Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz ikonki? Napisz tutaj!


Małpa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Potrzebuję kogoś odważnego, kto przerobi ikonkę(załącznik) na dwa inne wzory. Pierwsza to napis "Z" z tłem pomarańczowym oraz "P" na tle różowym. Napis oczywiście ma być biały, odwdzięczę się lajkami  :D

post-859285-0-66855000-1439632814.png

Edytowane przez echo.v3x
  • Odpowiedzi 7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Potrzebuje pomocy,by ktos pomogl wyciac ta ikonke i zmienil rozmiary na 16x16   http://prntscr.com/84j66y 

­

dzf3rvq.png

Lepiej to wyglądać nie będzie ;/

 

Kbwy1K5.png

 

 

Potrzebuje ikonki takie jak :

 

Literka TK z obojętnie jakim tłem oby było ładne, nagradzam like.

CKh90j7.png

Proszę!

 

Kbwy1K5.png

 

 

Potrzebuję kogoś odważnego, kto przerobi ikonkę(załącznik) na dwa inne wzory. Pierwsza to napis "Z" z tłem pomarańczowym oraz "P" na tle różowym. Napis oczywiście ma być biały, odwdzięczę się lajkami  :D

LZwMPj4.png ollWhI1.png

Żaden problem, czysta przyjemność. W razie gdybyś wolał to jakoś inaczej to pisz.

Opublikowano

Witam!
Poszukuję tych oto ikonek! Chciałbym prosić o wycięcie ich/podesłanie zrobionych  wymienionych ikon...


ikonyts3ek.png

na takie kolory:

N
S
S
H
R
W

Opublikowano (edytowane)

Proszę o kilka dla RANGI HANYS

 

Oraz grę The FOREST oraz Wiedźmina 3

Edytowane przez GrzesioJP

Znajdziesz mnie na TeamSpeaku Kanridy :

 

KAN-RIDA.EU <--- Zapraszam serdecznie klany , grupy jak i pojedynczych graczy

Opublikowano (edytowane)

Posiadam duży serwer o tematyce Grand Theft Auto. Mógłbym prosić jakieś ładne ikonki administracyjne? Potrzebuje ikonkę właściciela, administratora i moderatora oraz dla grupy channel admin

Edytowane przez T_o_m_o_S

Desktop: ASRock Z77 Pro 3 | [email protected] (4.2Ghz OC) | ASUS GeForce GTX 970 Strix OC 4GB | Corsair Vengeance 4x4GB 1600Mhz

Notebook: Lenovo | Intel Lynx Point | [email protected] | GeForce 840M 2GB | 6GB RAM 1600Mhz

Mobile: Xiaomi Redmi Note 4X

 

Opublikowano (edytowane)

Proszę o kilka dla RANGI HANYS

 

Oraz grę The FOREST oraz Wiedźmina 3

moge tez poprosic o białego króliczna Playboya na różowym tle ? 

coś takiego

 

http://screenshot.sh/mLc1AiEywIqAz

lub takiego http://screenshot.sh/m2fMNegAA90BJ

Edytowane przez GrzesioJP

Znajdziesz mnie na TeamSpeaku Kanridy :

 

KAN-RIDA.EU <--- Zapraszam serdecznie klany , grupy jak i pojedynczych graczy

Opublikowano

Witam! :)

 

poszukuję dwóch ikonek na podstawie:

 

y1njvf57ck3b.jpg

 

Chciałabym, żeby tło zostało zmienione na:

1) Złote

2) Srebrne

 

Z góry dziękuję :)

Opublikowano

Poszukuję pięknych, nowoczesnych ikon (których jeszcze nie było)

 

Q - Czarny

R - szary i czerwony

H - bordowy, ciemny pomarańcz

S - dwa razy inny kolor (SA i SSA)

N - jak będzie pasowało ;o

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...