Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Opcja "Zgłoś sygnaturę"


Sajjuk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Wpadłem na mały pomysł dodania opcji "Zgłoś sygnaturę"

(pozdro dla @JachuPL :D)

 

Wyglądałaby ona tak:

 

yca0.png

 

I dodać do niej opcje tak jak w "Zgłoś"

 

xs6GRt0.png

 

Szybciej by się zgłaszało nieregulaminowe sygnatury.

 

Co wy na to?

 

4770714280454741315510.png
Opublikowano

Dodanie opcji w zgłoś odpada, ponieważ różne są przypadki. Jeden użytkownik ma za dużą sygnaturę, drugi umieści w niej reflinki. Do tego służy opcja "Inne".

Co do pierwszego rozwiązania to jest ono ciekawe. Tak.

Opublikowano

Dodanie opcji w zgłoś odpada, ponieważ różne są przypadki. Jeden użytkownik ma za dużą sygnaturę, drugi umieści w niej reflinki. Do tego służy opcja "Inne".

Co do pierwszego rozwiązania to jest ono ciekawe. Tak.

Dlatego mówię, że jak kliknęłoby się "Zgłoś sygnaturę NICK" to wyskakiwałoby okienko tak jak po kliknięciu "Zgłoś".

4770714280454741315510.png
Opublikowano

Dlatego mówię, że jak kliknęłoby się "Zgłoś sygnaturę NICK" to wyskakiwałoby okienko tak jak po kliknięciu "Zgłoś".

Małe okienko z samym polem do wpisania powodu/uzasadnienia byłoby dobre.

Opublikowano

Yea, świetna sugestia, nie będe musiał wbijać na profil typa, ani spami skypa dekoderowi.

Opublikowano

Małe okienko z samym polem do wpisania powodu/uzasadnienia byłoby dobre.

To jest w opcji "zgłoś" jako inne

fa3x.png

Ta opcja byłaby też w sygnaturach

gp69.png

4770714280454741315510.png
Opublikowano

Można wysłać report na profilu (Zgłoś użytkownika) i napisać, że np. sygnaturka łamie regulamin itp.

 

 

Nie.

Opublikowano

Jestem na nie.

1. Wystarczy wejść w profil i dać "zgłoś"

2. Dodać powód? Zgłaszasz treść posta, nie sygnaturę ;x

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...