celem ustawienia timerów lub innej rzeczy której nie da się wykryć, ciężko jest dostać bana. Niestety, widzę, że nie dla wszystkich jest to oczywiste. Dlatego dla ludzi specjalnych, którzy jeszcze nie pojeli tego o co mi chodzi, wytłumaczę jeszcze raz. Jeśli grasz sobię, na jakimś skrypcie dla typowych raków czyli np. "Cass Whooping", "Coś tam z syndrą" , "Ryze to challenger" czy innym gównie, to nie myśl sobie, że jesteś bezkarny i wystarczy, że trafisz na kogoś kto się na tym zna i postara się o to, żeby napisać solidnego reporta lub zgłosić cię do suppotu. Wtedy nie masz co liczyć na drugą szansę - i bardzo dobrze. 

TurtleTheCat_na_44_2_logo.png


Opublikowano

Wy się podniecacie, że nie dostaliście bana od 4msc za bola. Jako tako bana nie ma za to, ALE jak napisze x ludzi do supportu, że on czituje to chyba normalne, że wyrwie bana -.-. A Nitro i tak ma wyjebane, bo już widać na fan pejdżu coraz więcej refów, więc może sobie nawet kupić konto jakby chciał ^^

Opublikowano

Jeśli grasz sobię, na jakimś skrypcie dla typowych raków czyli np. "Cass Whooping", "Coś tam z syndrą" , "Ryze to challenger" czy innym gównie, to nie myśl sobie, że jesteś bezkarny

prawie sie wzruszyłem

chNXvWO.png

 

@top:

ta cała afera wyjdzie nitro na dobre, spokojna wasza rozczochrana

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...