Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Astard.pl Klasyczny Serwer Metin2 [Dedyk] [Medium]


WeedProjects

Krolestwa  

308 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Nowe flagi królestw, czy stare ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie są to przypadkiem pliki spoiltine, surface ? 

Koleś wypie***** z takimi tekstami, kurwa to musi być wszedzie napisane pod kazda prezentacja?!

 

Mowili na czym serwer jest robiony... Na Eterialu.

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

up a kogo to obchodzi ? jak nie będzie bugów to komu to przeszkadza ?  ( no chyba że twórcy plików ale jak sam je umieszcza to pozdro )

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

Koleś wypie***** z takimi tekstami, kurwa to musi być wszedzie napisane pod kazda prezentacja?!

 

Mowili na czym serwer jest robiony... Na Eterialu.

Mistrzu nie spinaj się, grzecznie się tylko zapytałem. 

 

Życzę powodzenia w rozwoju. 

xD 

Opublikowano

kiedykolwiek ? jakikolwiek serwer wystartowal kiedys punktualnie ? nie wiem po co pisza ze wystartuje itd o tej i o tej godzinie. Jak nigdy nie ma tego punktualnego startu..

Opublikowano

Witam na stronie widzę tylko 2 kanały, wiec server chyba nie będzie się cieszył jakąś magiczna liczba osób. Chętni na Top10 na pewno już się szykują na WH, bo kto tu w ogóle cokolwiek będzie pilnował ?? doświadczenie z innych privów.Wejdziemy zobaczymy i mam nadzieje ze nie rozczarujemy się ( jak będą 2 kanały to od razu do kosza klient.

528207_626962443993531_591618548_n.jpg


不要說與一個傻瓜,因為我第一次帶你自己的水平,然後擊敗了經驗豐富的

Opublikowano

Nie polecam i sam już nie gram. Co innego macie w prezce a co innego na serwerze.. Skille na P wchodzą po 17 rozdaniu tylko szkoda, że tam pisze Auram Miecza P1...............Pelerynki się kończą + eq na start +6.

 

Już lepiej idzcie w Tibie pograć bo to chociaż nie pada -.-.

Opublikowano

Również odpadamy :), serwer to jakieś nieporozumienie 60 osób online... Poda ktoś jakiś serwer który ruszył dość nie dawno i są jakieś szanse na dogonienie ludzi... Zapraszam na PW ;)

Opublikowano

heheszki ^^ to widzę że nie warto pobierać :D

No można było się spodziewać lipy jak strona niemiecka z mega dużą ilością błędów , brak forum . Nie wiem na co oni liczą że z mpc forum będą mieć 500+ luda hmm ( były przypadki że niepełny tysiak czekał na serwer na mpc ale ten na pewno taki nie jest )

W rankingu jakiś fefe z 105 poziomem i administrator ^^ Naprawdę ciężko usunąć z tabelki .

rmoiyq.png

 

 

Opublikowano

W chmurach widać pixele... Ogółem serwer mi się nie podoba ;/  Nie udany...

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...