Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Palicie? Jak tak to jakie, i ile?


JambQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To może zacznę :P Ja palę ok. 4 lata, zacząłem jako 11 latek więc się nie śmiejcie, palę robiaczki (papierosy robione w domu) z tytoniu od koleżanki, lubię mocne, jeżeli chodzi o te w sklepie to LM czerwone, i Marlboro.

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

od połowy grudnia tylko e papieros 10ml starcza mi na tydzien rowny :) chociaż już mi sie nudzi to i mam zamiar całkowicie już nie palić

wcześniej to nevady niebieskie bo po drodze do szkoły w sklepie na sztuki :)

34979.png31850.png

9099.gif868.png

20316.jpg35106.jpg

Opublikowano

Nie pale a mimo to mam kaszel palacza-,-

To pewnie przez to, że Twoje towarzystwo pali :D jesteś niepalącym palaczem.

 

 

Mhmm 4 lata. Chesterfield'y, Marlboro i LM'y. Zależy od dnia. Mogę nawet przez 3 dni w ogóle nie palić, jak nie ma żadnego stresu. :)

sygnahg.png

Opublikowano

Ja palę od 4-5 lat. Pale Camele żółte, albo Parker & Simson Czarne. Są one naprawde mocne, chodź są mocniejsze.

67726388604270515055.jpg

46910951821534372332.gif

 


Jeżeli Ci pomogłem LIKE!

Opublikowano

Nie palę i nie zamierzam. Łatwo popaść w nałóg, a potem ciężko z niego wyjść, poza tym to jest zatruwanie swojego organizmu na własne życzenie, a później rak na starość. Za taką przyszłość to ja dziękuję.

Opublikowano

Nie palę, bo jestę gimbusę, a jak nie będę gimbusę to nie będzie to modne, więc w wyniku czego nie będę palił ;-;

Opublikowano

Do zeszłego roku paliłem L&M-y niebieskie. Teraz przerzuciłem się na chesterfieldy bo są ponad 2 zł tańsze ;)

 

Ale raczej będę rzucał, tylko nie wiem kiedy :P

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Nie pale i nie zamierzam. B)

 

Dokładnie. U mnie w gimbazie, na 300 osób, pali z 10? 

Opublikowano

 

 

zacząłem jako 11 latek


Z czego tu się śmiać? Jakaś patologia.


Nie palę i nie zamierzam.

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Zależy od humoru jaki mam gdy wstanę.

W miłe dni , gdy nic mnie nie wkurwi 8-10.
W złe dni , gdy ktoś mnie nieźle podkurwi... 20-40

Opublikowano

 

Z czego tu się śmiać? Jakaś patologia.

 

 

Nie palę i nie zamierzam.

Żebyście się nie śmiali, że mam 16 lat i palę przy kolegach dla szpanu, nie miałem zamiaru się chwalić.

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...