Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SingleBlock - przyjmij jedyne takie wyzwanie Multiplayer [Start 8.03.14 g.19:00] - Prawdopodobnie najlepszy serwer 2014 roku !


DeQUK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szanuje Twoja opinie, staramy sie i myslimy,ze bedzie taki. Szkoda,ze tak myslisz. @TeZo Wyspa 100x100

@TeZo Wyspa 100x100

Duzo osob nie rozumie za bardzo sposobu generatora,myslimy wiec o stone'iarkach. Co o tym myslicie ?

CAMDNAx.png

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Generator, bo zawsze lepiej innowacje mieć ;)

Na start damy zwykly generator,jak bedzie duze zainteresowanie generatorem dodamy go ;)

CAMDNAx.png

Opublikowano

Dajcie odrazu ten autorski, bo potem będzie "zal kópilem retstołna i mam stołniarke" "nie gram wes"

Opublikowano

Należy stosować się do Regulaminu Lokalnego MapleStory, wszystkie informacje oraz konsekwencje są opisane w części dotyczącej tego tematu.

Moze wprowadzimy troszeczke przerobiony drop z cobblestona. Bedzie on urozmaicony i myslimy,ze ciekawy.

CAMDNAx.png

Opublikowano

Startujemy juz dzis o 12:00 ! ;)

Mam nadzieje, że start będzie udany, bez żadnych wpadek. Będzie jakiś event na start? Autorski generator kamienia podobny do skk*? Drop surowców z kamienia/bruku wyłączony? Jedyna możliwość to kupno w sklepie? 

1394047278-U990178.png

Opublikowano

Mam nadzieje, że start będzie udany, bez żadnych wpadek. Będzie jakiś event na start? Autorski generator kamienia podobny do skk*? Drop surowców z kamienia/bruku wyłączony? Jedyna możliwość to kupno w sklepie?

Co do eventu to sie pomysli, jak nie bedzie problemow z maszyna to cos sie znajdzie. Co do generatora to nie wiemy, wiele osob nie rozumialo za bardzo o co tutaj bedzie chodzic, drop bedzie maly z bruku jednak cos bedzie leciec ;) Sprzedaz w sklepie bedzie, jednak ceny minimalne sa ;)

CAMDNAx.png

Opublikowano

Co do eventu to sie pomysli, jak nie bedzie problemow z maszyna to cos sie znajdzie. Co do generatora to nie wiemy, wiele osob nie rozumialo za bardzo o co tutaj bedzie chodzic, drop bedzie maly z bruku jednak cos bedzie leciec ;) Sprzedaz w sklepie bedzie, jednak ceny minimalne sa ;)

Przedmioty automatycznie wpadają do ekwipunku? Mógłbyś wytłumaczyć o co chodzi z tym generatorem? 

1394047278-U990178.png

Opublikowano

Przedmioty automatycznie wpadają do ekwipunku? Mógłbyś wytłumaczyć o co chodzi z tym generatorem?

Przedmioty z dropu beda automatycznie wpadac do ekwipunku. Co do generatora mamy pomysl dokladnie graczom to opisac i wprowadzic tydzien po starcie ;)

CAMDNAx.png

Opublikowano

Przedmioty z dropu beda automatycznie wpadac do ekwipunku. Co do generatora mamy pomysl dokladnie graczom to opisac i wprowadzic tydzien po starcie ;)

Więc na obecną chwilę generatory będą tradycyjne?

1394047278-U990178.png

Opublikowano

Więc na obecną chwilę generatory będą tradycyjne?

Hmm, czy tradycyjne to bym sie nie zgodzil, beda przerobione troche, system dropu ;) Obecnie przerabiamy, prowadzimy bitwe z czasem.

CAMDNAx.png

Opublikowano

Witam serwer zapowiada się ciekawie
Polecam odrazu wprowadzić generator i w jego nazwie wytłumaczyć jak to działa tj. Postaw aby zacząć tworzyć stone.
Zostawić dwa generatory bo mi wygodniej pracuje się na auto generatorach
Po za tym mniejsze obciążenie maszyny :)
Zobaczymy jeżeli chcecie pomysł na zupełnie innowacyjny generator piszcie PW :)
 

Opublikowano

Serwer na wersję 1.7, tak? 

Tak, zgadza się. Czekamy i powiemy szczerze boimy się trochę. Stresik jest.

CAMDNAx.png

Opublikowano

Serwer po starcie cały zbugowany administracja na czas "naprawy" wyłączyłą chat....
Nic czekam....


EDIT:
HHAHAAHHA serwer żałosny nie polecam administracja nie umiała dodać permisji do tworzenia wyspy 
MOTD serwera: 2 Podejście o 18:00

Opublikowano

2 podejście o 18, dziękujemy. Totalny nie ogar. Administracja nie ma odwagi powiadomić o tym graczy, tylko restartuje serwer i zmienia opis serwera na "2 podejście o 18". Problem tkwi w tworzeniu wyspy, więc widać, że nie było żadnych testów BETA ;) 

1394047278-U990178.png

Opublikowano

HAHAHAAHHAHAHA @UP NO NAPEWNO HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA
Serwera nie polecam widać że adminisracja to jakieś dzieci....
Nicki adminów w minecraft...:
mateuszmati100
aleksus321

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...