Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Elsword] 1 hit killer czyli sposób na zabijanie mob'a 1 uderzeniem


Czy Przydał ci się Tutorial?  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy ten Tutorial jest Wydajniejszy,szybszy,łatwiejszy do zrozumienia od poprzedniego?

    • Tak
      28
    • Nie
      6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Możesz mi coś wykombinować do full Expa tzn . Max siły ataku, nie tracenie many, cooltime, i jakies tam inne żeby szybcko sie robiło mapki ??

 

Pamiętam jak jeszcze było coś na lvl kiedyś tu na forum 

 

Jesli chcesz full atak def unik itp to masz 2 tuta, tam masz zrobione all na full.

 

Nie ma niczego na lvl. Lvla nie da sie zmienic czitem bo czit musialby ingerowac w baze danych a co za tym idzie musialby miec pasy do bazy

1386175744-U112610.png
  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A dało by radę do tego tego cheata dodać Atak ( troszkę wzmocnić ) + Uniki + 0mana i 0 cooltime tak aby nie wywalało ?

Z góry dzięki :)

Opublikowano

Wtedy będzie Cie wywalać co jakiś czas.

 

Przypominam, że ten temat nie jest tematem do życzeń i takie prośby proszę kierować poprzez Prywatną Wiadomość.

 

A to sorry, czemu będzie wywalać ? 

 

Jesli chcesz full atak def unik itp to masz 2 tuta, tam masz zrobione all na full.

 

Nie ma niczego na lvl. Lvla nie da sie zmienic czitem bo czit musialby ingerowac w baze danych a co za tym idzie musialby miec pasy do bazy

 

Prosił bym o link albo zaraz sam poszukam 

 

Nie chodziło mi że dawało lvl tylko to było coś z tymi wrotami że odrazu je zakańczało 

 

Bodajże to było to 

http://www.mpcforum.pl/topic/1063066-easy-exp-data037/

 

Do autora dął byś rade takie coś zrobić jak W up linku 

Opublikowano

 

 


A to sorry, czemu będzie wywalać ?

Za duże DMG i serwer będzie tak jakby przeciążony tym, bo nikt normalnie nie ma takich statystyk. Będzie wyrzucać, a jak chcesz to sprawdzić, to zobacz poprzedni temat (podpięty).

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Ja gram na tym z Tuta podpietego i mie nie wywala ;) wystarczy bic odpowiednim skillem :) dodam jeszcze tylko ze hack dziala nawet bez zalozonego title.

Opublikowano

Mi jak narazie udalo sie dzisiaj zrobic 1 hit killer czyli moby padaja po 1 uderzeniu dodam tylko ze nie zmienialem nic w title tylko w SocketOptionForm.lua

Opublikowano

Siemka oto nowa data036 z hackiem na 1hit czyli moby padaja po 1 uderzeniu dodalem jeszcze title Lowcy burasow w ktorym jest kilka ulepszen jak np. 1200mp                      

http://speedy.sh/H6MvK/data036.kom       
 https://www.virustotal.com/pl/file/0b10c646c4d5accab7f739b2b032c009b96ac4c89e5fea4243868389d85cc784/analysis/1393084411/ 

 Mam nadzieje ze dobrze podalem linki zgodnie z regulaminem .

Opublikowano

Siemka oto nowa data036 z hackiem na 1hit czyli moby padaja po 1 uderzeniu dodalem jeszcze title Lowcy burasow w ktorym jest kilka ulepszen jak np. 1200mp                      

http://speedy.sh/H6MvK/data036.kom       
 https://www.virustotal.com/pl/file/0b10c646c4d5accab7f739b2b032c009b96ac4c89e5fea4243868389d85cc784/analysis/1393084411/ 

 Mam nadzieje ze dobrze podalem linki zgodnie z regulaminem .

 

Mi Elsword aktualizuje z powrotem na starszą wersje :( 

07309620751993780416.png

Opublikowano

Najlepiej zrobic sobie nowy folder na pulpicie i wrzucic te pliki do tego folderu.

Potem wrzucamy pobrany plik data036 w folder z datami w naszym elswordzie stara date z elsworda mozna poprostu wywalic do kosza lub gdzies sobie zapisac.

Otwieramy fiddlera i nie trzeba robic rzadnego add rule wystarczy tylko otworzyc nasz nowy folder na pulpicie w ktorym mamy pobrane pliki tzn checkkom i patchinfo, klikamy pokoleji najpierw na checkkomi i przeciagamy do fiddlera to samo robimy z patchinfo oczywiscie zaznaczamy rowniez  ptaszkami Enable automatic responses i Unmatched requests passtrought po czym klikamy na save w prawym dolnym rogu jak  mamy to wszystko zrobione wystarczy odpalic naszego elsworda ;) cala procedura zajmuje jakies 3 minutki :).

Zeby hack dzialal odpalamy najpierw fiddlera potem elsworda.


Zrobilem to dzisiaj juz ze 20 razy i dziala bez problemu aktualnie jestem wlasie w grze.

Opublikowano

Wgrałem to Data0036 do data odpaliłem fiddlera wszystko ok ale DMG nie ma :/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...