Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Palicie? Jak tak to jakie, i ile?


JambQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Paliłem w wieku 10 lat do 14 dziennie średnio spalalem 3 papierosy. Postanowiłem rzucić palenie i rzuciłem z dnia na dzień bez zadnych plastrow i tabletek :)

 

Jak paliłem to zazwyczaj CKD ( Co Kto Da ) :)

 

Ogólnie papierosy to gówno i nie wiem po co wogóle to palić.. lepiej zajarać marihuane. Lub wrzucić dropsa.

 

Fajki nie dość że powodują raka płuc to jeszcze psują zęby, włosy i skórę.

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Paliłem w wieku 10 lat do 14 dziennie średnio spalalem 3 papierosy. Postanowiłem rzucić palenie i rzuciłem z dnia na dzień bez zadnych plastrow i tabletek :)

 

Jak paliłem to zazwyczaj CKD ( Co Kto Da ) :)

 

Ogólnie papierosy to gówno i nie wiem po co wogóle to palić.. lepiej zajarać marihuane. Lub wrzucić dropsa.

 

Fajki nie dość że powodują raka płuc to jeszcze psują zęby, włosy i skórę.

No nie wiem kolego, czy lepiej zarzucić sobie dropsika, niż jarać szlugi, ja rzucam, dropsów nie biore, jedyne co bede palił do końca życia niezależne od ilości złapania mnie, to ganja :)

Mój sprzęt: Intel i5-4440, GTX 660 TwinFrozr, Corsair VS-550W

lovv.png

by Azb3sT^

Opublikowano

Palę.. niestety :/ Ale sukcesywnie to gówno rzucam :) 

Pale l&m red.

Ale już coraz mniej paczka mi na coraz dłużej starcza ;) A tak to przed kompem e-papieros liquid 11mg, zjechałem z 24mg. I Jak już to dziennie pale z 3-4 papierosy. A kiedyś dochodziło do 15-20. Więc widać postęp.

 

Nie palcie :D lepiej się napić ;D

Logo.JPG

Opublikowano

palę w piecu.

 

paliłem, rzuciłem

 

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...