Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kod na CarPack - przeprosiny od EA za nieudane rotacje


Cakhil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Już ustawiłem. Czekam z niecierpliwością. Zacytuję Fixnow z forum EA : If you have NEVER ever received an email from us even though you have ticked all the boxes and accepted all promotions etc. I believe there is a very high chance that the same will happen this time, i.e you wont get the email.

TESTERPL11.png

 

 

exLider MPC Racing Team | exWeteran MPC Racing Team | exRedaktor Gier Samochodowych

Opublikowano

przychodzi na onet jak by co 

Żyj dla siebie, nie patrz na innych co o Tobie mówią :) 

                                                 

oj12ja.jpg

Opublikowano

Ja dostałem BMW M3 GRIP Enemy jako wózek pokazowy nada się bo ma strasznie ciężki skręt.

 

Hehe no to dziś robię no live i robię multi konta :P 

Opublikowano

Oficjalna informacja z twittera FIXNOW:


Linki zewnętrzne umieszczamy w code.

/peter711

Opublikowano

Oficjalna informacja z twittera FIXNOW:


Linki zewnętrzne umieszczamy w code.

/peter711

To jest nadzieja że coś jeszcze podeśle, jakbym coś dostał to się z tobą skontaktuje.

Opublikowano

pff na interi nie dostałem :/

 

1396126180-U974822.png

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

Oczywiście

@OFFtopic

Dlaczego mam nadal ten błąd high volume players bla bla bla...

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

No to szkoda na żadnego z 7 mailów nie przyszło T_T

A Widze że koledze dobrze poszło skoro można nawet reventon zdobyć

 

Jakieś info czy będą znowu wysyłać?

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

Kod wysla tylko na te konta, ktore graly w NFS czy wszystkim ?

Otrzymują je osoby, które przy rejestracji zaznaczyła "ptaszka" o wysyłaniu na podany email nowości z EA/Origin.

Zobacz folder "SPAM" na swojej skrzynce..

Opublikowano

No to trzeba czekać, aż przyślą kod

Mama nadzieję że przyjdą te kody

ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0

AMD FX-8320E EIGHT CORE 3.5GHZ

SAPPHIRE RADEON 7850 HD

CRUCIAL BALLISTIX ELITE 2x8 GB DDR4

WINDOWS 7 ULTIMATE 64BIT

Opublikowano

A te kody dostaną też osoby co już je dostali :D Wiem jestem zachłanny :P Mogliby też dać odnowienie klejnotów za FREE.

Opublikowano

Ma ktoś kod niewykorzystany bo też bym chciał jakiś samochód pls..

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

No ciekawe.

Założyłem nowe konto i zaznaczyłem, by ten spam przychodził.

Na moim głównym też zmieniłem ustawienia.

Może coś przyjdzie. ;x

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Na 4 emaile na które mam konta zarejestrowane 1 kod otrzymałam.

Zaznacz w ustawieniach prywatności na koncie origin otrzymywanie informacji na temat produktów EA.

 

Jest jeszcze szansa na otrzymanie kodu?

Tak, jeszcze dziś mają być rozsyłane kolejne kody.

 

Fajnie, na jakieś 5 kont, dostałem 0 kodów -,-

Zaznacz w ustawieniach prywatności na koncie origin otrzymywanie informacji na temat produktów EA.

 

Ja na 3 konta dostałem 1 kod (czekam bo może na inne konto też jakiś kod dostane :) ), mianowicie otrzymałem: Mitsubishi Evo X w tej postaci-

 

nowy-obraz-mapy-bitowej-2.jpg

 

Zaznacz w ustawieniach prywatności na koncie origin otrzymywanie informacji na temat produktów EA.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Gdzie mam odebrać te auto w samej grze?
Na stronie już aktywowałem klucz..

Dziwne uczucie być jednym z ostatnich pokoleń które spędzało swoje dzieciństwo na dworze, a nie przed kompem...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...