Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Alien2.pl - PIĄTEK 18:00 *ZOBACZ*


Alien2PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CLIENT:

http://www.multiupload.nl/ZEB5P1DMF6

SKAN:

http://screenshooter.net/7408741/sntocpy

ŁATKA ABY WSZYSTKO DZIAŁAŁO POPRAWNIE:

http://d1.alien2.pl/Alien2-Latka-New.rar

SKAN:

http://screenshooter.net/7408741/ssdqymj

sprostowanie.png

Serwer robiony dla WAS!

Witam, jak już wiecie dzięki [sGM]Tahari serwer upadł. Przyczyną upadku serwera był problem z uploadem klienta przez [HA]Alkoholica gdyż w czasie startu serwera leżał on w szpitalu, i przez ogarniczenia internetowe był zmuszony powierzyć tą funkcję byłemu Tahari który upając klienta wgrał w niego wirusa. Serwer powstanie ostatni raz, z całkowicie inną Administracją. Klient będzie napisany od nowa, aby uniknąć jakichkolwiek problemów z wiruasmi. Nowa administracja zapewni Wam komfort gry, oraz dopilnuje aby nie było więcej cziterów. Serdecznie przepraszamy za problemy, które Was spotkały, wszystkie smy zostaną Wam zwrócone. Serwer wystartuje na nowo w piątek, bugami zajmuje się już znana z różnych serwerów ekipa nolif-ów. Gwarantujemy również lepszą reklame serwera, na serwisach YouTube oraz kilku różnych forach, stronach z TOP serwerami Metin2. Ps: Serwera teraz nie nazwiecie "pod is".

Startujemy w piątek o 18:00 !

logo.png

Jeśli poszukiwałeś serwera na dłużej gdzie z pewnością nie będziesz się nudził to trafiłeś idealnie !

Takim serwerem jest Alien2 ! Nasz Serwer powstał z myślą o Was- graczach

Naszym priorytetem jest dobra zabawa i tysiące uśmiechniętych twarzy.

Mamy nadzieje, że zaufacie nam i zawitacie na naszym serwerze a co więcej zostaniecie z nami na dłużej !

Zapraszamy do dalszej lektury !

informacje.png

Przed laty w krainie Alien2 panował spokój i harmonia. Pewnego dnia na niebie pojawiły się ciemne chmury

a z nieba zaczęły spadać dziwne kamienie. Z pod ziemi wypełzły przerażające potwory. Mieszkańcy spodziewali sie najgorszego -

zapanowania ciemności nad światem. W ostatniej chwili pojawili sie dzielni wojownicy na swych rumakach którzy za cel

postawili sobie uratowanie świata. Niestety, sami mogą nie dać sobie rady. Musisz im pomóc uratować świat !

Alien2 potrzebuje Was, inaczej zapanują nad nim ciemne strony mocy.

*Wszystkie bugi poprawione

*Rozważone propozycje

planowany-start.png

Beta zamknięta: TRWA

Start serwera: 31.01.14r 18:00

wazne-linki.png

Podstawowe linki, dzięki którym będziesz o krok do przodu, aby zagrać

na naszym cudownym serwerze :)

m-strona-glowna.png

http://Alien2.pl

m-forum.png

Na stronie głównej odnośnik do forum

m-ip-ts.png

Ts3.Alien2.pl

parametry.png

Jest to serwer dedykowany o bardzo wysokich parametrach. Na pewno nie zawiedziecie się , gra jest przyjemna i płynna.

Brak lagów czy ataków DDoS sprawi, że zostaniecie u nas na dłużej ;)

m-procesor.png
Intel I5 3.30 GHz

m-pamiec-ram.png
16GB

m-lacze.png
1 GBp/s

poczatek.png

Na start otrzymujemy podstawowe EQ +9 + Pelerynkę (nie kończącą się) i Konia Wojskowego !

eq-na-start.png

handlarze.png

Zagościli u nas również bogato wyposażeni handlarze.. Oto kilka screenów z ich asortymentem:

handlarze.png

system-ulepszen.png

System ulepszeń na serwerze jest bardzo rozbudowany. Na każdym poziomie, jest co robić!

kd.png

ulepszacze.png

Aby gra nie była zbyt łatwa i monotonna dodaliśmy ulepszacze a kowalowi możliwość spalenia itemu..

ulepszacze.png

bronie.png

Bronie którymi można wojować na śmierć i życie, czy o rękę pięknej księżniczki ;)

bronie.png

zbroje.png

zbroje.png

bizuteria.png

Ozdoby z potężnymi magicznymi mocami:


bizuteria.png

nowe-bosy.png
Aby gra nie była nudna wprowadziliśmy mnóstwo nowych bossów, którym możecie stawić

czoła i sprawdzić swoje umiejętności w walce.


bossy.png



metiny-ss.png


nowe-mapy.png

Na serwerze zagościło sporo nowych map, kalkulując co ~20 poziomów,

mamy możliwość zapoznania się z nowymi mapami, a oto one:


mapki.png

bonusy.png

Max HP 1500-2500

Max MP 500-1000

INT 10-12

SIła 10-12

Wit 10-12

Zręka 10-12

Szybkośc Ataku 5-10

Szybkośc Ruchu 10-20

Szybkość Zaklęcia 15-20

Reg. HP 15-20

Reg. MP 15-20

Krytyk 5-10

Szycie 5-10

Odpornośc na Trucizny - 5-10

Szansa na otrucie 8-10

Silny LUD - Max - 10

Silny: Diabły/Nieumarłe/Mistyki/Orki (oraz reszta) 25-27

Obrażenia do PŻ 10-15

Obrażenia do PE 10-15

Blok ciosów 2-4

Unik ciosów 5-10

Wszystkie Abs 13-15

Abs błyski Max

Abs na Magie 13-15

Wartość Ataku 50/80/100 (Będzie zmiana na 50/100)

Drop Yang, Exp Bonus, 2x drop -15-20%

kupony-sm.png

Serwer Alien2.pl urozmaica wam grę, oferując wartościowe kupony Smoczych Monet:

-50 SM ; 100 SM ; 1250 SM ; 1600 SM !

Kupony można zdobyć tylko i wyłącznie z IS (50SM=kupon 50SM)

kupony-sm.png

system-kostiumow.png

Na serwerze zapanowała nowa moda, czyli KOSTIUMY! Na pewno każdy znajdzie coś dla Siebie. :)

(to są tylko przykładowe kostiumy)


m-kostiumy-meskie.png

kostiumy-meskie.png

m-kostiumy-zenskie.png

kostiumy-zenskie.png

fryzury.png

Nowa moda, nowe kostiumy, to i oczywiście fryzurek zabraknąć nie mogło!

Wyspecjalizowani fryzjerzy na pewno Was nie zawiodą ;)

Wprowadziliśmy fryzury podstawowe jaki i specjalne ( do zdobycia z bossów )

A oto one:


fryzury.png

system-petow.png

Dzięki systemowi petow nie będziemy samotni podczas expa, nasz wierny zwierzaczek zawsze będzie walczył u naszego boku.

pety.png

wierzchowce.png

Aby żyło się lepiej wprowadziliśmy kilka nowych wierzchowców. Każda pieczęć posiada inne bony w zależności od wierzchowca


wierzchowce.png

questy.png

Aby urozmaicić zabawę na serwerze dodaliśmy Questy!

Są to niebezpieczne polowania jak i pomoc miejscowemu biologowi który zajmuje się badaniem przeróżnych rzeczy. Ma on nadzieje ze pomożecie mu spełnić jego marzenie i dostarczycie niezbadanych do tond przedmiotów ;)

m-biolog.png

===Biolog LV 30===

Zęby Orka szt. 10 oddajemy 1.sek

Nagroda:

10% szybkości poruszania się

Szkatułka Ateny

____________________________________

===Biolog LV 40===

Księga Klątw szt. 15 oddajemy 1.sek

Nagroda:

5% szybkości ataku

Szkatułka Z Ulepszaczami

____________________________________

===Biolog LV 50===

Pamiątki Po Demonie szt. 15 oddajemy 1.sek

Nagroda:

60 Defa

Szkatułka Króla Demonów

____________________________________

===Biolog LV 60===

Matowy Lód szt. 20 oddajemy 1.sek

Nagroda:

50 Do Ataku

Szkatułka Ognistego Króla

____________________________________

===Biolog LV 70===

Konary Zelkova. szt. 25

Nagroda:

10% odporności na wszystko

11% do poruszania się

Szkarułka Ripera

____________________________________

===Biolog LV 80===

Certyfikat Tugyisa. szt. 30

Nagroda:

6% Szybkosci Ataku

10% Więszy Atak

2x 6/7 Bon

____________________________________

===Biolog LV 85===

Czerwone Konary. szt. 35

Nagroda:

10% Odporności Na Ludzi

2x Zmiana 6/7 Bonu

____________________________________

===Biolog LV 90===

Notatki Bohatera. 50

10% Silny Przeciwko Ludziom

Kolczyki Z Kosci Tygrysa na 2H ( 200ataku)

____________________________________

===Biolog LV 100===

Czerwony Kwiat. 50

Nagroda:

+5 do wszystkich statystyk

Naszyjnik Z Kosci Tygrysa na 2H

____________________________________

===Biolog LV 110===

Zółty Kwiat Kwiat. 50

Nagroda:

NIESPODZIANKA ( bardzo miła )

____________________________________

===Biolog LV 120===

Fioletowy Kwiat Kwiat. 50

Nagroda:

NIESPODZIANKA ( bardzo miła )

____________________________________

===Biolog LV 130===

Zielony Kwiat Kwiat. 50

Nagroda:

NIESPODZIANKA ( bardzo miła )

____________________________________

===Biolog LV 140===

Niebieski Kwiat Kwiat. 50

Nagroda:

NIESPODZIANKA ( bardzo miła )

____________________________________


m-polowania.png

Na serwerze posiadamy questy poboczne "POLOWANIA", w których trzeba zabić daną liczę potworów,

aby zdobyć dany przedmiot i oddać go dla NPC ;). Na początku Polowań, Starsza Pani prosi nas o pomoc dotyczącą zupy.

Na dalszych poziomach trzeba znaleźć danego NPC aby on, poszkodowany dał nam zadanie do wykonania.

Gdy już wprawiliśmy się w polowania, następne zadania będą co raz trudniejsze - ale za czym idzie nagroda lepsza!

team.png

[HA]Alkoholic

[sGM]Neilvite

[GM]Kinseya

[GM]2late

gameplay.png

Zainteresowała Was drodzy gracze, zapowiedź? Wejdź i obejrzyj ciekawe filmy z naszego serwera!

1. Nowy mały pokaz z serwera:

http://www.youtube.com/watch?v=8fmr5teB2PU

2. Stary GamePlay serwera:

http://www.youtube.com/watch?v=50giJrYr3ys

sygnatury.png

Chcecie pomóc w reklamie serwera? - Nic prostszego, wklej którąś z naszych sygnatur do siebie na profil ;-) !

1.

sygna1.png

http://zapowiedz.alien2.eu/ss/sygna1.png

2.

sygna2.png

http://zapowiedz.alien2.eu/ss/sygna2.png

3.

sygna3.png

http://zapowiedz.alien2.eu/ss/sygna3.png

yt.png


fb.png

weryfikacja.png

 

 

weryfikacja1.jpg

weryfikacja2.jpg


~Team Alien2.pl

Nie ma czegoś w prezentacji?! - Napisz pod naszym tematem

sygna1.png
  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam,pewnie znow nafaszeruja klienta wirusami.

 

A reset,to tylko przykrywka.Hajs nie wpadal wiec podjeli taka decyzje

Teraz nie chodzi o hajs, wirusów nie będzie, nie miałem jak upnąć clienta i tamta osoba w/w to wykorzystała...

sygna1.png
Opublikowano

Bonusy:

 

 

HP 1500-2500

Max MP 500-1000

INT 10-12

SIła 10-12

Wit 10-12

Zręka 10-12

Szybkośc Ataku 5-10

Szybkośc Ruchu 10-20

Szybkość Zaklęcia 15-20

Reg. HP 15-20

Reg. MP 15-20

Krytyk 5-10

Szycie 5-10

Odpornośc na Trucizny - 5-10

Szansa na otrucie 8-10

Silny LUD - Max - 10

Silny: Diabły/Nieumarłe/Mistyki/Orki (oraz reszta) 25-27

Obrażenia do PŻ 10-15

Obrażenia do PE 10-15

Blok ciosów 2-4

Unik ciosów 5-10

Wszystkie Abs 13-15

Abs błyski Max

Abs na Magie 13-15

Wartość Ataku 50/80/100 (Będzie zmiana na 50/100)

Drop Yang, Exp Bonus, 2x drop -15-20%

 

sygna1.png
Opublikowano

Co z tego skoro alien już od pierwszej odsłony ma ciulowe zabezpieczenia??? Too jako pierwsze gościu zmień bo zamienić Twój serwer w haos to jest kilka minut roboty.. Dobrze Ci radę ;) Mówię to z powagą..

 

 

I Alkoholic dobrze mówisz rekalmuj go żeby był okej jedna dobra prezentacja na mpc, do tego team zrób ustalony i nie zmieniaj. Weź tam tych modków i co widziałem na forum ludzi w miarę ogarniętych :) A i częste zuo+ox co drugi dzien to dobra opcja i w weekendy normalne eventy wymyslane przez was. Pytania i odpowiedzi na ox na pewno zrob sensowne, nagroda co pytanie. Bonusy to najlepiej zmienic na maks od razu bo to easy tylko zeby zrobic perfekt to tez meczyc sie trzeba ale tak jest wszedzie, ja bym zmienil ewentualnie szansy na wchodzenia tych bonow bo expimy dwa dni a dwa tygodnie bonujemy eq, nie ma rownomiernosci. Chociaz ogarnieci to umieja dropic expic i robic eq na raz :). A co do Teamu stworz na pewno dla nich dobry regulamin i zeby kazdy to przestrzegal. Tak zeby zawsze ktos byl na ts. Nie mowie tu o godzinach 24-6 rano ale od rana kazdy kto wolny zeby to ustalic, zeby byl z wami normalny kontakt, normalne zgloszenia i normalna pomoc od was. A sukces gwarantowany :) A no i wszelkie bugi glupie wierzchowce ogarnij zeby dzialaly prawidlowo bo jesli teraz blache rzeczy nie bd dzialac zawiedziesz ludzi i ciezko bd. A tak to kazdy happy gra a ty zarobisz i twoi ludzie tez :) I nagrody na ox to nie przepustki czy ulepszacze. Ewentualnie stworzyc ox trzy rundowy po 10 pytan kazda runda i jak ktos wytrwa do konca to np. ostatnia nagroda to przepa na berana lum minotaura i tyle :) Nagrody typu 10 rosek magia (los) i tego typu duperelki. No i na pewno zrob aby autopotek nie bylo w IS! bo to easy. Mamy jedna peleryne a nie mamy autopotek? Wycofaj nedzne poty, i zrob duza auto pot czerowana i niebieska i to starczy :) Po co na co komu zwykle poty trenwoanie leczenia hp walac palcem w klawisz az odpada :D

Opublikowano

Co z tego skoro alien już od pierwszej odsłony ma ciulowe zabezpieczenia??? Too jako pierwsze gościu zmień bo zamienić Twój serwer w haos to jest kilka minut roboty.. Dobrze Ci radę ;) Mówię to z powagą..

hehehe, zabezpieczenia? Nie padł na starcie :). Start byłby dobry jakby nie wirusy i trochę bugów do poprawy.

sygna1.png
Opublikowano

lepiej usun bon na blok ciosów, te 2-4% to sobie możesz wsadzić! głęboko PODNOSISZ DO 10% ALBO USUŃ w ogóle bo tylko zmniejszycie szanse na wybonowanie tarczy a na 99% nikt 2-4bloku nie będzie wkadal :p

Opublikowano

ja mam małe zastrzeżenie co do tabeli bonusów

 

Wszystkie Abs 13-15

A nie lepiej będzie dać żeby wchodziło maksymalnie 15odp bo te 2% różnicy nie najlepiej wygląda a po za tym to jest easy więc po co te 13% ?

Opublikowano

KOLEJNA JUZ TRZECIA CZESC WIELKIEGO SYFU CZYSTO POD IS :DDDDDDDDDDDDD

 

 

 

Ceny w is uległy wielkiej zmianie, na starcie się przekonacie :)

ja mam małe zastrzeżenie co do tabeli bonusów

A nie lepiej będzie dać żeby wchodziło maksymalnie 15odp bo te 2% różnicy nie najlepiej wygląda a po za tym to jest easy więc po co te 13% ?

Takie easy zazwyczaj się nudzą bo eq naprade łatwo wchodzi, na naszym serwerze BS jest dozwolony :)

Opublikowano

Ceny w is uległy wielkiej zmianie, na starcie się przekonacie :)

Takie easy zazwyczaj się nudzą bo eq naprade łatwo wchodzi, na naszym serwerze BS jest dozwolony :)

ja właśnie przez takie rzeczy odchodzę z serwerów np. invoria fajny serwer ale jak zaczynam bonować te eq perfect to przez 2 godziny wbiło mi tylko 3x15 i 1x10 wiec ręce trochę opadają a to że dziennie mało siedzę na metku to nie mam czasu na te pierdoły

Opublikowano

Przecież dopiero startował i niby wszystko było ok, śmieszne.

Odbugowaliście już wszystko ? Is dalej taki drogi ?

1367510305-U336505.jpg

1378077147-U477327.png

Opublikowano

zwiekszycie % u biologa ? duuuuuuzo palil

zwiekszycie drop broni 75 z zinow ?

Bronie 75 dropią z wróżki prawie każdej.

Co do isa, będzie idealnie dopasowany pod Was.

Administracja uległa człkowitej zmianie.

Biolog jest poprawiany na becie :)

Co do bonów będą wchodzić łatwiej :)

Opublikowano

No właśnie administracja uległa zmianie wskoczyli do niej Neilvite bliski kolega alkoholica i Kinseya która jest teraz bardzo dobra kumpela Neilvita więc nic dodać nic ująć dziękuje Pozdrawiam :P

kgu4uT.png

Opublikowano

No właśnie administracja uległa zmianie wskoczyli do niej Neilvite bliski kolega alkoholica i Kinseya która jest teraz bardzo dobra kumpela Neilvita więc nic dodać nic ująć dziękuje Pozdrawiam :P

Znasz Nas?

Więc nie mów kto jest kim, bo mało na ten temat wiesz:)

Opublikowano

Grałem trochę wcześniej na serwerze i wiem swoje. Sam na Sb sie przyznawałeś ze znasz dobrze alkoholica wiec teraz mi tu nic nie wmawiaj że mało wiem. To by było na tyle.

kgu4uT.png

Opublikowano

Grałem trochę wcześniej na serwerze i wiem swoje. Sam na Sb sie przyznawałeś ze znasz dobrze alkoholica wiec teraz mi tu nic nie wmawiaj że mało wiem. To by było na tyle.

To, że znam Alkoholica nie oznacza, że dostałem za to SGM.

Gdybyś więcej przesiadywał na TS wiedziałbyś od czego tam byłem :))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...