Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Alien2.pl - PIĄTEK 18:00 *ZOBACZ*


Alien2PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Małysz i Tahari to największe pizdy, reklamy serwera nie potraficie zrobić to przez ftp podminiacie klienta ;)

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ze strony jak pobieram clienta blad na 20% , z mega przy 1% . gg..

zaraz wstawie na multi upload :D

Opublikowano

SGM'ku, nie bądź taki pewny siebie, bo zobaczysz dziś piękne dziury na serwerze, których na 200% nie naprawił Alkoholic.

Nie polecam.

 

Jednak mam propozycje nazwy:

 

GównoJakiegoNieByłoMT2

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

Klient chyba miał ważyć ?

A wystarczy mi łatka do klienta z pierwszej bety przed reaktywacją ?

Klienta z bety proszę usunąc. Jest informacja na forum :)

Opublikowano

Miałem nie grać ale zagram, dam drugą szansą. :) Może tym razem wszystko wypali i będziemy się razem świetnie bawić :)

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

a zmieniliście ceny itemków do biologa? Dajcie je najlepiej za darmo, bo kasa leciała mizernie, ledwo starczało na wybonowanie perfect eq, a co dopiero biologa.

Zmieniliscie resp bossów? (czas respu wiedźmy, generałów i tych innych?)

Opublikowano

a zmieniliście ceny itemków do biologa? Dajcie je najlepiej za darmo, bo kasa leciała mizernie, ledwo starczało na wybonowanie perfect eq, a co dopiero biologa.

Zmieniliscie resp bossów? (czas respu wiedźmy, generałów i tych innych?)

Tak, zmieniliśmy, ceny jeszcze zaraz zmniejsze bo zapomnieliśmy.

sygna1.png
Opublikowano

no to zajebiscie, a ceny zmianek zostają? Z tego co pamiętam to 200 było za 1kk, moglibyście podzielić tą cene na 2, czyli 200 zmianek = 500k

Opublikowano

a gdzie set broni ninja? bo nie ma nigdzie

 

 

ps. jaka bedzie cena pd/ rekawiczki w isie smsem oraz przelewem i czy bedzie mozliwosc kupna sm przez psc?

 

 

edit: czy stary client bedzie dzialal?

TqL


6dIB3s_s2.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...