Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie trafiliście po 10meczach


deevson

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z Plat 3 do Gold 3 8w 2l

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

http://bankfotek.pl/image/1651239

 

RIOT właśnie wykopał sobie grób.

Ludzi chcących poprawić sobie nastrój można podzielić na dwie kategorie. Niektórzy szukają kogoś bardziej zdołowanego od nich, by samemu poczuć się lepiej. Inni kierują wzrok ku czemuś ogromnemu, by sobie uświadomić, że ich problemy są bez znaczenia. ~ Madao

Malzahar, Thresh, Klinika pytań oczywistych

Opublikowano

Najśmieszniejsze jest że tacy gracze jak ja z Diamentu 1 dostają max. Plat 1, i jesteśmy wrzucani do jednego worka z uwaga GOLDAMI 5, tak. Dziś widziałem kilku graczy którzy z Golda 5 w presezonie po 10 grach wskoczyli do PLATYNY 1.

1oGbVKa.png

Selex buk smajta zapamnientajcie i uwarzajcie na solokłełe

Opublikowano

Ja się poczekam dzisiaj do wieczora jak wbiją wszyscy dywizje bo teraz porażka z trollami i afkerów..

ThisIsFan_eune_10_6_logo.png

Opublikowano

3 rankedy, 3 przegrane, pis joł debile na EUNE

Ktoś musi przegrać, ktoś wygrać.

Opublikowano

hehe, tak sobie.. dograłem dzisiaj wszystkie 10 meczy i skończyłem 7/3, nie ogarniam ludzi co grają pierwsze mecze postaciami którymi nie umieją grac, 1 lose poprostu byli lepsi, 2 lose darius rage quit w 6 minucie po zrobieniu 0:3 i teraz 3 lose, serio niektórzy pl nie powinni mieć dostępu do lola :):) z podrowieniami dla yasuo nigdy nie grajcie z tym zerem http://imageshack.eu/gcF/

jeszcze propsy dla riotu za przyzwanie d5 anki która złapała feeda z dupy

podsumuwująć z golda3 ( 20 pkt ) w s4 jestem teraz w goldzie4,

widzimy się w platynie xD

@edit kennen i yasuo premade xD

Opublikowano

5/5 w/l i z d5 0 pkt w s3 (moje mmr stawały się już tak straszne, byłem pewien że bd musiał wydostać się z golda)wbiło mnie do platyny 2 co mnie bardzo cieszy

Opublikowano

6 wygranych 1 przegrana 3 loss prevented . Byłem gold 3 92lp dało do gold 3 0lp.

Jeśli pomogłem liczę na Lubie To


-Moje pierwsze 50 Lubie To .


Dziękuje wszystkim

Opublikowano

@up szykuj się do golda:

czy to przez te lagi dostałem tak mało pkt ? tylko +12 za win mająć 8/3 ?

jak były straszne już lagi przegrałem mecz i zaliczyło mi jako lose nie jako loss prevented gj riot

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...