Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt - Pochwal się swoją postacią!


JestemPolakiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie chciało mi sie latać za blessami xD


3178514406275841388564.png


 


Kolejny lvl up 48.


 


3286814406856061388564.png


 


49 lvl up.


 


1041814406945401388564.png


 


Kolejny, 50 lvl up.


Zmiana broni na Łuk ;d


 


7011614407705171388564.jpeg


 


3 lvle później xD sorry, ale zapomnialem zrobić ssów. :D 


Z ziomeczkiem ;3


OQqSOv4.png

  • Odpowiedzi 975
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

JbEBK6.png

 

 

Taki tam TH na vampirkach :D ms&ed power. No i leciutki locik z necro gratis :D

Ile tam macie expa na godzinkę ;p?

Również z vampirków

ihow7eK.jpg

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

Po deleted mojej postaci na Aurorze "350 EK" czas zacząć grać na Irmadzie. ZACZYNAMY. 

main po 3 dniach 60 lvl

 

 

a oto crashmarkery     gotowe do zarabiana na eq i addony ;)

 

asIR9Rm.jpg

 

 

 

 

# Spaxor    dawno nie widziałem od Ciebie screena zapodaj coś ;) 

HDD1SRE.png                            

  

Opublikowano

Wczoraj był ostatni dzień licencji. Poczekamy na full stamine i przedłużę. Nie wiem czy mogę w ten sposób odświeżać temat, bo double post to double post, jeżeli nie to proszę o usunięcie tego posta.

 

vOKUtEO.png

 

qJFordG.png

 

LXxnqwb.png

 

viMjwja.png

 

BVmYuuY.png

 

@duale

Jaki jest sens wypowiedzi, która nic nie wnosi do tematu?

Jakbyś nie wiedział to zaczynam od 0 i expie postacie dla kilku znajomych :)

Chcesz to mogę Cie zaspamować tutaj screenami wrzucanymi co poziom z każdej postaci, a knighty to nie są cashmakery. Typowe cashmakery będą dwa, a innymi 5 beda grali moi znajomi.

 

@Edit

W sumie to ciężko mi nazwać 30-40 poziom cashmakerem, ale okej.

66j32w.jpg
 
Sprawdź mój tutorial na temat demonbuddy!

Nie odpowiadam na wiadomości prywatne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...