Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz ikonki? Napisz tutaj!


Małpa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szukam ikonek tego typu: 

d7UG8FA.png

Potrzebuje takie literki:

W

H

A

M+

M

H

B
Z góry dzięki  :)

 

Sory za napisanie 2 raz tego samego posta.

Opublikowano (edytowane)

Siema, zrobi mi ktoś ikonkę " K " w takim stylu ? :

http://iv.pl/images/83990286943879687360.png

 

Dzieki ;p

Ta czcionka, jest z gry i nie jest ogólnodostępna dla społeczności - wątpie, że gdziekolwiek ją znajdziesz.

 

@Edit

Ale Ewelince się nudziło i spróbowała coś wykminić.

dioc18G.png

­

Edytowane przez €ωєℓιиα
Opublikowano (edytowane)

Ale Ewelince się nudziło i spróbowała coś wykminić.

dioc18G.png

­

Wow, ale fajnie, że się tak starasz i poświęcasz czas dla innych.

Edytowane przez mezir95
Opublikowano

Witam,

 

proszę o dwie ikonki na wzór: c0c2zzgtroez.png

Z czarną literką jedna z tłem różowym, druga z niebieskim :)

Z góry bardzo dziękuję!

Opublikowano (edytowane)

4160514381538371237309.png2317014381538371237309.png8286114381538371237309.png1125614381538371237309.png

 

Można prosić o zamiane SA na Q? Najlepiej z tą samą czcionką.

Edytowane przez whVisit

"If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just another loser."


 


tumJu6L.png

Opublikowano

 

1. 5467414409264711237309.png8012514409264711237309.png9385714409264711237309.png

 

Witam , szukam takich ikonek tylko zamiast napisu VIP to BOT

 

Pozdrawiam.

 

Trochę w innym stylu, ale może spodobają Ci się bardziej od tamtych co ktoś zrobił. Ewentualnie jak będę miał czas to spróbuje zrobić żeby był idealnie podobne, ale nic nie obiecuję.

 

WoiOClC.png  HHTGNzt.png  Aomdgu7.png

 

Można prosić o zamiane SA na Q? Najlepiej z tą samą czcionką.

 

hU7Ipt4.png

 

Tu masz Q od tych ikon nie mogę znaleźć psd od tych ikon żeby to w miare wyglądało, ale co do tych ikon co wstawiełeś to np. sa i r to 2 różnie czcionki.

Opublikowano

Witam szukam kompletu ikon Administracji: Literka z Tarczą 

 

Query - Złota

Root - Czerwona

HA  - Fioletowa 

SSA - Niebieska

SA- Zielona

JSA- Pomarańczowa

 

Dziękuje pozdrawiam

Opublikowano

Szukam ikonek stopni wojskowych na przezroczystym lub ładnym tle. Takie jak np.

Generał,Major,Kapitan itp.

wydaje  mi się że takich ikon tu nie znajdziesz do puki nie zlecisz wykonania ich,  przejrzałem wiele for czytałem rożne tematy i nigdzie nie znalazłem czegoś podobnego 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...