Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy zagrałbyś na prywatnym serwerze SF.


Blaaszka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, mam pytanie do was odnośnie tego, czy chcielibyście zagrać na prywatnym serwerze SF Game, nie jest to problem, aby stworzyć owy serwer.

Oczywiście na VPS elegancko wszystko płynnie i tak dalej.

Czy mielibyście swoje propozycje dodania,zmienienia?


k4L2ZMS.png

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Małpeczka

Oczywiście, jeżeli będę potrzebował jakiejś pomocy, odezwę się.

Na razie mi głównie chodzi o to, czy warto robić taki serwer i marnować czas. 


k4L2ZMS.png

Opublikowano

Ogólnie na razie zacznę na komputerze, zrobię pliki, otworzę betę na komputerze.

Wypatrzycie błędy, zrobimy poprawki i dopiero wtedy wystartujemy na maszynie.


k4L2ZMS.png

Opublikowano

Jutro powinny odbyć się Beta Testy serwera, zobaczymy co trzeba będzie zmienić, dodać, poprawić.

 

Więcej info jutro około godziny 18:00


k4L2ZMS.png

Opublikowano

Chętnie zagram.

Tylko żeby lvl np się nie bugował na 350 bo na jednym privie tak było

I kibel i wieża by się przydały

 

 

I czy ja cię nie znam zią ?

 

@plemiona3449

Udostępniasz pliki za free czy nie ?

Opublikowano

przecież w request.php jest linijka z wymaganym poziomem na następny level ile to np powielić 100x ostatnią linijkę i mamy max 450 ? 

Opublikowano

ja zagram szukam sf priva na vpsie dobrze by było gdyby staty dodawaly sie odrazu po 100 , wc , wieża , działały lochy gildi oraz ataki, na wielu serwerach na jakich grałem nie działały wiadomosci nie dało sie ich czytac sprawdzi czy u cb to będzie działać bo inaczej nie moza nawet dolaczyc do gildi aha i dodaj drop epików z lochów i to będzie na tyle

Opublikowano

Chętnie zagram.

Tylko żeby lvl np się nie bugował na 350 bo na jednym privie tak było

I kibel i wieża by się przydały

 

 

I czy ja cię nie znam zią ?

 

@plemiona3449

Udostępniasz pliki za free czy nie ?

 

 

Plemiona niema nic poza normalnym sklepem ,gildiami epickimi w sklepach  bo dalej nie wie co robic.

KONIEC

 

~ REBEKKA

Opublikowano

Plemiona niema nic poza normalnym sklepem ,gildiami epickimi w sklepach  bo dalej nie wie co robic.

ty też nie więc nie krytykuj^^

Opublikowano

Jutro powinny odbyć się Beta Testy serwera, zobaczymy co trzeba będzie zmienić, dodać, poprawić.

 

Więcej info jutro około godziny 18:00

18:00 ! :D

Opublikowano

Niestety szkoła mi się dzisiaj przedłużyła i nie dokończyłem rzeczy. 

Zajmę się jeszcze dzisiaj kilkoma rzeczami i możliwe, że ok. godziny 20 będzie godzinne beta lub jednodniowe. 

 

Tylko dajcie mi teraz trochę czasu. 


k4L2ZMS.png

Opublikowano

nie ma problemu ja czekam na beta testy ^^ będzie u ciebie takie cos jak wieża wc itp ? czy nie za bardzo

Opublikowano

No niestety dzisiaj nie udało mi się odpalić serwera, ciągle mam błędy, na maszynie niestety nie da rady, a hamachi na komputerze odmawia mi posłuszeństwa.

Jutro postaram się już zrobić te Beta testy, proszę jeszcze o chwilę cierpliwości. 


k4L2ZMS.png

Opublikowano

mam to samo :) Hamachi wszystko działa a tak to nie idzie. Nie można się zarejestrować

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...