Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jakiś M@niek dał mi za ten temat warna,i w notce napisał cool story bro.

 

Co o tym sądzicie?

 

Przez takich MPC staje się gorsze.

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

Ehhh , ale wy macie inne życie niż ja . Codziennie mam jakieś solówy lub zadymy z czarnymi ( moresami ) i muszę się bronić przed nimi .. Przed chwilą , dokładnie 20 min . temu wziełem epike i poszliśmy narąbać jednego kozaczka (more) a rzuciło się na nas 4 starszych , oni z butelkami my z pałkami i kastetami .. Dostaliśmy kilka strzałów w ryja , ale też coś powalczyliśmy ..

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

Opublikowano

Witam wiem że to śmiesznie brzmi ale czy może mi ktoś napisać CV potrzebuje CV ponieważ chcę się zatrudnić jako kucharz (tak w grze )

 

A tak na serio Mam 21 lat i chcę zostać kucharzem w restauracji może mi ktoś napisać zmyślone CV ?? (tak zmyślone bo do gry)

 

 

 

Możecie mi napisać CV kucharza potrzebuje na szybko PROSZE musze mieć tą posade

 

beka xD

2uiyzh2.png
Opublikowano

http://www.mpcforum....34#entry5015334

Zobacz sam ;P

http://www.mpcforum....roszki-opowiem/

 

 

Witam. Mam problem . Chce zcrashowac server minecraft lub go wylaczyc lub spowodowac duzy lag . To to biore wlaczam CMD wpisuje fraze : ping ip serwera -n -t 65500

Ok wszystko sie robi , tak jak na poradnikach . Zostawilem to . Lecz po godzinie nic sie z serwerem nie dzilo . Wiec co moze byc przyczyna ? Dlaczego nie dziala ? Moze co innego wpisac , a moze caly czas musze byc na serwerze ? Jak cos to serwer jest moijego kolegi i nie wiezy ze moge mu zdossowac serwer . Niby wszystko powinno dzialac jednak nie . Wiec prosze pomozcie . Z gory dzieki

 

~

 

post_online.pngDomsoPlayGames

Opublikowano

Nie będę cytować, bo za dużo tego ;)

 

Interesujące ^_^

 

http://www.mpcforum.pl/topic/697594-siemka-opowiem-wam-o-mojej-przygodzie-z-metinkiem/

fea.gif

Opublikowano

anonsc.jpg

 

Stare, ale leże z tego anonsu towarzyskiego zawsze jak to widzę :D:D

Napisz do mnie, jeżeli potrzebujesz patcher'a.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...