Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Stałe łącze - zmiana IP


niedotykac2

Pytanie

Opublikowano

Posiadam mały proglem gdyż mam stałe łącze i router .Jak zmienić ip? próboałem również:

start->uruchom->cmd->i komendy ipconfig /realse a potem ipconfig /renew i nic

potem start panel sterowania moje polaczenia sieciowe i tam zmienialem koncowke ip i nic . Prosze o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no rozpierdoliłeś mnie chłopie, dziecko w przedszkolu by się nie przejmowało a ty płaczesz z tego powodu po nocach ?   co oni ci robią z tym twoim bidnym netem kablowym, ktoś ci coś powiedział a ty od razu srasz w pory ?

 

człowieku spoważniej

 

przekaż pozdrowienia dla domorosłych hakerów o poziomie inteligencji biedronki, w sieciach kablowych głownie pośrednikiem jest proxy dla połaczeń www poza siecią więc powodzenia w pingowaniu sobie nie wiadomo czego a tobie w dalszym życiu w strachu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

a skąd to wiesz, przecież działa ci internet bez problemów ! powiedzieli ci pewnie a ty uwierzyłeś.

 

twój problem idź do dostawcy i naskarż , w Polsce to przestępstwo

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Jedyne co możesz zrobić to iśc do dostawcy i napisać pisemko o zmianę łącza z stałego na zmienne.

Sygnatura by MrRikiPL, robię sygnatury GG:9956817


BNk.png

Opublikowano

Może z stałego na zmienne? tak nagle


ale RobemM nierozumiesz ze mnie z neta wywala? na ts pisze Dropped conectionn lost? I potem strony nie dzialaja potem wchodze a oni sie smieja.I tak maja zmienne ip ..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...