Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Alien2.pl - PIĄTEK 18:00 *ZOBACZ*


Alien2PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O ile % mniej więcej będzie szybszy exp niż na poprzedniej wersji?

W % nie jestem wstanie tego opisać, wybacz.

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W poprzedniej części kupiłem smocze monety. Nie dostałem ich i zostałem okradziony ( i to przez administratorów serwera:) ). Serwera nie polecam.

Pozdrawiam

Jeżeli posiadasz kod zwrotny smy otrzymasz, wątpię aby administrator serwera Cię okradł :)

Opublikowano

jak napisałeś

 

Bony zmienialiśmy.

Możesz napisać jakie bo jakoś w zapowiedzi zmian z bonusami nie widać

Opublikowano

jak napisałeś

Możesz napisać jakie bo jakoś w zapowiedzi zmian z bonusami nie widać

Max HP 1500-2500

Max MP 500-1000

INT 10-12

SIła 10-12

Wit 10-12

Zręka 10-12

Szybkośc Ataku 5-10

Szybkośc Ruchu 10-20

Szybkość Zaklęcia 15-20

Reg. HP 15-20

Reg. MP 15-20

Krytyk 5-10

Szycie 5-10

Odpornośc na Trucizny - 5-10

Szansa na otrucie 8-10

Silny LUD - Max - 10

Silny: Diabły/Nieumarłe/Mistyki/Orki (oraz reszta) 25-27

Obrażenia do PŻ 10-15

Obrażenia do PE 10-15

Blok ciosów 2-4

Unik ciosów 5-10

Wszystkie Abs 13-15

Abs błyski Max

Abs na Magie 13-15

Wartość Ataku 50/80/100 (Będzie zmiana na 50/100)

Drop Yang, Exp Bonus, 2x drop -15-20%

Opublikowano

nie polecam bo znam administracje z poprzednich odslon :)

Czemu, jak się lata po Twoich postach w tej zapowiedzi, ciągle widać jak piszesz? raz nie wystarczy ? dziękuję.

 

 

Poprawiamy ciągle, będzie ogień ! :)

sygna1.png
Opublikowano

Czemu, jak się lata po Twoich postach w tej zapowiedzi, ciągle widać jak piszesz? raz nie wystarczy ? dziękuję.

 

 

Poprawiamy ciągle, będzie ogień ! :)

Bo Ty zawsze piszesz to samo klamstwo o serwerze :>

 

zreszta widac juz zainteresowanie alienem w ten zapowiedzi :) malo kto Wam juz uwierzy w te klamstwa :>

 

dalej nie polecam i nigdy juz nie polece administracji z aliena.

P6yiSdK.jpg

Opublikowano

@UP

OK, powiedz tylko o czym kłamiemy ? Na ch^* się wpie^%alasz tutaj jak nawet sytuacji naszej nie znasz? a może chcialeś do teamu a Ciebie nikt nie przyjął ? :<

sygna1.png
Opublikowano

Dajcie k**** te ss'y tych łuków / sztyletów / dzwonów.

Może teraz zobaczycie !

To nie jest 5min roboty ! ;)

Opublikowano

Gdy słyszę Alien czy Aline to od razu mi się kojarzy to z niekompetencją Teamu, zbugowanymi plikami, nieudanymi startami itp. itd.

 

Z tego powodu nie zagram i nie polecam, ze względu na przeszłość. Ile można szans dawać ?!

Opublikowano

Nie polecam ze względu na:

-serw IS

-administracja mocno w dupie ma graczy

-3x serw startuje, to nie wróży nic dobrego

- trochę by tego jeszcze wypisywał, ale nie mam czasu się rozpisywać

Opublikowano

A ile? 1 min ? ? ?

w 1 minute to chyba ciebie zrobili dlatego taki niedodupcony jesteś ...

 

Wchodząc w zapowiedź to myślałem że to jakiś FAKE , bo nie znałem waszej poprzedniej sytuacji (dlaczego nie wystartowaliście) ale chyba było coś z klientem,mniejsza jeżeli teraz wszystko będzie OK , zagram ;>

 

Powodznka

Opublikowano

Nie polecam ze względu na:

-serw IS

-administracja mocno w dupie ma graczy

-3x serw startuje, to nie wróży nic dobrego

- trochę by tego jeszcze wypisywał, ale nie mam czasu się rozpisywać

Spoko, do 3x sztuka, a ceny w is spały i to sporo ;)

Opublikowano

No wiesz ja tej reguły nie stosuje, bo skoro raz klapa, drugi raz klapa to trzeci następny raz .... A skoro ceny spały, to znaczy nikt nie kupował nic w IS.

Wiem, że literówka... No ale cóż.

Opublikowano

Jebać WP :).

 

Cichy , widzę, że jesteś bardzo mądry , może na automat na ts3 byś się u nas nadał :)

 

 


Gdy słyszę Alien czy Aline to od razu mi się kojarzy to z niekompetencją Teamu, zbugowanymi plikami, nieudanymi startami itp. itd.
Z tego powodu nie zagram i nie polecam, ze względu na przeszłość. Ile można szans dawać ?!
jak to mówią, do 3ch razy sztuka :)
sygna1.png
Opublikowano

Jebać WP :).

 

Cichy , widzę, że jesteś bardzo mądry , może na automat na ts3 byś się u nas nadał :)

 

 

 

jak to mówią, do 3ch razy sztuka :)

Ja mądry??? Hahaha dobre.

Ja za automat??? To Ty... Swoim zachowaniem wiem już na 100% jaki jesteś. Więc nie polecam...

Mój ostatni post w sprawie tego serwera, szkoda klikać nawet myszką w tak durny serwer.

Bez odbioru...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...