Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kod na CarPack - przeprosiny od EA za nieudane rotacje


Cakhil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co jak co ale jestem weteranem tej gry (od bety) i nie dostałem ani jednego kodu. Po prostu brak słów..

EA widać skapi w cholerę, same problemy, niech się nie dziwią, że tracą powoli graczy.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co jak co ale jestem weteranem tej gry (od bety) i nie dostałem ani jednego kodu. Po prostu brak słów..

EA widać skapi w cholerę, same problemy, niech się nie dziwią, że tracą powoli graczy.

Taki weteran, a ma wyłączone powiadomienia o produktach :D

Ja wpisałem +/- 15 kodów (z różnych kont, a wykorzystane na jednym - głównym).

Paradoksalnie na głównym koncie miałem wyłączone powiadomienia :P

HB5fLf7.png

Opublikowano

10 kont na wp ( 3 konta ok 3 lat ) interia, gmail i żadnego kodu nie przysłali a wszędzie mam zaznaczone zeby przychodziły powiadomienia... Po prostu zapominają o starych graczach. Ale szczerze to chuj im w serce, bo i tak nie mam możliwośći zalogować się do gry :)

nafson_gameplay.png
Opublikowano

Napiszcie do supportu. 

Ja dostałem rekompensaty 2000SpeedBoost 

ej jak napisać do supportu ?? na jaką stronke wysłać 

Opublikowano

Napiszcie do supportu. 

Ja dostałem rekompensaty 2000SpeedBoost 

Hahaha , prima aprilis ;p

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

Już wszyscy wiemy nie od dziś, ze EA robi sobie sama pod górke i chce chyba jak najszybciej stracić graczy. Zamiast opublikować jeden kod na Pakiet z samochodami to wymyślają jakieś gówna z wysyłaniem kodu na E-mail gdzie 2/3 graczy nic nie dostanie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...