Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Stałe łącze - zmiana IP


niedotykac2

Pytanie

Opublikowano

Posiadam mały proglem gdyż mam stałe łącze i router .Jak zmienić ip? próboałem również:

start->uruchom->cmd->i komendy ipconfig /realse a potem ipconfig /renew i nic

potem start panel sterowania moje polaczenia sieciowe i tam zmienialem koncowke ip i nic . Prosze o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli masz router to te wszystkie operacje jakie robiłeś zmieniły by twoje ip tylko w sieci lokalnej (LAN) a nie na zewnątrz..... 

 

Musisz zrobić to przez jakiś program, który przekieruje twoje połączenie.

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Oj nie chce się tym bawić po podobno wpiszesz 1 literke źle to masz po kompie mi chodzi o takiego coś łatwego ,dlatego że mnie didosują dla zabawy a tego nie chem

Opublikowano

każdy VPN zwłaszcza darmowy zmuli mu całkiem łącze nawet ponad 50% czasem więcej , wszystkjo zależy od sieci

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

to idź sobie do dostawcy i zapłać to ci zmieni IP

 

pieprzysz głupoty bo komu się chce ddosować byle badziewny twój komputer

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

ludzie zacznijcie myśleć !  VPN zmienia tylko IP dla połączeń  wychodzących z komputera   działa jak proxy pośredniczące w połączeniu , IP które się dostało od dostawcy cały czas jest takie samo

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Wiec zaden program ani strona ani nic nie pomoze aby nie mogli mnie ddosowaC? Ściagnałem jakis tam Guard Anti dddos ale wgl nie wiem jak sie tym osblugiwac .Wiec nic nie poradzę na ataki ddos?

Opublikowano

Po 1. Internet po kablu czy drogą radiową ?
Po 2. Nie mogą sobie o tak ciebie ddos'ować, ponieważ provider (ten od którego masz neta) ma zabezpieczenia przed tym, i naruszało by to jego serwery na uszkodzenie co podlega karze grzywny, nawet pozbawienia wolności.

Opublikowano

nie ma i nie istnieje program do zmiany IP jeśli się ma stałe IP  !

 

  IP się dostaje od swojego ISP albo stałe przypisane do łącza albo dynamiczne przypisane do konkretnego zakresu adresów IP ( tylko takie można sobie "zmienić" w określonym zakresie adresów  rozłączając połączenie )

 

chcesz zmienić stały IP idź sam i załatwiaj z dostawcą

 

 

@UP właśnie, sieci komputerowe są zabezpieczone przed takimi atakami z zewnątrz sieci , sama budowa sieci głownie aktualnie oparta na switchach wyklucza ataki typu DDoS , routery zwykłe posiadają tak samo taką opcję wystarczy załączyć firrewal w routerze albo NAT

 

w większości przypadków to tylko głupota użytkownika w odczycie danych z programów albo źle skonfigurowany router w domu , czasem zainstalowany program antywirusowy albo firewall

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

a jak właczyc tą osłone firewall jesli powiesz jak to bedziesz Wielki


obok routera mam taki przycisk nwm czy to wlacza wlasnie to firewall bo gdy go wlacze to zadne wifi nie moze sie polaczyc moze byc to ? jesli nie to jak to zrobic


jak wlaczyc firewall w routerze : dostałem od dostawcy Vectra to jest typ Thomson model:TWG870

prosze o pomoc

Opublikowano

skoro masz router a kompa wpiętego do niego to nie pisz bzdur że ci komputer ddosują bo to niemożliwe, nie masz adresu  publicznego na kompie nawet

 

 

skąd to wiesz że cie ktokolwiek atakuje, bo na razie wynika że znikąd

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

aha... masz kabelek wpięty do pudełeczka i po nim ( pewnie po kolorze ) wiesz że padłeś ofiarą ataku, ciekawe...

 

p.s. to modem kablowy znajdź instrukcje obsługi, nadal nie wiem o co ci chodzi, gdzie i czym cie atakują tym ddosowaniem bo nie napisałeś

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

mają moje ip na www.mojeip.com.pl jakoś je znalezli i teraz wchodza na console,strone i ddosoja mnie na tym ip ,Podali strone niby wejdz tam dostaniesz cos darmowego wszedlem i maja ip. I teraz ddosoja a to białe to router patrz tutaj

RPr.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...