Skocz do zawartości

Rozwiązanie problemu z LAGAMI!

LeeSinor

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam dla was dobrą wiadomość, a mianowicie chodzi o zmniejszenie pingu w LoL'u. Jak pewnie zauważyliście ostatnimi czasami ping w LoL'u dla posiadaczy UPC był uciążliwy, więc daję wam tutaj proste rozwiązanie, które możecie zaobserwować na poniższym screen'ie.

nalmDKK.png

Kolor żółty - jest to mój aktualny ping UPC

Kolor zielony - jest to aktualny ping, przechodzący przez serwery WTFast.

Co trzeba zrobić, aby ping w grze był mniejszy i pozbyć się lagów?

Najprostszym krokiem będzie pobranie programu, który znajduje się tutaj:

http://www.wtfast.com/download/start

Instalujemy go i logujemy się do WTFast, nie trzeba nic wpisywać, wystarczy kliknąć Login. Następnie wpisujemy grę League of Legends i wybieramy serwer Netherlands NL2 (najmniejszy ping = 41). Możecie zaobserwować to na screenie.

tsmg.png

Nic innego jak kliknąć Play.

Jeżeli wyskoczy nam taki komunikat, wystarczy kliknąć OK.

wg15.png

A więc teraz odpalamy League of Legends i wchodzimy do gry. Zauważymy spadek pingu z 140 do zaledwie 41.

8372383248.png
  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

niewiem czy wiesz ale dział tutoriale jest na gurze a ty spamujesz tutaj i jeszcze hamsko piszesz "info" koleś weź sie lecz niby polish suport lol a gówno wie

a i najlepiej pierdolnąc w modem dwa razy i ping od razu skacze do 40 pozdrawiam

Jest taki przycisk jak "Zgłoś". ;)

Mniejsza fps? ten program

Niestety, tylko ping.

Powiem tak, gówno nic nie zwiększa. Próbowałem to robić miesiąc temu, na grach botach, customach czy normalach. zawsze ping skakał i nie był stabilny. po byciu w meczu nie widać jakby program nam pomagał zwalczyć ip.

Uwierz mi, coś robisz źle ;).

8372383248.png

Chciałbym mieć poniżej 10 bo czasami mi laguje

Mam ping 16, zmniejszy mi?

Ku*wa mać, połowa użytkowników na tym forum po napisaniu takich postów dostała by 5% ostrzeżeń prosto w ryj. Nie jesteś zabawny, a Lee Sinor "polajkował" Ci posta tylko dlatego, że masz magiczny pomarańczowy napis pod avatarem. ( Generalnie: wazelina )

Diss_Stream.png

Ku*wa mać, połowa użytkowników na tym forum po napisaniu takich postów dostała by 5% ostrzeżeń prosto w ryj. Nie jesteś zabawny, a Lee Sinor "polajkował" Ci posta tylko dlatego, że masz magiczny pomarańczowy napis pod avatarem. ( Generalnie: wazelina )

Coś czuję, że zaraz ty dostaniesz 5% za spam, bo twoja odpowiedź nic nie wnosi do tematu xD.

Ps. Ranga nic nie znaczy, pamiętaj, że to jest normalny człowiek i może zostać tak samo ukarany jak my wszyscy na tym forum ;)

Szczerze to się przyda, od 3 dni zawsze na początku gry miałem ping ~200, reset routera nic nie dawał, widocznie nie moja wina, dzięki :) (o dziwo mam Netie)

Mi to samo, wchodzę na L4D około 60 pingu, z WTFast zaledwie 29..

8372383248.png

O co ci chodzi? Normalnie się pytam czy będę miał mniej niż 10 pingu bo czasami mi laguje

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

O co ci chodzi? Normalnie się pytam czy będę miał mniej niż 10 pingu bo czasami mi laguje

I na 100% w tej chwili jesteś poważny ?

[email protected] Po 30 dniach testowych można odinstalować i zainstalować znów i tak non-stop :D ? Muszę mieć większy ping w lolu aby przetestować :p

2qxnxb6.jpg

Keep calm and listen Tiesto & Hardwell

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Rozwiązanie problemu z LAGAMI!   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...