Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Alien2.pl - PIĄTEK 18:00 *ZOBACZ*


Alien2PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mądry??? Hahaha dobre.

Ja za automat??? To Ty... Swoim zachowaniem wiem już na 100% jaki jesteś. Więc nie polecam...

Mój ostatni post w sprawie tego serwera, szkoda klikać nawet myszką w tak durny serwer.

Bez odbioru...

Ojj, no chciałem, abyś poczuł się "mądry", ale jak sam z tego się śmiejesz to ok. Ojj wiesz jaki jestem nie gadając ze mną :). OK to już nie musisz nigdzie klikać, kto chce to zagra, myślę, że nie zawiedziemy..

sygna1.png
  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ALE SUPER SERWER ZERO SARKAZMU , TAK DUZO PRACY , WOW , ZAGRAM NAPEWNO.

 

 

 

 

 

Żartuję , dno. po raz 10000 to samo bez zmian.

Opublikowano

ALE SUPER SERWER ZERO SARKAZMU , TAK DUZO PRACY , WOW , ZAGRAM NAPEWNO.

 

 

 

 

 

Żartuję , dno. po raz 10000 to samo bez zmian.

Smutne, że poprawiliśmy wszystkie bugi które były na serwie :P

Opublikowano

Ile jeszcze dacie zapowiedzi serwera ? Albo inaczej ile razy bedziecie startowac z tym serwerem ?? NIE POLECAM, serwer znow pochodzi pare dni i off.. za miesiac kolejna prezka hehe smiech...

 

 

AW : skad perly ?

Opublikowano

Pierwsza reaktywacja nie wypaliła, ludzie się do was uprzedzili. Szkoda, bo zagrałbym ale gdyby było te 800 online ( bez podkręcania licznika ).

 

Pozdro

UkINXJ3.jpg


Opublikowano

Nie zagram, milion zbroi i broni D: na zdobycie ostatniej poświęcicie tyle samo czasu co na serwie z 3 zbrojami, z tą różnicą że po drodze będą wszystkie kolory tęczy

Opublikowano

Nie zagram, milion zbroi i broni D: na zdobycie ostatniej poświęcicie tyle samo czasu co na serwie z 3 zbrojami, z tą różnicą że po drodze będą wszystkie kolory tęczy

Jednym się podoba jednym nie :))

Opublikowano

jakies nowosci beda? > bo znow mi sie nie chce ogladac prezki

Nie jeden tak ma, że szajba odpierdala
Jak tu trzymać fason, jak temat na głowę siada?
Biada, kiedy narkotyk banię oplata
Za popełniony czyn kara, nie mała strata.

                                                                                     Jeśli pomogłem prosze o Like

Opublikowano

Pewnie OKOCIM znow bedzie jebal na hacku

Nie jeden tak ma, że szajba odpierdala
Jak tu trzymać fason, jak temat na głowę siada?
Biada, kiedy narkotyk banię oplata
Za popełniony czyn kara, nie mała strata.

                                                                                     Jeśli pomogłem prosze o Like

Opublikowano

xxx

Zapraszam do lektury.

Jako [sGM] Obiecuje, że ludzie nie poczitują na tej edycji :D

Opublikowano

Jak reklamuje to weezy to będzie syf a nie serwer xD

 

taka prawda bo on tylko takie syfy reklamuje.

Opublikowano

Hahahahahhahahahahahah, serwer nie pod IS.

A autopoty nawet tam były xD Ceny spadły bo nikt nie chciał kupować?

Nie polecam serwera, a najśmieszniejsze jest to jak ten SGM sie wypowiada w liczbie mnogiej ze bugi on naprawial. Pewnie gowno wie.

Zastanawia mnie jedno, tych dwóch nowych to znajomi alkoholica, widać ze byli traktowani inaczej niz inni skoro w 1 dniu po kłótni z modem forum alkoholic mu go zabral i dal im xD

 

NIE POLECAM ZABACZYCIE PO TYGODNIU BD ONIZKA O 50% W IS BO NIKT NIC NIE KUPI.

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

Dobra jak piszesz ze "naprawiliscie bugi" to wejde ale jak znajde jednego to odrazu koncze gre :)

I mam nadzieje ze bedzie sie expic i dropic przyjemnie a nie monotonnie.

Bosy nie beda mialy 500k hp i bily po 15.

Exp jet taki jak byl?

Opublikowano

Hahahahahhahahahahahah, serwer nie pod IS.

A autopoty nawet tam były xD Ceny spadły bo nikt nie chciał kupować?

Nie polecam serwera, a najśmieszniejsze jest to jak ten SGM sie wypowiada w liczbie mnogiej ze bugi on naprawial. Pewnie gowno wie.

Zastanawia mnie jedno, tych dwóch nowych to znajomi alkoholica, widać ze byli traktowani inaczej niz inni skoro w 1 dniu po kłótni z modem forum alkoholic mu go zabral i dal im xD

 

NIE POLECAM ZABACZYCIE PO TYGODNIU BD ONIZKA O 50% W IS BO NIKT NIC NIE KUPI.

Po tygodniu to serwera już nie będzie :)

Nie rozumiem, po co robić reaktywacje po 1000 razy, ale widać chcą zarobić.

 

" Jak się nie ma co się pragnie, to się kradnie co popadnie "

Opublikowano

Serwer nie pod IS :D :D

 

1 AutoPOTEK = 10zł

 

Chcecie zarobić to do niemiec na szparagi :D

 

A idzcie z tym syfem bo tylko ludzi oszukiwać itd.

 

Ale ja wejdę jutro żeby pokazać ludziom ile w tych plikach jest dziur :D

Opublikowano

30.01.14r POPRAWIONE ZOSTAŁO:
1.Śr u Umki w ulepszonym bambusie
2.Biolog (Uriel - Beak-go)
3.BS pod "F5" , Bonusy pod "x" działają
4.Dłuższy czas na pozbieranie EQ ze Smoka
5.Poprawione nazwy typu "Sły" ; "Pióróro"
6.Potwory na mapach 95+ nie przewracają
7.Quest u dozo w 100% po polsku
8.Fryzury zdejmuje się QUESTEM "Zdejmij Fryzurę"
9.Naprawiony BUG EXPA na metinach 95+
10.Resp mobów odpowiednich do metina
11.Tysięczniki usunięte specjalnie!
12.Odłamki energii dropią z metinów itp..
13.Zmniejszenie HP Metinów
14.Kryształ Energii działa
15.Jeśli schodzisz z wierzchowca, spada odrazu pieczęć
16.Nagroda po matowych poprawiona
17.Szkatułki się nie łączą, dzięki czemu nie zniknie wam więcej
18.Zwiększony drop 6/7 BONÓW
19.Zwiększona szansa na ulepszenie +7/+8/+9

sygna1.png
Opublikowano

30.01.14r POPRAWIONE ZOSTAŁO:

1.Śr u Umki w ulepszonym bambusie

2.Biolog (Uriel - Beak-go)

3.BS pod "F5" , Bonusy pod "x" działają

4.Dłuższy czas na pozbieranie EQ ze Smoka

5.Poprawione nazwy typu "Sły" ; "Pióróro"

6.Potwory na mapach 95+ nie przewracają

7.Quest u dozo w 100% po polsku

8.Fryzury zdejmuje się QUESTEM "Zdejmij Fryzurę"

9.Naprawiony BUG EXPA na metinach 95+

10.Resp mobów odpowiednich do metina

11.Tysięczniki usunięte specjalnie!

12.Odłamki energii dropią z metinów itp..

13.Zmniejszenie HP Metinów

14.Kryształ Energii działa

15.Jeśli schodzisz z wierzchowca, spada odrazu pieczęć

16.Nagroda po matowych poprawiona

17.Szkatułki się nie łączą, dzięki czemu nie zniknie wam więcej

18.Zwiększony drop 6/7 BONÓW

19.Zwiększona szansa na ulepszenie +7/+8/+9

 

haha

 

no naprawiłeś to 999 bugów zostało tylko 980 bugów i w tym dziury które dziś pokaże :D

Opublikowano

 

haha

 

no naprawiłeś to 999 bugów zostało tylko 980 bugów i w tym dziury które dziś pokaże :D

Chce to zobaczyc , bo wiem ze tak jest , czekam <3

Opublikowano

 

haha

 

no naprawiłeś to 999 bugów zostało tylko 980 bugów i w tym dziury które dziś pokaże :D

Czekamy z niecierpliwością. :D

 

E/

 

Można również pobierać clienta który jest na stronie główniej, niedługo łatka !;)

Opublikowano

Klient wystarczy z pierwszej bety bo nie chce mi się ściągać nowego klienta i w tym samym dniu zakończyć gre na serwerze bo może byś słabiutko no ale sie okaże...

Ale napewno wejdę sprawdzić co i jak i mam nadzieję że już to będzie EASY !!!!! a nie jakieś g*wno medium bo żal mi ludzi którzy w prezentacji dają EASY a tak naprawdę w grze wychodzi takie porządny medium.

BONY DAJCIE WIĘKSZĄ SZANSE NA MAX NIE MUSZĄ WCHODZIĆ MAX ALE DAJCIE WIĘKSZĄ SZANSE :D

troche chaotycznie pisane ale szybko na lekcji soisku ;D

Opublikowano

Wiele problemów zostało naprawionych zaraz po wyłączeniu serwera.

POLECAM! Granted.

 

P.S : Ch*j w dupe Taharii.

13301204_12_30.png

 

lubie +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...