Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Las Mrocznych Elfów - Serwer Atreya #3


The Naid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tfuuu...Zgniotło konkurencje :-) Świetne screeny, zobaczymy czy mapy są równie zajeb..te w grze. Czekam na więcej informacji o tym projekcie. Pozdrawiam :> @Czy macie ss'y z ekranu logowania, wyboru królestwa i postaci??

 

Nie mamy bo jeszcze nie zrobiliśmy. xD

0LsM05U.png

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Od strony graficznej i klientowej MPCforum wygląda dużo lepiej niż np to co robi ChaoSS.

 

Jeżeli szukałbyś skyboxów równie epickich jak te mapy, polecam moje: http://www.mpcforum.pl/topic/1120352-dl28-skyboxow/

 

Co do tego co powiedział niewydymek, problemem Resthey nie było to że wprowadzaliśmy zbyt dużo nowości, problemem było to, że byliśmy dobrzy tylko w przygotowywaniu serwera, pracy czysto technicznej, a nie w administrowaniu.

 

No i kwestia tego że dla większości graczy tej gry nie jest ważne to czy nowa mapa wygląda obłędnie, czy to kolejny klon groty z przemalowanymi mobami, tylko to, że słaby drop z bossa na mapie.

 

Życzę Wam jak najlepiej, powodzenia :).

 

Możliwe że któryś użyjemy, dzięki za propozycję.

0VPaRnd.png

Opublikowano

Beka same bóle dupy i ludzie których zżera zazdrość  = kwintesencja MPC forum, fajne mapki, porządne

aFMA3pg.png

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tworzenie map na najwyższym poziomie, brak mi słów. Mapy trochę odbiegają od klimatu metina, ale to Wy tworzycie klimat na swoim serwerze, w każdym razie mapa jest bardzo ładna, ciężko to opisać zwykłymi słowami, gratulacje. :)

Opublikowano

Kains to jest mapa pod exp tak?

 

Jakie wymiary

Kains a widzisz tu kogoś  z takim nickiem  upośledzony jesteś ?

może i to Kains ale teraz ma inny nick wur****ia mnie takie coś .

Co Facture  nick frajer był zajęty ?

Opublikowano

Kains a widzisz tu kogoś z takim nickiem upośledzony jesteś ?

może i to Kains ale teraz ma inny nick wur****ia mnie takie coś .

Co Facture nick frajer był zajęty ?

Byl. Przez twoja osobe

Po co ten bulwers?

 

Ponawiam pytanie jakie wymiary?

A i jeszcze jedno pytanie

moby takie jak w normalnych lasach czy nowe?

54010287442563618639.png

Opublikowano

Byl. Przez twoja osobe

Po co ten bulwers?

 

Ponawiam pytanie jakie wymiary?

A i jeszcze jedno pytanie

moby takie jak w normalnych lasach czy nowe?

 

Moby z lasu oraz red lasu.

Wymiary tej mapki to 7x4.

0VPaRnd.png

Opublikowano

mizune beda takie odnosniki do

 

Gory sohan

pustyni

orkow

piekla

i innych mapek?

 

Jako iż robię najlepsze mapy do Metin2, oczywiście nie pożałuje ich swoim graczom.

0VPaRnd.png

Opublikowano

Jako iż robię najlepsze mapy do Metin2, oczywiście nie pożałuje ich swoim graczom.

 

Nie ma to jak skromność.

 

Trochę za bardzo odlecieliście od reszty serwerów, więc chyba będę musiał wkrótce pokazać co nie co :)

sygnatura2.png


  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czerwony las w metinie to akurat najlepsza mapa. Chodzi mi o tą standardową wersję. Trzyma klimat i wgl jest najlepsza i tyle w temacie. Mam nadzieje że ta wasza również będzie trzymać wysoko poziom.

wHgO0WT.gif

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...