Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SingleBlock - przyjmij jedyne takie wyzwanie Multiplayer [Start 8.03.14 g.19:00] - Prawdopodobnie najlepszy serwer 2014 roku !


DeQUK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


 


 


 


 


IP: SINGLEBLOCK.PL


WERSJA 1.7


 


 


 


 


Mimo, że serwerów SkyBlock jest coraz więcej i są one coraz popularniejsze my chcemy zaoferować


wam coś innego! SingleBlock to serwer w rozgrywce podobny do t.z.w. SkyBlocków, lecz różniący


się od nich mapą. Bowiem u nas mapa startowa to jedynie bedrock i skrzynia ze startowymi przedmiotami.


 


 


 


Co nas wyróżnia ?


 


 


- system bonusów jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej


- autorski generator kamienia dzięki czemu znacznie zmniejszą się lagi na serwerze


- trudność rozrgrywki


-  unikalne pomysły


- system zwierząt


- autorski plugin na wyspy


- ekonomia,która stoi na bardzo wysokim poziomie


 


 


...oraz wiele, wiele więcej !


 


 


Spodobała Ci się zapowiedz ? Wpadnij do nas  na otwarcie !


Temat będzie uzupełniany ;)


 


 


 



 



 



 


CAMDNAx.png

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Prawdopodobnie najlepszy serwer 2014 roku !

 

Jesteście bardzo pewni siebie... na serwer z taką reklamą nawet bym nie wbił. :P

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

Prawdopodobnie najlepszy serwer 2014 roku !

Jesteście bardzo pewni siebie... na serwer z taką reklamą nawet bym nie wbił. :P

@ZgredzioPL Pewni,ze ciezka praca nasza sie oplaci ;)

 

CAMDNAx.png

Opublikowano

Polecam. Serwer godny uwagi.

Wszystko profesjonalnie zrobione, autorskie pluginy, częste eventy. Administracja często aktywna, pomocna i miła.

Wielki +

Minecraft_nwaxhhs.jpg

Opublikowano

@up wtf? serwer jeszcze nie otwarty, a ty piszesz że eventy :D?

50 postów

100 postów

150 postów

200 postów

250 postów

Opublikowano

A może tak IP byś podał??

 

Haha :D @2up wystawił opinie bez ip xdd

 

Jeżeli jest to zapowiedź to napisz to gdzieś a jak nie to podaj IP bo chcem sprawdzić ^^

serwer_ourmc.gif

Opublikowano

@up wtf? serwer jeszcze nie otwarty, a ty piszesz że eventy :D?

Mielismy swoja edycje beta,pewnie dlarwgo gracz wyrazil swoja opinie, IP: singleblock.pl

CAMDNAx.png

Opublikowano

Info: Dopracowujemy silnik serwerowy do perfekcji,aby nie bylo lagow. Wiekszosc mamy juz gotowa, tylko czekac na weekend ;) Czekamy na Was !

CAMDNAx.png

Opublikowano

Organizujemy male losowanie przed otwarciem, piszcie swoje nicki w komentarzach z gry, beda 3 losowania: ranga ExtraVIP na 14, SuperVip na 10 dni i VIP na 7 dni ! Zapraszamy do pisania ! Przy duzej aktywnosci beda takze nagrody pocieszenia ;)

CAMDNAx.png

Opublikowano

Organizujemy male losowanie przed otwarciem, piszcie swoje nicki w komentarzach z gry, beda 3 losowania: ranga ExtraVIP na 14, SuperVip na 10 dni i VIP na 7 dni ! Zapraszamy do pisania ! Przy duzej aktywnosci beda takze nagrody pocieszenia ;)

Jest jakaś reklama na YT u jakiegoś jutubera? Bo na MPCForum za bardzo serwa nie można wybić ^^

Nick MrShenTi_

tenor.gif

 

Opublikowano

Jest jakaś reklama na YT u jakiegoś jutubera? Bo na MPCForum za bardzo serwa nie można wybić ^^

Nick MrShenTi_

Aktualnie rozmawiamy z kilkoma. Co do wybicia serwera na MPCForum to nie idziemy na ilosc tylko jakosc ;) Podchodzimy do kazdej sprawy i gracza indywidualnie.

CAMDNAx.png

Opublikowano

Polecam. Serwer godny uwagi.

Wszystko profesjonalnie zrobione, autorskie pluginy, częste eventy. Administracja często aktywna, pomocna i miła.

Wielki +

Dziekuje za ocene edycji Beta ;)

CAMDNAx.png

Opublikowano

ZAPOWIADA SIE ZAJEBISCIE ! NAPEWNO ZAGRAM ! dodajcie jakies mini gry i bedzie jeszcze lepiej :D

Minigry beda oczywiscie ;) Nie wiemy czy od razu na starcie,gdyz chcemy zminimaliozwac ilosc lagow na starcie.

CAMDNAx.png

Opublikowano

Zagram, jak chciałemkiedyś zagrać, to serwer zniknął. Nick: HejterskiPL

Opublikowano

będą beacony i spawnery ? Jeżeli tak, to czy można wydropić ? jaka szansa dropu ? Jeżeli nie, to skąd wziąć ?

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

będą beacony i spawnery ? Jeżeli tak, to czy można wydropić ? jaka szansa dropu ? Jeżeli nie, to skąd wziąć ?

Beacony i spawnery, jednak nie beda one mozliwe do postawienia za darmo. Drop z cobblestona bedzie na poziomie okolo 0.5-1.0%,aby gra sie nie znudzila szybko ;)

CAMDNAx.png

Opublikowano

Zagram, jak chciałemkiedyś zagrać, to serwer zniknął. Nick: HejterskiPL

Mozliwe ;) Mielismy jak mowilem wczesniej edycje testowa, wszystkie bledy naprawilismy,czekamy na start ;)

CAMDNAx.png

Opublikowano

Czyli będą beacony i spawnery do kupienia za walute, ale by postawić potrzeba jeszcze pieniędzy tak :D ? Można wtedy wybierać x monstera ?

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Czyli będą beacony i spawnery do kupienia za walute, ale by postawić potrzeba jeszcze pieniędzy tak :D ? Można wtedy wybierać x monstera ?

Aby postawic beacon gracz musi posiadac pewne itemki w ekwipunku, spawnery beda craftowane, ale juz zamiana na dany typ moba platna ;) Przyszykowane jest tez kilka fajnych rzeczy,ktorych nigdy na zadnym serwerze nie widzieliscie. Ich nie chcemy ujawniac.

CAMDNAx.png

Opublikowano

Serwer polecam ogarnięta administracja, sporo eventów gram od początku a DeQ zaskakuje ciągle nowościami.

50 postów,

100 postów,

150 postów,

200 postów,

500 postów.

Opublikowano

Serwer polecam ogarnięta administracja, sporo eventów gram od początku a DeQ zaskakuje ciągle nowościami.

Dziekuje za mila opinie ;) To motywuje bardzo do pracy.

CAMDNAx.png

Opublikowano

@up wtf? serwer jeszcze nie otwarty, a ty piszesz że eventy :D?

 

Ip to: Singleblock.pl

Jak się nie mylę to będzie 2-3 edycja tego serwera i osoby które grały na tym serwerze wiedzą czego się spodziewać.

Na każdej edycji i w trakcie są wprowadzane coraz to różniejsze atrakcje, mini gry takie jak Sg, TNTrun, Speeg, KO i inne.

Pozdrawiam

Minecraft_nwaxhhs.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...