Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Alien2.pl - PIĄTEK 18:00 *ZOBACZ*


Alien2PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znowu padnie po tygodni? -.-

 

 

Może zawitam jak postoi ten tydzień/2...

Również zapraszamy nawet po 3 :)

bo jesteśmy pewni, że ta edycja ustoi o wiele więcej :)

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

To, że znam Alkoholica nie oznacza, że dostałem za to SGM.

Gdybyś więcej przesiadywał na TS wiedziałbyś od czego tam byłem :))

A kinseya z jakiej paki TGM. pamiętam taka sytuacje jak spinała sie z jakimś moderatorem na Sb o jakiś temat czy coś i nagle ty wkroczyłeś i następnego dnia wchodzę a tu ty i kinseya dostaliście modka a poprzedni moderatorzy zostali pobanowani :)

kgu4uT.png

Opublikowano

A kinseya z jakiej paki TGM. pamiętam taka sytuacje jak spinała sie z jakimś moderatorem na Sb o jakiś temat czy coś i nagle ty wkroczyłeś i następnego dnia wchodzę a tu ty i kinseya dostaliście modka a poprzedni moderatorzy zostali pobanowani :)

Ogarniała modów którzy nie robili nic na forum :)

Jeżeli były moderator podpiął temat własnej gildii aby być "na górze" to chyba nie jest normalne zachowanie. :>

Opublikowano

Jakoś mnie to nie przekonuje ale wiadomo administracja wie wszystko lepiej.

 

PS. Powiedziałem co miałem powiedzieć i kończę wam spamować w temacie. :)

kgu4uT.png

Opublikowano

Jakoś mnie to nie przekonuje ale wiadomo administracja wie wszystko lepiej.

 

PS. Powiedziałem co miałem powiedzieć i kończę wam spamować w temacie. :)

Również kończę z Tobą konwersację.

Miłego dnia.

Opublikowano

Że wam się nie znudziło wyrzucanie kasy w błoto ^.- Nie ma co tu polecać, ciekawi mnie tylko.. ile jeszcze będzie odsłon?

 

Powodzenia, raczej ''mało'' zagra osób.

10616653_1489419637980205_70507861520869

Opublikowano

Że wam się nie znudziło wyrzucanie kasy w błoto ^.- Nie ma co tu polecać, ciekawi mnie tylko.. ile jeszcze będzie odsłon?

 

Powodzenia, raczej ''mało'' zagra osób.

Widać się chce:)

Jeśli komuś na czymś zależy, dojdzie wkońcu do perfekcji.

Opublikowano

Zobaczymy na poprzedniej edycji fajnie się grało ale te bugi i Administracja co olewała all . Ale jak teraz bugi naprawione cała administracja zmieniona to dam jeszcze 1 szanse ;)

anNO14B_460sa.gif


Opublikowano

Dlaczego od razu nie podjęliście takiej decyzji tylko dopiero po tygodniu czy dwóch istnienia serwera?

Był to nasz błąd, za który serdecznie przepraszamy.

Administracja która zabrała się ostro aby dać jeszcze jedną szanse projektowi Aliena pracuje non stop!

Zapraszam!

Szukamy Youtuberów na reklamy :)

Kontakt Pw.

Opublikowano

Myśleliście nad zwiększeniem expa? Bo na chwilę obecną przypomina on bardziej serwer medium. No chyba, że się mylę, rzadko grywam na prywatnych serwerach :)

Opublikowano

Myśleliście nad zwiększeniem expa? Bo na chwilę obecną przypomina on bardziej serwer medium. No chyba, że się mylę, rzadko grywam na prywatnych serwerach :)

Zmiana expa nastąpiła. Na tej edycji zostaną zwiększone spoty aby łatwiej się expiło.

Opublikowano

Bedzie jakas reklama? Bez tego bedzie tyle ile bylo lub mniej graczy.. ~400

Oczywiście, jak pisałem reklama będzie oraz poszukuje Youtuberów.

Opublikowano

Lol, brawo kupiliście maszynę na hosteam xD i już macie 100% anty ddos.

Hosteam jest dobry, ale wszystko da się położyć :P

 

A tak po za tym łatwy hajs widzę ^^

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Odstraszają strasznie te bony...

Za czasów tamtej odsłony, to była katastrofa...

Tyle robić perfect item, a i tak nie wchodzi, na easy powinno maksymalnie, panowie!

Opublikowano

Lol, brawo kupiliście maszynę na hosteam xD i już macie 100% anty ddos.

Hosteam jest dobry, ale wszystko da się położyć :P

 

A tak po za tym łatwy hajs widzę ^^

Hm, maszynę mamy od poprzedniego startu i start byłby bez failu jakby nie wirusy.

 

 

Odstraszają strasznie te bony...

Za czasów tamtej odsłony, to była katastrofa...

Tyle robić perfect item, a i tak nie wchodzi, na easy powinno maksymalnie, panowie!

Bony zmienialiśmy.

sygna1.png
Pomocnik
Opublikowano

Tak, wgral wirusy, to bylo wszystko zaplanowane, zycze temu serwerowi szybkiego upadku, ELOSZKA.........

 

BTW: SKAD BRONIE 75 ?

Opublikowano

Tak, wgral wirusy, to bylo wszystko zaplanowane, zycze temu serwerowi szybkiego upadku, ELOSZKA.........

 

BTW: SKAD BRONIE 75 ?

Jakby było zaplanowane to po co takie zamieszanie z naszej strony ?

sygna1.png
Opublikowano

Rejestracja została włączona! Zapraszamy!


Start serwera 18:00 Piątek ! 31.01.2014!


Elo, pompa!


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...