Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Devasto.pl - uporządkuj Chaos!


xDeStRuCtx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer fajny raczje zagram bo nie gram nigdzie na stale :)

 

Ale mam nadzieje ze ci handlarze zostana poprawieni.

 

Mianowicie jak przystalo na medium dodajcie do handlarzy zbroja zbroje na 34,42lvl , helmy 21, tarcze 21, 41lvl.

Oraz dodajcie npc z jakimis potami typu 60 defa te najslabsze.

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer fajny raczje zagram bo nie gram nigdzie na stale :)

 

Ale mam nadzieje ze ci handlarze zostana poprawieni.

 

Mianowicie jak przystalo na medium dodajcie do handlarzy zbroja zbroje na 34,42lvl , helmy 21, tarcze 21, 41lvl.

Oraz dodajcie npc z jakimis potami typu 60 defa te najslabsze.

lepiej bez tych potek, tylko żeby poprawić drop roślin do alchemii. Chociarz będzie co robić, żeby być jeszcze lepszym jak się perfect eq skompletuje.

Opublikowano

Zagram. 

 

Na ktory level sa bronie?

 

Czy w grze lub is znajde zwoj zmiany profesji? Jezeli jest, to zostawice :)

Jest u handlarki zmianka profesji, masz na gp.

Opublikowano

Zagram. 

 

Na ktory level sa bronie?

 

Czy w grze lub is znajde zwoj zmiany profesji? Jezeli jest, to zostawice :)

Do ~110 aktualnie.

Tak, znajdziesz. Jeśli po starcie okaże się to zbędne lub błędne- usuniemy :)


 

Opublikowano

Dajcie clienta juz jezeli start w piatek... trzeba jakos wyreklamowac serwer bo malo ludzi bedzie. Client i rejestracja jak najszybciej powinnabyc wlaczona w taki sposob zeby gracz mial konto ale nie mogl wejsc na serwer.

Opublikowano

Ja radziłbym ,żeby takowy zwój wypadał z jakieś misji albo z boss'a i nikły % szans na niego ^^.

dokładnie, tez jestem za tym :)

 

przesada, że jest on u handlarki... 

84842662.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...