Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Elsword] 1 hit killer czyli sposób na zabijanie mob'a 1 uderzeniem


Czy Przydał ci się Tutorial?  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy ten Tutorial jest Wydajniejszy,szybszy,łatwiejszy do zrozumienia od poprzedniego?

    • Tak
      28
    • Nie
      6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Noo kurr 2 dni cieszyłem się nowym dmg i znowu update. Teraz to raz na tydzień będą robić a wcześniej jak było raz na miesiąc to wielkie WOW było.

 

Ach ciężki żywot cheaterów.

Opublikowano

Wlasnie zaktualizowalem hacka mam 25lv i dziala bez problemu zaraz udostepnie ;)


Title Lowca Burasow bo wdlg mnie np 50lv z prezentem aany wyglada podejrzenie ;P

http://speedy.sh/zaEWF/data036.kom
https://www.virustotal.com/pl/file/ffc733eaf02e4d974376d175a08ac5264330b4e325377682e97f44ef8d97f23d/analysis/1393425992/

I nie zapominajcie o bypassie przez fiddlera bo inaczej Client bedzie sie aktualizowal.

Opublikowano

Siemka a wiec tak wczesniej podalem juz link z hackiem na 1 hit killer jednak nie dawalo mi spokoju ze nadal bralo mane za skille a wiec po drobnym poprawkach mojego hacka daje nowy link z hackiem tzn hack jest ten sam tyle ze skille mamy za 0mp czyli no cooldown ;).

http://speedy.sh/3XCBu/data036.kom
https://www.virustotal.com/pl/file/85a3b035f988fb1fa99ae986633281a14691a762d801f0a21c4ab65e6a0d02e9/analysis/1393454496/
Opublikowano

Co zrobić jeżeli client sie nie patchuje i nie wlacza ? 

Klient ma się nie pachtować.

 

Nie włącza = nic się nie dzieje czy wyskakuje jakiś błąd?

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Klient ma się nie pachtować.

 

Nie włącza = nic się nie dzieje czy wyskakuje jakiś błąd?

"Pobieranie pliku patch nie powiodlo sie" 

Opublikowano

Usuń datę z folderu, wyłącz fiddlera i spatchuj poprawnie.

 

Jak nie uruchamia się - usuń folder z hackshieldem w folderze data.

No ale jak zrobić aby dmg działało i abym mógł włączyć bez tego " Pobieranie pliku nie powiodlo sie " ? Bo jak wyłącze i spatchuje normlanie to nie bedzie dmg.

Opublikowano

bo podmienilem pliki uzylem tego programu zrobilem tak jak tam jest. i nie jak wybieram elder1 czy ruben 1 czy tam te chanele. to potem to wyskakuje.

a ten tytul to musze miec juz zalozony> prezent any> czy mg w grze go zmienic?

Opublikowano

Wlasnie zaktualizowalem hacka mam 25lv i dziala bez problemu zaraz udostepnie ;)

Title Lowca Burasow bo wdlg mnie np 50lv z prezentem aany wyglada podejrzenie ;P

http://speedy.sh/zaEWF/data036.kom
https://www.virustotal.com/pl/file/ffc733eaf02e4d974376d175a08ac5264330b4e325377682e97f44ef8d97f23d/analysis/1393425992/

I nie zapominajcie o bypassie przez fiddlera bo inaczej Client bedzie sie aktualizowal.

o ten dziala. ale dmg ma minusie i bije normalnie jagby hitami normalnymi. bo slabo.

Opublikowano

Już rozwiązałem ten problem dlaczego tak było. Po prostu u mnie w programie te pozycje które w toturialu sa pokazane jako "98" i "130" były na "2" i "37" pozycji :) 

Opublikowano

Spierdoliłeś mi gre, niby robie wszystko według poradniki, ale na końcu chuy, "nie można pobrać aktualizacji".

Na screena pokazujesz całkowicie inny folder niz ten co nam tutaj dales, nie ogarniam..

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

ogolnie nie jest to takie trudne jak sie wydaje :P ale tez mialem problem :P najwiekszy problem to podpiecie musisz podpiac checkom do chekkom itd .

Opublikowano

Temat oczyszczony ze spamu.


 


Następnym razem proszę o prowadzenie dyskusji na poziomie.


 


Od teraz będą rozdawane ostrzeżenia za spam.


QtiV6xY.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Działa to jeszcze?

Jeśli tak to może ktoś wrzucić ten plik "Paczka By New Dzojo" na inny hosting bo tutaj trzeba premium (darmowe na 3 dni mi nie działa)

Procesor: Intel Core i5 4690

Płyta główna: MSI B85-G43

Zasilacz: Thermaltake 530W

RAM: Crucial Ballistix 8 GB

Karta Graficzna: MSI GTX 770

Dysk SSD: Plextor 128 GB M6S

 
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ej działa to jeszcze?

Procesor: Intel Core i5 4690

Płyta główna: MSI B85-G43

Zasilacz: Thermaltake 530W

RAM: Crucial Ballistix 8 GB

Karta Graficzna: MSI GTX 770

Dysk SSD: Plextor 128 GB M6S

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...