Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rosja igra z losem 3 wojny światowej? tak zwana "WIELKA GRA"


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie jakie jest wasze zdanie na temat tego że  Rosja przekracza granice i wysyła wojska na Ukrainę.  Chodzi o to że 27 stycznia  2011  ujawnił się napis  "Walka “Euroazjatów” i “Zachodowców” na Kremlu" 

 

 

Chodzi ogólnie o to że Polska jak najbliższy kraj Ukrainy w razie takiego ataku Rosjanów  musiałaby pomóc Ukrainie na tle wojennym.

 

 

Co o tym sądzicie ?  o tym że w razie wojny Polska by musiała się włączyć do działań militarnych. 

za wysoka sygnatura

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam mam pytanie jakie jest wasze zdanie na temat tego że  Rosja przekracza granice i wysyła wojska na Ukrainę.  Chodzi o to że 27 stycznia  2011  ujawnił się napis  "Walka “Euroazjatów” i “Zachodowców” na Kremlu" 

 

 

Chodzi ogólnie o to że Polska jak najbliższy kraj Ukrainy w razie takiego ataku Rosjanów  musiałaby pomóc Ukrainie na tle wojennym.

 

 

Co o tym sądzicie ?  o tym że w razie wojny Polska by musiała się włączyć do działań militarnych. 

Nie musi bo Ukraina nie jest w Unii.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Polska nie powinna się w to mieszać, nie nasz cyrk, nie nasze małpy. Jeśli polski rząd pośle w takiej sytuacji wojska na ukraine, będziemy mieli dowód że mamy nieodpowiednich ludzi w rządzie (mimo że jest to wiadome od dawna).

Opublikowano

Polska jest w bardzo chujowym miejscu , gdy nastąpi wojna będzie poligonem  nuklearnym , ale co ja mówię , jest broń geologiczna która ma usa ./

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy

Opublikowano

Rosja właśnie dostała "Putin dostał zgodę na interwencję 

na Ukrainie. Jednogłośnie"    czyli można się szykować na to że Nato będzie do polski zsyłane, moim zdaniem tak będzie. 

za wysoka sygnatura

Opublikowano

Jak bedzie 3 wojna swiatowa to bedziemy sie czym bronić wojsko, mięso armatnie czyt. emo,pedały,lesby i inne homo

Opublikowano

Spinacie sie tak jakby ukraina miała zniknąć całkiem xD

Ja sie nie spinam o ukraine tlyko o polske która chce ingerować a to może się źle skonczyc. Ja nie chcę Rosji w Polsce...

Opublikowano

Ale głupoty. III Wojny Światowej nie będzie, bo to najprawdopodobniej byłaby wojna nuklearna, a nikt tego nie chce.

Prędzej czy później i tak będzie.

 

Lepiej tym się nie martwić bo po co na zapas? :D

4770714280454741315510.png
Opublikowano

 

Rosja właśnie dostała "Putin dostał zgodę na interwencję 

na Ukrainie. Jednogłośnie"    czyli można się szykować na to że Nato będzie do polski zsyłane, moim zdaniem tak będzie. 

 

a co ma nato do ukrainy ?

 

Jak bedzie 3 wojna swiatowa to bedziemy sie czym bronić wojsko, mięso armatnie czyt. emo,pedały,lesby i inne homo

Już dużo ich jest więc ruską braknie pocisków .

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy

Opublikowano

Z tego co wiem, to większość ludności Krymu opowiada się za przyłączeniem tego terenu do Rosji.Już w trakcie tej całej "rewolucji" na zachodzie Ukrainy można było przypuszczać, że Rosja będzie chciała przyłączyć Krym do swojego terytorium.Wątpie, żeby wybuchła z tego wojna, bo jeśli tak to kto z kim? Ew. Zachód Ukrainy vs Rosja, wynik raczej wiadomy.To są sprawy między Rosją a Ukrainą.Polska w to nie powinna się mieszać.Co prawda dla Poski byłoby korzystnie gdyby Ukraina była silnym, zjednoczonym państwem, ale teraz to już po herbacie, bo Ukrina podzielona jest na zachodnią prouninją i na wschodnią prorosyjską.Dobrze by było gdyby Ukraińcy się zjednoczyli, wyjebali banderowców, komuchów z UE i tych z Rosji.

 

@come nie lekceważyłbym ruskiego wojska.Jeszcze na pomoc może im przyjść Białoruś.

Opublikowano

Ale Ukraińcy nie oddadzą Krymu Rosji za żadne pieniądze,a ludność Krymu jest "prorosyjska"

Rosyjskie wojsko ma pełną zgodę od Putina na interwencję na Ukrainie.

Tusk oczywiście już się miesza,bo Ukrainie trzeba pomóc,a Polakom zaszkodzić.

Co do lll wojny światowej to wszystko jest na dobrej drodze by ona wybuchła (Nie zapominajmy o Korei Płn,Białorusi i innych krajach prorosyjskich) - krajach,które na pewno by pomogły Rosjanom.

 

@down

Twój scenariusz jest niemożliwy.

805491408806070489277.png


Opublikowano

Tutaj macie wszystko opisane... dokładnie większość z was nadal sobie nie wyobraża co potrafi zrobić Rosja.

 

tvn24 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Opublikowano

Tutaj macie wszystko opisane... dokładnie większość z was nadal sobie nie wyobraża co potrafi zrobić Rosja.

Napinaj sie o wiadomości z onetu świat na krawędzi dobra beka walka o skrawek ziemi miała by rozpętać wojne wszystkich nacji pomysl.

Opublikowano

człowieku może ty pomyśl?  tutaj nie chodzi o skrawek ziemi...   chodzi o agresje wobec ludności Rosja w ten sposób łamie wszystkie podpisane traktaty dawnych czasów, wszystkie dokumenty. + Wkroczenie na obce terytorium bez pozwolenia 

za wysoka sygnatura

Opublikowano

człowieku może ty pomyśl?  tutaj nie chodzi o skrawek ziemi...   chodzi o agresje wobec ludności Rosja w ten sposób łamie wszystkie podpisane traktaty dawnych czasów, wszystkie dokumenty. + Wkroczenie na obce terytorium bez pozwolenia 

Życie pozatym tamci ludzie co tam są chcą być po stronie rosyjskiej więc? 

Opublikowano

Tam jest jeszcze 40% rodowych Ukraińców, Ukraina już powiedziała że nigdy nie odda "skwarka ziemi" a Rosja nawet siłą go odbije. 

za wysoka sygnatura

Opublikowano

Tam jest jeszcze 40% rodowych Ukraińców, Ukraina już powiedziała że nigdy nie odda "skwarka ziemi" a Rosja nawet siłą go odbije. 

To czemu nie wyjdą tak jak ci prorosyjscy i nie zaczną protestować?

Opublikowano

Beka z idiotów rzucających hasła "3 wojna nuklearna" xDDDDDDDDD

 

Nie znacie podstawowej, najbardziej fundamentalnej zasady konfliktów nuklearnych a wiecie najlepiej xDD

742611478555387739101.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...