Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wbić 60 lvl, zdobyć dużo kasy oraz części 3*, 4* - poradnik video


Trzycz Krybson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam ja mam taki problem do tego page dwon ... Bo ja mam laptopa i na strzałkach mam page dwona i na cyferkach po prawej stronie też co nie i jak klikne to żaden z nich nie działa i nie uruchamia tego TeamEscapeBot tak samo mam z page up nie uruchamia mi speed hacka pomocy jak mam to aktywować ? Reszta hacka śmiga że aż miło. PROSZE O SZYBKĄ POMOC !!!!!!!!!!

Opublikowano

Witam ja mam taki problem do tego page dwon ... Bo ja mam laptopa i na strzałkach mam page dwona i na cyferkach po prawej stronie też co nie i jak klikne to żaden z nich nie działa i nie uruchamia tego TeamEscapeBot tak samo mam z page up nie uruchamia mi speed hacka pomocy jak mam to aktywować ? Reszta hacka śmiga że aż miło. PROSZE O SZYBKĄ POMOC !!!!!!!!!!

Może spróbuj kombinacji klawiszy np. Shift i strzałka w którąś tam ;p

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

Może spróbuj kombinacji klawiszy np. Shift i strzałka w którąś tam ;p

Dzięki ziomuś działa jak najbardziej powinnien wspomnieć o tym w filmiku bo czytałem i dużo ludzi ma z tym problem ! BARDZO DZIĘKUJE !! Masz like ode mnie !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam problem, a mianowicie nie nalicza mi tych donów. Reszta działa. O co chodzi.?

A co robisz?

Należy:

1) Uruchomić grę.

2) Uruchomić trainer.

3) Dołączyć do ucieczki drużynowej.

4) W lobby aktywować funkcję Team Escape Bot (klawisz page down).

5) Przejechać ucieczkę.

6) Nic nie robić, czekać.

HB5fLf7.png

Opublikowano

A co robisz?

Należy:

1) Uruchomić grę.

2) Uruchomić trainer.

3) Dołączyć do ucieczki drużynowej.

4) W lobby aktywować funkcję Team Escape Bot (klawisz page down).

5) Przejechać ucieczkę.

6) Nic nie robić, czekać.

Juz jest okej, uruchomiłem cheata jako administrator i mi zalicza dony.

DomaN.

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam problem z włączeniem hacka a ten film mi nie pomaga włączam i nic się nie dzieje.Nawet error mi nie wyskoczy.Czy ktoś może mi pomóc ?.

~~~Thor.owncraft.pl:3554 - Ksenon The Forest~~~


 


~~~

Opublikowano

Mam problem z włączeniem hacka a ten film mi nie pomaga włączam i nic się nie dzieje.Nawet error mi nie wyskoczy.Czy ktoś może mi pomóc ?.

Wyłącz antywirusa na czas pobierania i uruchamiania trainera.

HB5fLf7.png

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...