Skocz do zawartości

[Mini-Tut] Odpalanie warrocka z dysku

p4blo01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nei wiem czy byłtaki poradnik jak był to sory

To zaczynamy

1. Dajemy start i mój komputer

2. Wybieramy dysk gdzie mamy zainstalowanego warrocka w moim przypadku jest to dysk c

3. wchodzimy na dysk i szukamy folder o nazwie Nexon

4.Gdy weszlismy na folder nexon to mamy folder Warrock Eu , naciskamy na niego

5 I szukamy ikony WRlauncher

6 gdy znajdziemy ikone naciskamy i pojawia nam sie okienko idajemy game start i koniec :) LICZE NA LIKE

post-356231-0-32043200-1355330913_thumb.jpg

post-356231-0-11668900-1355330927_thumb.jpg

1377531174-U173186.png

O boże ! Co się dzieje na tym forum 8S o.O

Żeby takie tutki były ... bk .

Tut myślę że dla nikogo nieprzydatny , ani dla zielonych ani dla pozostałych . W ogóle niestarannie jest zrobiony , te screeny . ble .

Kto nie wie jak odpalić jakąś grę ? :unsure: Wystarczy wiedzieć gdzie ją zapisaliśmy i tyle. TUT BEZ SENSU !! Zrobiony na odwal się ... i kurde jak wspomniałem cholernie niepotrzebny xD

legenda :

bk - bez komentarza

Nie licz na lajka ,

Cytaty

__________________________________________________________________________________________

Omg nie rozumie takich ludzi jak ty pzdr dla ciebie ...... A mzoe ktos nie wie jak mozna odpalic warrocka inaczej ???

Hahhahahahahahhahahahahhahahahahah , żart .

Po pierwsze , nie rozumiem

Po drugie , może a nie mzoe

Po trzecie- tak się odpala zazwyczaj gry .... a nie przez stronę !!! I tut jest chu chu bez sensu ,. !!!

Po czwarte - nie pozdrawiaj mnie

Wilczek.killer ja sie nie zgodze z tb tutek fajny i sprzydatny jak ci sie nie podoba to moze zrób lepszy ????? a ja ci dam like bo mi sie podoba

;) Fajny - nie znasz tego słowa znaczenia :) Po pierwsze - estetyka do dupy etc. Komu się przyda , graczom którzy zaczęli grać wczoraj ... ! I nie wiedzą co to Nexon etc. Zrobiłbym lepszy , estetyczniejszy , lepiej bym wytłumaczył , ale po co ? Jak to jest No Sensowy temat ? o.O Poza tym , jakbym zrobił taki drugi tut , to i tak by usunęli , bo po co dwa tuty ?

Jeszcze jedno , poproś kogoś na litość żeby ci zmienił nick poprawny ortograficznie , chodzi mi tutaj o literówkę ;)

Przynajmniej są takie os ktore cos doceniają a nie krytykują , i sami nic nie robią tylko krytykowac mogą jak kolega wilczek :)

Zauważ , że ja pomagam w dziale ;) Nie to co ty , Spamisz dział , i zasranymi tutami i postami ! ... A kto Cię pochwalił ? hah , taki gracz jak wspomniałem który zarejestrował się wczoraj ?

hm3 , haha xD

@

A jeszzce nie dawno z 1 tydz widziałem czy da sie wł warrocka takze by nie wchodzic na stroneee

Dowody ? ;)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

O boże ! Co się dzieje na tym forum 8S o.O

Żeby takie tutki były ... bk .

Tut myślę że dla nikogo nieprzydatny , ani dla zielonych ani dla pozostałych . W ogóle niestarannie jest zrobiony , te screeny . ble .

Kto nie wie jak odpalić jakąś grę ? :unsure: Wystarczy wiedzieć gdzie ją zapisaliśmy i tyle. TUT BEZ SENSU !! Zrobiony na odwal się ... i kurde jak wspomniałem cholernie niepotrzebny xD

legenda :

bk - bez komentarza

Nie licz na lajka ,

Omg nie rozumie takich ludzi jak ty pzdr dla ciebie ...... A mzoe ktos nie wie jak mozna odpalic warrocka inaczej ???

1377531174-U173186.png

Poperam Wilczka , TuT zupełnie nie potrzebny ... To tak jak by zrobić TuTka w stylu ,,Jak włączyć komputer" Nie wydaje mi się żeby osoba nie wiedząca jak uruchomić coś launcherem siadała by do komputera... Zwłaszcza że rzadkoscią jest uruchamianie przez stronę więc większośc jak to wy określiacie ,,zielonych" wchodziła by w folder w którym zainstalowali grę -.-

@Edit

Z resztą zobacz , twojego TuTa popierają osoby które nie potrafią poprawnie napisać ,,Powrót" i nabijają bezsensownie posty ... Szczerze mówiąc nie wiemy czy sam sobie tego nie skomentowałeś i nie zlajkowałeś <Forever Alone>

2e4ezhz.png

Poperam Wilczka , TuT zupełnie nie potrzebny ... To tak jak by zrobić TuTka w stylu ,,Jak włączyć komputer" Nie wydaje mi się żeby osoba nie wiedząca jak uruchomić coś launcherem siadała by do komputera... Zwłaszcza że rzadkoscią jest uruchamianie przez stronę więc większośc jak to wy określiacie ,,zielonych" wchodziła by w folder w którym zainstalowali grę -.-

A jeszzce nie dawno z 1 tydz widziałem czy da sie wł warrocka takze by nie wchodzic na stroneee

1377531174-U173186.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Mini   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...